Zadlužená studentka Emily (Aubrey Plaza) se ze zoufalosti zapojí do podvodu s kreditními kartami. Neúspěch na pracovním trhu a nedostatek peněz ji přivedou k velkému skoku do kriminálního podsvětí Los Angeles. Jejím zločineckým parťákem je charismatický Youcef (Theo Rossi), se kterým zosnuje velký plán na rychlé prachy. Podaří se jim obejít zákon, přežít a ještě si pořádně vydělat? (haluska11)

mvukotic

Výborná vec, nižšie hodnotenia nechápem. Celé to stojí ale nepadá na zaujímavej a charizmatickej hlavnej hrdinke, ktorá je absolútne uveriteľná a autentická a spolu s civilným prístupom k látke dostaneme tandem tvoriaci pevný základ celej snímky. Scenáru a príbehu sa dá čo to vyčítať, ale to aj v populárnejších a ambicióznejších projektoch. Ak niekto stále lamentuje, že súčasný filmový priemysel je príliš 'woke' a tým pádom nepozerateľný, toto je prípad, kedy sa dá feministická téma spracovať dobre a nenásilne a ešte aj so zaujímavým spoločenským komentárom (pracovné pohovory). Viem si predstaviť, že by Plaza hrala v nejakom alternatívnom vesmíre Ellen Ripley, pretože s nepriazňou osudu a prekážkami vo forme ľudských hovád si vedela poradiť s rovnakou gráciou ako spomínaná hrdinka s vesmírnymi príšerami. ()

gemi

Komorní thriller bez přestřelek, postavený jenom na dobrém scénáři, což je u filmu to nejdůležitější a často se na to zapomíná. Trošku ale vázne dramaturgie, takže to není úplně trhák, u kterého by si člověk napětím okusoval nehty. Na druhou stranu je to zase civilnější a uvěřitelnější... No těsně pod čtyřmi. ()

castor

Další (lehce depresivní) sociálně laděná záležitost, kterak mladá umělkyně udělala v době studií chybu, kvůli které má záznam v trestním rejstříku, musí splácet studentskou půjčku, privát sdílí s několika spolubydlícími a zasekla se v rozvážkové službě. Shodou okolností se seznámí s mužem, díky kterému nakoukne do světa podvodů s kreditními kartami. Nejprve jde o pár stovek dolarů, následně sklouzne do úplně jiné ligy. A sama na sobě poznává, kam až je schopná zajít, aby si udržela „snadno“ vydělané prachy. Výsledek je prostý, ale poměrně poutavý, původně šedá myška Aubrey Plaza prakticky nesleze z plátna, dramatická úloha jí sluší a ukazuje, že má na víc, než jen na přitroublé nebo nekorektní komedie, které se chtějí za každou cenu zalíbit mladému publiku. ()

warrenur

Aubrey som mal pre jej divnost, sex-appeal a zvlastnu povahu v RL, ale i pre jej filmove role vzdy celkom rad. Tento kusok sa moc nevymyka z priemeru. Pribeh uchadzajuci, podvody s kartami sa deju neustale a co sa tyka overovania transakcii, neviem nakolko tu robili "skratky". Kazdopadne, vsetci vieme, ze minimalne domaci v Amerike sa kupia auto, ci zbran bez vacsich problemov. :) Priemer. Moze sadnut. ()

M.i.k.e

Emily potřebuje prachy a tak se zaplete do podvodu s kreditními kartami. Zprvu jde "jen" a nákup elektroniky na kradené karty, ale postupně se do celého soukolí začne zaplétat víc a víc, až všechno vygraduje tak jak sama nečekala. Aubrey Plaza mám rád a i když v poslední době nemá úplně kliku na role, tak tady je velmi dobrá a mrzí mě, že nehraje víc a v lepších filmech. I když na druhou stranu, jí samotné to nejspíš takto vyhovuje a nikdy z ní nebude hvězda blockbusterů...60% ()

• Film je věnován americkému herci, komikovi a rapperovi Ricarlu Flanaganovi, který si zahrál menší roli Mikea. Flanagan zemřel v říjnu 2021 ve věku 41 let na komplikace s onemocněním covid-19. (noelcoward73)
  • Film se odehrává v Los Angeles a ke konci v Mexiku. (noelcoward73)
  • Ve filmu zazní celkem 38x slovo „fuck“ v různých podobách. (noelcoward73)