M3GAN je zázrak umelej inteligencie. Bábika ako živá, naprogramovaná tak, aby bola dokonalým spoločníkom dieťaťa a najväčším spojencom rodiča. Navrhla ju Gemma, geniálna autorka robotov z hračkárskej spoločnosti. M3GAN dokáže počúvať, pozorovať, učiť sa. Predovšetkým je však najlepším priateľom, učiteľom, partnerom a ochrancom dieťaťa, ku ktorému je pripútaný.  Gemma sa nečakane ocitne v situácii, na ktorú vôbec nie je pripravená. Stane pestúnkou  a náhradným rodičom svojej osirelej malej netere Cady. Pod silným tlakom v práci sa preto rozhodne spojiť Cady so svojím prototypom bábikou M3GAN a pokúsiť sa vyriešiť oba problémy. Toto rozhodnutie má nepredstaviteľné dôsledky. (Cinemart SK)

Harrman

Ten film měl potenciál. Velký potenciál. Ale protože asi máme nějaké regulace nebo co, tak musíme zku...t celý film. A ten konec...to by mě mr..o. Pravá amerika, láska všechno zachrání, dobrý konec, válka robotů a dítě zachraní všechno. Kdy už konečně někdo udělá horor, kde to skončí špatně, žádné vtípky, žádná sranda, prostě pravý horor, kdy se člověk bojí po celou dobu filmy a po konci si strachy s.re do kalhot.. 2 hvězdy za první půlku filmu ()

KarlN

Prostě nemůžu jinak s musím dát pět hvězd...M3gan mě absolutně nadchla. Už jen pro ten přístup k filmové "satisfakci" za veškerá příkoří hlavním hrdinům, která jsou vždy odbyta po nějaké nesmyslné hlášce v závěru filmu za pět vteřin. Tady si je všechny a bez výjimky podává hned a za tepla. Navíc nátěr protivné a oprsklé sousedce v kůlně, z pohledu filmového diváka, výborný. Jen tak dál, M3gan. 😁 Samozřejmě nesmím opomenout její naprosté a pro děti, jakožto případné zákazníky, jistě podmanivé kouzlo i šarm. Ten kukuč a hlášky se vážně povedly a kdo viděl snímky nebo záběry "za scénou" je jistě spokojený i s výkonem Amie Donald a jejími hodně uvěřitelnými robotickými pohyby. Ani napětí nechybí, je to takový "vytuněný" Chucky, takže za mě perfektní. ()

ilegal1983

Zly horor to rozhodne nie je i ked tu mame klasicky scenar babiky od perfektneho noveho clena rodiny po vrazdiacu M3gan.Vtipne vsuvky trochu kazia samotny dojem z filmu a mohol tak byt bez nich.Hlavna postava a stvoritelka M3gan obcas akoby to ani nebrala vazne.Kazdopadne neni to ziadne nizkorozpoctove becko a vizual je dobre spracovany a aj technicka stranka.Skoda lebo M3gan je simposka a myslim ze zasluzila si predsa len viac to vyhrotit.No od cisla 5 sa lady rozhodne posunuly a kusok aj od Ex Machiny. ()

Nellaron

Zoznamovacia časť filmu je pomerne dlhá a vlažná, ale má hlavu a pätu. Inteligentná bábika M3gan adaptovaná na dnešnú dobu je dobre spracovaná. Jej tvorba a integrácia do rodiny je pomerne logická. Problém je v tom, že pri nastupujúcej zlovôli bábiky som vôbec nepociťoval strach. Pritom desivý kukuč M3gan na to mal, aby vystupňoval strachometer vyššie. Záverečný boj bol skôr úsmevný. Premárnený potenciál. ()

