Z Nicka a Audrey Spitzových jsou soukromá očka na plný úvazek. Po jejich příteli se slehne zem a oni se připletou k mezinárodnímu pátrání po jeho únosci. (Netflix)

Polux

4/10 | Ne že bych se na to vyloženě těšil, ale jednička se mi vlastně docela líbila a doufal jsem, že se u dvojky dočkám zhruba stejného diváckého zážitku. Výsledkem je ale velké zklamání a to jsem od toho upřímně nic moc zásadního nečekal. Oproti jedničce je na dvojce patrný pokles formy všech zúčastněných doslova na všech frontách. Jednička sice nebyla žádný zázrak, ale hned několikrát jsme se při ní upřímně zasmál, detektivní linka víceméně fungovala tak jak měla, Sandlerovi s Aniston se u hlavních postav po většinu času dařilo slušně balancovat na hraně sympatičnosti a otravnosti a celkově jsem se prostě docela dobře bavil. Ne tak tady. Možná ještě ten uvozující záběr na Orient Express z konce jedničky na začátku filmu dával naději, že se případně tvůrci odhodlali znovu parafrázovat Poirota a loď z minula tentokrát vyměnili za vlak, přičemž provařenou historku zkusí znovu ozvláštnit nadsázkou a humorem, nicméně veškeré naděje velice záhy pohasly. Netflixu se to zase (pokolikáté už?) podařilo a cítím se zrazen a okraden o svůj čas:-(. | Ve dvojce stojí za pozornost jen akční vsuvka v dodávce (která působí, jakoby se sem zatoulala z úplně jiného - a mnohem lepšího - filmu), zbytek je velký, špatný a ještě horší. Detektivní linka úplně o ničem, humor až na malé výjimky skoro vůbec nefunguje, hlavní postavy od začátku do konce na facku, nové postavy nevýrazné až běda (Strong bohužel hraje zase jen Stronga), Paříž je tady jen do počtu a finále, ve kterém se pokouší udělat ze Sandlera i Aniston na férovku akční hrdiny, je tak akorát srandovní. Jo a bollywoodská svatba vypadá jako vyložený product placement na něčí objednávku. Proč se to celé neodehrává v Paříží a Sandler s Aniston neprotáhli diváky přes všechny pamětihodnosti? Proč se to celé neodehrává na ostrově a Sandler s Aniston neprotáhli diváky přes všechny exotické/luxusní/stylové lokace? Fakt, že děj reálně skončí někdy po hodině a deseti minutách čistého času a diváka tak čeká ještě dalších dvacet minut nastavované kaše, je už jen posledním hřebíkem do rakve. Zkrátka nevtipné, nezábavné, nezajímavé, nudné. U případné trojky si píšu velký červený vykřičník a vezmu ji na milost jen v případě obzvláště pozitivního přijetí. | PeZet ()

DavidDizzer

Zbytečně podhodnocený film. Dal bych pekné 3*, ale vzhledem ke zbytečně nízkému hodnocení zvedám na 4*, neboť určitě si film zaslouží minimálně 60 %. ()

Habansz

Každej pořád žvání o tom, jak Sandler dělá debilní komedie, pak si pustí novou, aby zase mohl napsat o tom, že Sandler zase udělal debilní komedii. Za A) Proč? Za B) No a co? Když to víte, víte taky, co máté čekat. Imho nemůžete být zklamaný, naopak vás to může jenom překvapit. Což se v případě Vraždy v paříži povedlo. Rozumějte... Dvojka není žádný velký terno, ale proti jedničce je to hidden gem. Bavil jsem se tu víc a i když konec byl už docela over the top, nepřišlo mi to tak přeplácaný jako jejich předchozí případ. Hodinka a půl utekla jak nic, duo Aniston / Sandler funguje i toho jeho fekálního humoru razantně ubylo. 3/5 zaslouženě. ()

TheSecond0ne

Ou ach ouvej. Tento snímek je ukázkou současné tuctové výroby Netflixového rozmaru. Předvídatelná zápletka nebolí jen mysl, ale i nepopsatelně ničí i fyzické části těla lidského. Konkrétně oči, uši, mozkové buňky a zbytek, který s tím vším nemá nic společného. Zábava by byla možná, kdyby se celá aféra nepřesunula do paradoxně táhnoucímu motivu Francie. Začátek a samotná vražda nebyla od věci, ovšem předvídatelnost, jak jsem již zmiňoval, byla až moc do očí bijící. Jedinou pozitivní náplní filmu byly hlavní, a tím opravdu myslím hlavní herci, protože ostatní jsou absolutně irelevantní. Těmito lidmi myslím A. Sandlera, Jennifer Aniston a Mark Strong. Ti se pořád, alespoň k neúměrnosti zbytkové snahy, pokouší o herecký výkon (nikterak speciální ovšem). Zbytek herců je nekultivovaný druhořadý komparz zbytečný svou existencí v tomto Netflusu (jak by řekli někteří současně hádající se recenzenti o možném vymyšlení tohoto slova).  Pár světlých okamžiků tu bylo, stejně jako pár možných, hnojem nepřekypujících scén. Ovšem k tomuto nelze přihlížet a objektivně bych tomu pravděpodobně měl dát maximálně 2 hvězdy. Kdyby nebylo Eiffelovy věže a některých výše vyjmenovaných herců, byl by to podprůměr. 3/5, realita 2,5/5 ()

