Reg je mimoriadne roztomilý pes, bohužiaľ, jeho majiteľ Doug si to nemyslí, a tak sa ho snaží zbaviť. Veľakrát už posadil Rega do dodávky, odviezol ho za mesto, hodil mu tenisovú loptičku, a kým sa havko stihol vrátiť späť, utiekol mu. Reg sa však zakaždým vráti, šťastný, že túto "hru" vyhral. Bohužiaľ, to platí len do dňa, keď ho Doug odvezie naozaj ďaleko. Stratený vo veľkomeste Reg narazí na svorku túlavých psov, ktorí na ulici získali oveľa viac životných skúseností ako on. Spoločne sa im podarí naivnému havkovi konečne otvoriť oči. Pochopí, že Doug sa s ním vôbec nehral, ale celý čas sa ho snažil zbaviť. Reg, ktorému sa práve prevrátil život hore nohami, sa rozhodne vrátiť domov a vykonať tú najhroznejšiu možnú pomstu - odhryznúť Dougovi najvzácnejší prívesok. Spolu so svojimi novými psími kamarátmi sa vydáva na neuveriteľnú cestu naprieč Amerikou, kde na odhodlaných štvornohých priateľov čakajú najrôznejšie prekvapenia vrátane sexu-chtivých sadrových trpaslíkov, hladných orlov, halucinogénnych húb, nekompromisných policajných vlčiakov nosiacich sušienky a zábavnej pyrotechniky. Žiadna z prekážok však nie je taká veľká, aby sa nedala obísť alebo preliezť. Koniec koncov, aj jednoduchá kólia Lassie sa dokázala vrátiť a preto by sa mal Doug začať báť. (Cinemart SK)

Nedos.

To je film Adama Sandlera? Počet chcanek, hoven a nadávek by tomu odpovídal. Místama dost nechutný, ale tak asi bych měl bejt rád že se takový hovadiny točí. ()

achai

No... Většina komedií točených v posledních letech je totální sračka se snahou o humor dělaným na sílu takovým způsobem, že je to až trapný a pobaví to maximálně debila, který se směje i vlastním prdům. Jenže... Ono to tady funguje. Scénář je vyhnaný do totálních absurdit, všechny moudré myšlenky jsou sraženy na úplný dno. Naopak ty největší kraviny tady zní pomalu až jak slovo prorokovo. Totálně otočené polarity, do toho kontrast mezi vnímáním světa okem člověka a okem psa. Doplněno o soundtrack, který by byl za normálních okolností neposlouchatelný. Nicméně opět - zde skvěle podchycuje atmosféru. To všechno z toho dělá koktejl, u kterého jsem se i já - milovník inteligentního humoru, fakt musel chlámat. Možná se za to dokonce až stydím, ale jo - tohle se fakt povedlo. Nenazýval bych to zrovna uměním. Naštěstí pro všechny - ono se to o to ani nesnaží. Rozhodně je to ale nejlepší párty film, který jsem v posledních letech viděl :-) ()

PORTER44

Tak půl na půl ,chvílemi jsem se bavil a chvílemi to přecházelo do trapnosti,některé hlášky povedené zrovna tak scény nechybělo i pár vulgárnějších, soulož s trpaslíkem,sjetý houbama atd. ()

mach333

Méně je někdy více. Takže je jasný, že při takový koncentraci vulgarismů a fekálního humoru bude ukousnutí pinďouru celkem běžnou záležitostí. Což bohužel film připravuje o gradaci ve finále a prvek překvapení. Ale jinak je to celkem sranda. ()

Hornet.CZ

90% / Upřímně miluji tyto šílené, sprosté a vlastně i absurdní komedie, a Strays ukázal, že i dnes to jde. Kvalitativně naprostá špička za posledních několik let v rámci žánru, která si u mě vybila top 5 pro rok 2023 a doživotní oblibu, skvělé a mnohdy naprosto geniálně vymyšlené vtipy, skvělé a sympatické postavy a i ten dabing se zde docela povedl. Jen teda škoda, že nakonec jde o propadák. Doporučuji. ()

MarekTulen

Však to je až pro člověka nezdraví, vidět tak skvělej film. Přestože se tento film tváří jako komedie (což neříkám že není), je to reálně všechno.. zábavný, dojemný, emotivní, akční, fantasy i dobrodružný a mnoho další. Je až neuvěřitelné jak každou minutu jsem udivený co to zas kurva vidím, tolik nápadů, hlášek a věcí narvat do jednoho filmu, tak aby to nebylo přeplácaný a zároveň takto extrémně zábavný? Prosím Josh Greenbaume, ať je tohle jen začátek a v budoucích filmech se budeš zlepšovat. Takto mají vypadat komedie, né se jen válet smíchy, ale udělat z toho plnohodnotný, příběhový, pětihvězdičkový film, u kterého se i tak budeš válet smíchy. <3 ()

1308boddah odpad!

Na film jsem se ohromně těšila, zvířata miluju a pejsky nejvíc. Těšila jsem se jak tam toho svého mrňouse poznám. ALE dočkala jsem se jen a pouze víc sprostých než normálních slov a podstrkování lidského chování psům. O psech a jejich chování to vůbec není až na jednu scénu, kde je nabídnuto snít zvratky, ale američani zvrací naprosto v každém filmu, takže jen proto tato scéna. Je to trapné, blbé, ubohé, a je srdcervoucí, že filmaři můžou tímto způsobem zneuctít zvířata. Pro mě totální propadák a kdybych mohla, vytřepala bych z tvůrců ty jejich mini mozečky uchem, aby už nikdy nemohli žádného dalšího tvora zprznit tímhle ubohým způsobem. PS: Psi nejsou pomstychtiví tvorové, kteří by někomu rozkopali koule. Proto jsou lepší než lidé, což debilové označující se za "tvůrce" očividně nechápou. ()