BigJohn02

Vzpoura strojů v Chuckyho hávu. Zatímco Chucky měl duši vrahouna, tahle panenka disponuje sebezdokonalující umělou inteligencí. Je to pro mladé, takže bez gore a nepřináší to vcelku nic nového. ()

matko2351

Už pár krát sa mi stalo že sa mi nechcelo íst do kina na nejaký film, ktorý som podľa traileru chcel veľmi vidieť. Nakoniec som to ani neľutoval lebo po pozreti v pohodlí domova mi to neprišlo také užasne. A tento film je TEN prípad. Aj keď trailer neukazal nič nové, tešil som sa. Pre mňa najväčšim problémom bola dĺžka filmu.  Skoro do polovice sa niedialo nič, aj keď clovek čakal niečo, ku koncu sa to zvrtne ku klasickému scénáru. Výsledok nebol zlý ale verím že bol by lepší. ()

Horrendous52

jako docela dobrej napad ale bylo to velmi nudné, vůbec ne strašidelné a změna chování  u Cady byla prakticky nepodložená. V jedný chvíli je agresor a pak teto Gem, i'm gonna save you Fff Film byl hezky natoočenej a jdu spat ()

Finil

Málo nudných scén, napätie a dobre načasované hudobné kúsky. Rovnako ako Ex Machina atmosféricky spracúva zápletku svojvoľnej AI. Nerozumiem hodnoteniu tuná. Jedine ak sú tzv. hororoví znalci skrachovaní pseudo-intelektuáli, ktorí sa cez deň tvária, že všetko hororové musí byť Dom 1000 mrtvol alebo Hellraiser, ale v posteli sa túlia k vankúšom s My Little pony.  Musím ale povedať, že takto mali byť spracované filmy typu "Unfriended", kde sa high-tech trendy otočia proti užívateľom. Nebol by to potom taký bezduchý odpad. Jedine, co by som vytkol je klišé začiatok s nehodou a nulové inštinkty tety incelky. Či už materské, alebo sebazáchovy. Občerstvila ale absencia partnera hlavnej hrdinky. Ak je v horore partnerská dvojica, jeden z nich je často nudný panák v zbytočných scénach. Dej celkovo napreduje rýchlo, okrem častí kedy je nevyhnutná dráma. ()

BStone

Vydařený horůrek o jednom zázraku pro zářící dětské oči - panenka M3GAN. V pojetí žánru je to trochu light, ale klasické hororové postupy zde výborně nahrazuje mrazivá logika umělé inteligence, která nemá zábrany ani svědomí. Taky o jedné hodné tetě, která v zajetí své práce a digitálního bordelsvěta kašle na svoji malou neteř a ve vidině zářné kariéry a úspěchů ji předhodí monstru, které sama stvořila. Bavilo moc. 65% ()

caerol

Po dlouhé době opravdu podařený horor, na který jsem hleděla s otevřenou pusou a nevnímala jsem nic jiného. Gratuluji tvůrcům. :) ()

Filumena

Příběh postrádá invenci. Něco takového už tu bylo v devadesátkách. Pro děti možná poutavé, pro mne se zamhouřenými zraky nad béčkovým zpracováním pohybů robot versus člověk. Jinak bych takovou M3GAN brala na domácí práce. ()

majorzeman13

Kdo očekává od tohoto snímku horor bude zřejmě zklamaný. Jelikož v tomto případě to horor není ani náhodou.  Slušný,solidní sci-fi thriller to je bezesporu. Takový mix Chuckyho a panenky Annabelle.. ()

snobold

Beze srandy bych to označil jako horor pro děti (až teda na dvě lehce krvavé scény). Kdyby mi bylo 12-13 věřím že by se mi to líbilo, v mém věku už ale nejsem cílovka. ()

jara12

Film měl krásný nápad, jak může umělá inteligence selhat a vzdorovat svému stvořiteli. Bohužel samotné zpracování je o mnoho horší, než byl nápad. Laciné jumpscary, nesympatické postavy a nulové chápání jak postavy jednají jsou bohužel až moc zřejmé a člověk je tudíž nemůže ignorovat. Ve světě má tento snímek příliš moc chvály než si zaslouží. ()

