BigBug

V roce 2045 nechávají lidé většinu práce na umělé inteligenci. Staromilská Alice to dělá zrovna tak, a když se roboti vzbouří, její starostliví androidi ji zamknou doma. (Netflix)

Caliboss

poměrně podhodnocene dílo. Některé aspekty souvasnych digi problemu dotažené do potencialni absurdity jsou imho velmi vtipné a nuti k zamysleni. Asi budu výjimka a jsem za to vlastně rád. ()

Pitryx

Nuda jako hrom, ale dvacítku dám za některé nápady, které malinko pobavily. Ale jinak jsem to už ke konci začal zrychlovat. Nevím jak koho to může pobavit, ale snímeček si jistě své příznivce najde. ()

pafka

Spousta zajimavych napadu, jak muze budopucnost vypadat. Spousta ale blbin, samovtipnych, kterym se nezasmejete. A pak je tu skupina lidi, kteri se nejak chvoaji a mistama je to mirne vtipne. Vicemene je to divadelni hra, ktera velmi omezene pobavi. Kdybych nevidel, nic by se nestalo. ()

Heywood

U řady fórků jsme fakt řechtali. Povedená satira s prvky sci-fi a tupostí státního aparátu v podobě strojů. Hlavní postavy obsahují poživačnou blbku, prolhaného sraba, youtubera oslněného technikou (dokud nepozná holku), mazaného taťku a madam de snob se sousedkou de depresníopuštěnost a dívenku, která by svedla i světce. Smrtící koktejl protikladů a zájmů s praštěnou AI neměl chybu (Rossini v závěru to podtrhl). V zásadě komorní jednoaktovka v excelentním provedení za 75%. Škoda nevidět. ()

quido_zidle

Potenciál to mělo jako hrom... První třetinu doufáte, že to přijde (i když tušíte že ne) a pak už víte, že nepřijde nic. Co to jako mělo bejt? Satira? To ani omylem... Sci-fi komedie? To by to muselo být vtipné a ne jen většinou trapné... Bylo to jako když Pejsek a Kočička pekli dort, jen s tím rozdílem, že tady měl ten dort aspoň hezký vizuál, žrát se ale nedal úplně stejně... ()

sinjakupre

Jestlipak si mnozí "kritici" uvědomili co se snímek snaží naznačit? BigBug vysvětluje tak tupě, že musí vidět i nejtupější z nejtupějších kam technologický vývoj a především čím dál více podřízenější společnost celosvětově spěje. Pro mě výtečně zpracované téma varování pro lidstvo za 5 minut dvanáct. ()

Rian_witcher

Podle traileru to vypadalo zábavně, ale celkově bída s nouzí. Jedná se spíše o divadelní jednoaktovku vsazenou do filmových kulis doplněných o slušné digitální triky. 90% rozhovorů lidských herců se týká jen sexu, tak "nejzábavnější" jsou zde roboti. ()

soukyd33

Pozor! Umělá inteligence útočí! 😳🤔 No to je dobrá cvokárna. 😄 Tohle asi nechce nikdo zažít. Herecké výkony dobré. Příběh dobrý. Herecké obsazení neznámé. Hudba nic moc. Humor slabý. Poznámka: Některé scény jsou vážně zajímavé. Hlavně Homo Ridiculus. 😄 Hvězdiček 2 ()

Sopholojong

Asi najsialenejsi Jeunet. Osadka blaznov zavislych na technologiach, ktori si ani neprdnu bez toho aby im to AI Einstein nerozanalyzoval, alebo neodporucil. Pokusy o sukacku toho starsieho paru najlepsie a najpritazlivejsie z celeho filmu. Naopak, akekolvek interakcie s technologiami a tym militantnym posahancom s laserovymi ocami a v prilbe uplne mimo divacky zaujem. Dizajn ma Jean-Pierre ale opat netradicne vymaznany, takze s "odretymi ocami" 5/10. ()

Amasonia

Pokud máte rádi francouzský humor a sci-fi, tak z toho budete pravděpodobně nadšení. Podle ukázek jsem si představovala, že to bude něco jako jeden z dílů Love, Death and Robot. Nicméně francouzský šarm tomuto tématu dává zcela nový rozměr. ()