Drobný podvodník a zlodej Max sa vo vlaku vydáva za falošného revízora. Situácia sa mu však vymkne z rúk, a aby unikol spravodlivosti, ocitne sa v sutane farára v malom mestečku Kralovany. Maxa miestna komunita prijíma ako nového farára a on sa snaží túto úlohu zvládnuť najlepšie, ako vie. (TV Markíza)

Arsenal83

Pár fórov zatiaľ vyšlo, niektoré mi prišli zbytočne cez čiaru, ako je slintanie nad nahým farárom a blbé kecy neukojených ženských, uvidíme, čo sa z tohto formátu vyvinie. Prekvapivo je tu aj veľmi známe osadenstvo. ()

fabecc1222

Začátek vypadá jako nějaká kopie Vrchní, prchni a pak to přejde do mixu Kameňáku a Babovřesk, kdy to zatím nespadlo do úplně trapné úrovně, ale má to teda dost potenciálu tam spadnout, ať už skrze naprosto šablonovité charaktery, ať už vesnické burany a socky, nebo naopak rádoby lidově geniální charaktery, jako ze dne na den všudypřítomná Zábranská a její policajtka. Dovedu si už teď odhadnout, jak to celé skončí, a to polepšením faráře a utvoření páru s policajtkou. ()

Anet21

⚪Neviem, mne osobne to nesadlo, aj keď nakrútené to nie je najhoršie. Celý ansámbel zvolených hercov nie je zlý, na druhej strane Česi zásadne hovoria len česky (klasika...), Mišíkovi nie je 90% textu rozumieť aj skrz to, že je to celé celkom zle nazvučené, vtipy, že decko ukradne monštranciu z kostola a matka mu dá len ,,týždeň bez televízora" a podobne už sú pre mňa vtipy skorej trapnorázu a lá Babovřesky, kam to aj jemne smeruje skrz babky ,,nadržané" na nového farára a celkovú schematickosť.⚪Rovnako perly, že Čech nerozumie spojeniu ,,bútľavý gaštan," ale ,,boutlavý kaštan" by už rozumel, predsa, je to natoľko odlišné a nepodobné... Ech... Dokážem si predstaviť, že si to divákov nájde, ale tieto ,,niekto sa vydáva za niekoho iného/výmena identity" motívy ako z francúzskej divadelnej frašky sa mi už akosi prežili.⚪ ()

mira007

Další pokus o komediální seriál tentokrát s Vincentem Navrátilem jako podvodníčkem a zlodějem, který se vydává za nově příchozího faráře na malém slovenském městečku - možná,  že pár věcí je mírně za hranou, některé jsou zbytečné, ale celkový dojem je jinak překvapivě dobrý - svižné, vtipné a ve srovnání se současnou domácí tvorbou možná i originální. Navrátila sice považuju za nejsympatičtějšího neherce, ale dobře funguje s Martinou Zábranskou, která je teď z ničeho nic všude. ()

IZFNP

Asi mi nevadí, že sa Slováci inšpirujú u iných krajín, keď je výsledok pozerateľný. A tento je. Občas vtipný, občas úsmevný, pomerne sympatický a karty sú rozdané síce neoriginálne, ale aspoň to funguje. Keďže televízne kanály nesledujem, asi z tohto seriálu neuvidím viac než ten prvý diel, ktorý som videla náhodou, a počítam, že tuto to pôjde skorej dolu vodou a ako celok to moc nedopadne. Ale čo do prvej epizódy, táto bola fajn. ()