CheeseFigure

Odľahčená detektívka so Sandlerom a Anistonkou. Nič viac, ako príjemný vypínak na večer od toho nečakám. Áno, má to možno pár chybičiek. Napríklad, detektívna linka je, na rozdiel od jednotky, priamočiarejšia a vlastne sa ani tak veľmi nevyšetruje, skôr sa pobehuje z bodu A do bodu B. A za druhé, hlavný vinník je celkom ľahko uhádnuteľný. Ale nevadí, napriek tomu som sa bavil. A viac od takéhoto filmu nepotrebujem. Len jeden detail na záver - neviem čím to je, ale na Anistonku nebol tak pekný pohľad ako inokedy. Má v tvári niečo zvláštne, rušivé. Asi pôjde o plastiku. ()

Stingray

Na pátek večer u televize ideální oddechovka. Finále na Eifelce mě bavilo. Jennifer je furt kus a Sandler lepší než v prvním díle. ()

bokbitt

Pokusím se trochu vyrovnat hodnocení. Nečekal jsem propracovaný děj, ani oscarové herecké výkony. Čekal jsem pouze pohodovou komedii, u které si odpočnu po náročném pracovním týdnu a toto očekávání se dostavilo. Sandler i Anistonová byli oba skvělí, chemie mezi nimi fungovala, několik vtipných momentů, na dnešní poměry relativně krátká stopáž, takže za mě ideální odpočinkový film. ()

mdf

Aniston má botox nebo je nateklá a nebo tak zestárla,no to je vcelku jedno,ale debilita je to teda veliká, jestli to mělo být něčím vtipné a zábavné, tak to bylo trapné a nezáživné. ()

holtis

Film na sobotní odpoledne, není to akčňák , kdy vám kape krev do obýváku, ale spíš pohodovka s celkem pohodovým jednoduchým humorem.  Jennifer Aniston a Adam Sandler jsou jako herecká dvojka komedie  v pohodě, ikdyž by jim manželský pár ve skutečnosti věřil asi málokdo.  45% podruhé se asi dívat nebudu. ()

Marrakech86

V tomto směru mi přijde dvojka o něco málo lepší než jednička, je tu více komických scén a hlavně i více úsměvných dialogů. Kombinace Sandlera a Aniston mi opravdu sedí a kdo ví třeba bude i trojka... ()

cyndaquil

Prvý diel bol dobrý ale v druhom som videl viac sandlerovský štýl hrania, ktorý mi v prvom diely mierne chýbal preto patrím medzi tú menšinu a hodnotím tento film ešte lepšie, než prvý. ()

HeRoS.Au

Ale jo, chvilema jsem se i uprimne zasmal. Co si vybavuju, tak jednicka me zaujala trochu vic. Nicmene tohle celkem drzelo pohromade, dej jde rychle dopredu, porad se neco deje a tak to nema cas spadnout do trapnosti. Snesitelna jednohubka bez potreby videt znovu. ()

jirikzaboj

O dost lepší, než první díl a podstatně zapamatovatelnější. Z prvního dílu si vlastně nepamatuji skoro nic a to je známka jeho kvality. Ta absurdita je neskutečná, ale občas jsou ty vtípky hezky načasované a Sandler je pořád ten stejný Adam, jakého známe a to myslím v dobrém. I když na legendárního Deedse, Click apod. to asi už mít nebude. Pro nedělní odreagování v pohodě. Film je mimochodem velmi pestrý, barevný a jde na něm vidět čím dál tím větší smlouva s Netflixem a Happy Madison. ()

Mimr

Není to zázrak, ale nadhodnocuji kvůli špatnému skóre. Líbí se mi totiž na rozdíl od ostatních akčnáku neobvyklá hlavní dvojice. ()

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

30.01.2023

Režisér povedené romantické komedie Palm Springs Max Barbakow našel svůj příští projekt. Letos se dočkáme jeho nové komedie Brothers s Joshem Brolinem, Brendanem Fraserem a Peterem Dinklagem, nově si… (viac)