PuppetMistr

Za mně hodně povedený film s panenkou. Začínající herečka Amie Donald ztvárnila roli M3gan naprosto dokonale. Těším se až v roce 2025 vyjde druhý díl. A budu doufat že M3gan opět ztvární herečka Amie Donald. Hodně mně v té roli zaujala. ()

CreepyJoe

Nebylo to vůbec špatný, nicméně do pětihvězdiček chybí docela dost, například chtěl bych ať je M3GAN víc ujetá coura, co rádá zkoumá hlubiny lidské fyzické a duševní bolesti, která díky své vysoké inteligenci dokáže silně manipulovat a farbrikovat důkazy kolem sebe, k tomu by bylo zapotřebí tedy více inteligentní scénář, proč sousedku psychicky nezdepatal tak, že se za sebevraždila, proč nevyužila své inteligence k tomu vytvořit si "gang" co za trochu toho fetu, nebu výhru v jakcpotu, udělají vše pro M3GAN a M3GAN pak pohodlně zakryje všechny stopy, smaže policejní hlášení, vymaže záznamy kamer a ta Tesla do toho pána skutečně najela jen náhodou selhal autopilot atd. Místo toho aby byl film ambicióznější a z M3GAN udělal něco víc než nudný toustovač(představte si tu roztomilou scénu jak je celá odrkve tančí a zpívá dětským  hláskem během čehož zkoumá práh bolesti mučící oběti). Místo toho jsme dostali jen obyčejného androidího sociopata, bez charisma, smyslu pro humor a perverzi, který si prostě jde jako kadžej sociopat za svým(psychopat zabijí jen když je to nudný a je to krajní řešení dosažení jejího cíle). Kdybych to natočil já pojmu to úplně jinak, za prvé holčička by byla sesraná strachy, protože M3gan by ji po večerech vyhrožovala,  že jestli cekne co dělá, tak vyvraždí zbytek její rodiny a její pejska ji narve do její maličké panické...jak to říct slušně, eee orgánu který se používá k sexu? Podřeže její tetu a všechny její kamarády atd. a dál už by se jelo z vesela, nejen že by se M3gan cítila jako muž, ale byla by i dost nasraná za své tělo, tento svůj komplex by si léčila ničení životů urostlejší a hlavně zabíjením mužů aby si dokazovala, že přes své odporné tělo je něco víc a má na ně a pak samozřejmě ta fascinace fyzickou a psychickou bolestí ooooch! ()

yrwen

Film, který se tváří jako horor, ale vlastně v člověku vůbec nevyvolává pocity, které jsou pro horor typické. Během filmu jsem necítil ani strach ani napětí ani úzkost. Jasně horory nemusí být o lekačkách na každém kroku, ale bohatě stačí budování atmosféry. Problémem filmu je ale to, že on vlastně žádnou atmosféru nebuduje a celý film se táhne v takovém ležérním a nezáživném duchu, že to v člověku nevyvolá žádné emoce a po zhlédnutí ani neví, proč to dokoukal až do konce. Když už to z mého pohledu nemá hororový nádech, tak to furt může být nápaditý snímek se slušným dějem. Jenže v této rovině snímek selhává také. Herecké výkony nijak nezaujmou, postavy jsou nezajímavé a působí nevěrohodně. Ani ta panenka nevyužívá svůj potenciál, což pohřbívá tu již zmíněnou hororovou atmosféru. Trochu mi to připadá, jako by ten film dělali z donucení, jen aby se vydělaly peníze a pro zviditelnění tam hodíme nálepku horor, protože na to lidi slyší. Škoda, další laciný béčkový horor, který pohřbívá potenciál pro podobné náměty. 55% ()

Úspěch M3GAN znamená rychlý sequel

Úspěch M3GAN znamená rychlý sequel

08.01.2023

Ačkoliv kina už měsíc drtí druhý Avatar, našel producent Jason Blum přece jen zase jednou skulinku k úspěchu. Hororová M3GAN o panence s umělou inteligencí, která se vydá na dráhu dalšího Chuckyho,… (viac)

Hororoví mistři spojí síly

Hororoví mistři spojí síly