Owen Browning (Adam Devine) je mladý bankový manažér, ktorý sa o nadchádzajúcom víkende ožení so svojou snúbenicou Parker (Nina Dobrev). Jedného dňa banku prepadne neslávne známa dvojica zločincov. K lúpeži dôjde počas jeho svadobného týždňa a určité ukazovatele ho vedú k presvedčeniu, že lupiči môžu byť v skutočnosti jeho budúci svokrovci, ktorí práve prišli do mesta po tom, čo údajne posledné dva roky žili v amazonskom pralese. (Arsenal83)

fabecc1222

Netflix má do letní sezony splněno a vysypal další generickou, snadno z hlavy vyprchající, za pár dní natočenou komedii, po které za pár měsíců neštěkně ani pes, ale tvůrci si pěkně zaplní kapsy na důchod. Téma tisíckrát viděné, celkový námět či provedení nepřináší nic nového. Charaktery či zvraty absolutně nezajímavé a rutinní. Klasik Pierce s mega knírem a narážkami na Bonda asi jediným osvěžením. Ale ve výsledku...Naběhnou titulky, a už nebudete vědět, o čem to bylo. ()

kingik

Představte si, že máte doma nádhernou budoucí manželku, z jejíhož lůna byste nevyšli tak týden, ale vše  idylické se pokazí s příjezdem jejích rodičů. A nejsou to zrovna rodiče ctnostní. Na krku mají nemalé dluhy a pro jejich umoření jsou nuceni vykrádat banky. A náramně se jim hodí, že jejich budoucí zeť je ředitelem jedné takové banky a zároveň je specialistou na bankovní ostrahu. V produkci Adama Sandlera vznikla opravdu zábavná akční komedie s Adamem Devinem v hlavní roli, s hercem, co se narodil s vtipným až pitomým obličejem. V rolích nezvedených rodičů perlí Pierce Brosnan a Ellen Barkin. A tahákem je pochopitelně roztomilá krasavice Nina Dobrev. Ve vedlejších rolích ještě stojí za pozornost kreace Lauren Lapkus jako ředitelka konkurenční banky, která přidá pár hlášek na téma únik mléka z prsu. Docela se hraje i na nekorektní vsuvky. Dojde k rozbourání hřbitova, není nouze o nějaká ta zabití a navrch jsou zde povedené akční pasáže. Tyler Spindel se ukazuje coby technicky zdatný režisér, kterému nečiní problémy propojit humorné scény se svižnou akcí. V případě tohoto filmu šlo o pobavení a umělecké ambice skutečně nemá smysl hledat. Solidní herecké obsazení, dějový spád, svižné akční vsuvky a humorná míchanice, což jsou ideální atributy pro komediální podívanou. 10/10 ()

TheEvilTwin

Jackpot! Adam Devine spolu se Sandlerem na místě scénáristy je absolutní výhra a dohromady s trochou vážnosti ve formě Brosnana a Niny Dobrev jde o výbušný koktejl, který mě pobavil jako už dlouho nic. Z každého žánru si film bere jen to nejlepší - od samotného ulítlého nápadu přes nečekaně brutální akci, výborný humor ze škatulky jak intelektuálního, ujetého až po fekální humor nebo gagovou meme zábavu (Sandler se nezapře) a hlavně se hláškuje o stošest a tempo prakticky nepoleví. Suma sumárum nenáročná ptákovina, která ale plní veškeré své cíle úplně bezchyby a jde vidět, že film přesně ví, čím chce být. ()

Johnny.ARN odpad!

Kvôli Brosnanovi a Nine som tomuto zvratku venoval pozornosť. Veľmi skoro som však pochopil, že zbytočne. 5korunový casting, ktorý vôbec nesedel, príbeh taký, že skok z prvého poschodia je lepší nápad na samovraždu a proste typický Shitflix, ktorý vymyslel Sandler s tým polobuzerantom Devinom. No proste, katastrofa. Myslel som, že dám jednu za ten vtípek s Bondom, ale nie. ODPAD! ()

ondraondra

Dlouho jsem neviděl film, ve kterém by mě sraly snad všechny hlavní postavy. Není to sice úplné komediální dno, ale z takového neokoukaného námětu by se dalo vymáčknout víc. Nemůžu si ale stěžovat, jelikož jsem věděl do čeho jdu, a svobodně jsem se rozhodl poškodit si mozek. Alespoň to rychle uteklo. ()

• V čase 01:02:07 je vidět, že stůl je kartonová rekvizita. (Johnny.ARN)
  • Billy (Pierce Brosnan) a Lilly (Ellen Barkin) se baví o Jamesi Bondovi. Lilly říká, že se jí líbí James Bond, Billy se jí ptá, který z nich, na což Lilly odpověděla: „Pět.“ Billy odpoví: „Ten je dobrý.“ To odkazuje na skutečnost, že Pierce Brosnan byl pátým hercem, který ztvárnil postavu Jamese Bonda ve franšíze. (Johnny.ARN)