Kouč Sean Payton dostal v NFL stopku, a tak začne trénovat zoufalý žákovský tým, kde hraje i jeho syn. Třeba se ti dva konečně sblíží. (Netflix)

ER

Adam Sandler Team v této komedii používá všechny známé fígle sportovních filmů a převádí je do dětského prostředí amerického fotbalu. A to vcelku zdařile, dokonce se zataženou brzdou trapného humoru (jen jedna zvracející scéna?), pár kousků s Robem Schneiderem  nevadí, stejně všechny a všechno válcuje Kevin James a tentokrát oprávněně. Jeho podání trenéra jde ruku v ruce s dětskými výkony a cesta za životním snem, rozsvícenou tabulí (ano, správně, jde o tabuli, která se vypne za stavu 40/něco). Na závěr se pak dočkáme ještě překvapivější moudrosti, která fakt pohladí. To bych nečekal, ale průprava v rámci filmu Trestná lavice zřejmě pomohla. Proto dávám 60%, byť pár námětů na zlepšení bych měl. ()

rublik05

Po naprosto katastrofálním BigBugu jsem si chtěl zpravit chuť, a tak jsem natrefil na tuto sportovní komedii, nalákal mě sympatický Kevin James a taky jsem chtěl vidět Taylora „Jakob“ Lautnera, kterého jsem od Twilightu nikde neviděl. Musím oba pány pochválit, své role zvládli obstojně, obsazení dětských herců rovněž není špatné, byť mě nikdo nijak zvlášť nezaujal. Snímek má příjemnou atmosféru, sportovní utkání mě bavily, celé je to docela pěkně natočené. Chyběl mi však onen slibovaný humor, pobavilo mě jen několik málo hlášek či scén, což je na komedii sakra málo. Jinak ale fajn nenáročná, skrz na skrz obyčejná jednohubka, na kterou asi brzo zapomenu, ale shlédnutí nelituji. 5/10. ()

Likan7

Blbůstka od Netflixu, která ale trefuje postavy do sympatičnosti a trefný rodinný zábavy. Nevěřil jsem, že to někdy řeknu, ale Taylor Lautner je fajn, Kevin James je fajn a celý je to tak akorát dlouhý, vtipný a rodinný fajn. Rozhodně jsem čekal větší katastrofu, než průměrnou snesitelnou netflixárnu. ()

mauro

Ten film snad zaplatil sám pan trenér ne? Všichni kolem něho jsou úplní blbci a idioti, ale pouze on jako jediný nejlepší a nejchytřejší. Příběh o ničem... ()

alldo.raine

Za prvé musím říct, že Kevin James jakoby z prdele vypadl Seanu Paytonovi. Jinak pro tyto super kliše filmy ze světa sportu budu mít vždy slabost, obzvláště když se jedná o skutečnou událost. Tady sice díky rodinné atmošce dost přitaženou, ale plyne to hezky, proč ne. Prostě pohodovka, kterou od skupinky Sandler, James tak nějakk čekáte. A já na jejich vlně jsem takřka vždy. Bonbónek je pak finální scéna v kanclu. ()

george82

Za mě to bylo fajn. Jednak vtipný, poučný a navíc podle skutečný události. Takže prvek sebereflexe tam taky nechyběl. Navíc děti. Ty jsou největší zkušeností v životě. ()

Haninaa

Velmi příjmená, rodinná komedie. Jediné co filmu ubíralo byla všemi zmiňovaná scéna se zvracením, která dle mého názoru byla ve filmu naprosto zbytečná. ()

Dejvecd

Keď som zistil, že Home Team bude ďalším filmom z produkcie Adama Sandlera, tak som čakal niečo na štýl Grown Ups, ale na moje veľké prekvapenie sa z Home Teamu stalo velice príjemné pozeranie. Film síce beží na premise opozeranosti, ale mne to vôbec nevadilo. Máme tu síce už veľakrát videný príbeh, ktorý však má to správne srdiečko a veľmi sympatické postavy, takže človek sa bude aj tak veľmi príjemne baviť. Veľmi dobrý herci v podobe Kevina Jamesa (ale aj ostatných) pridávajú postavám ľudskosť a občas aj pobavia. Vtipy sú tu klasické suché a vo väčšine prípadov nevtipné, ale nijako neurazia. Film sa však na rozdiel od iných kúskov zo Sandlerovej produkcie nesnaží byť prehnane vtipný, ale skôr stavia na milý príbeh a vtipy tým pádom idú vedľajšiu ligu. Celé je to veľké klišé, ale to už k rodinným filmom jednoducho patrí a nikto s tým nič nenarobí, ale aj keď je ten film klišé tak stále môže ponúknuť veľmi zábavný divácky zážitok. Vo výsledku sa jedná o jednoduchú, ale velice príjemnú jednohubku, ktorá nebaví nutne vtipmi, ale skôr milým príbehom a veľmi dobrým Kevinom Jamesom. 8/10 ()

xxmurphyxx

Asi som bol v mentálnom limbe alebo videl iný film ale ako toto mohlo pozbierať také nadpriemerné hodnotenia...Nudné, plné extrémneho prehrávania, ktoré malo byť spolu s pár fórmi asi smiešne ale nebolo. Bolo to nudné, miestami trápne. Príbeh vraj podľa skutočnosti ale aj tak nechápem, že práve toto niekto považoval za vhodný námet na sfilmovanie. Veď sa tu kurva prakticky nič nedeje, situačný humor nefunguje, dialógy nudia. Sry ale za mňa nie. Píšem to ku koncu filmu nakoľko ma ani netrápi ako to dopadne celé, stačilo že som zabil hodinu a štvrť môjho života touto zbytočnosťou. ()

Blazis34

Nikterak originální, zábavné ani nepředvídatelné. Takových filmů už je natočeno stovky. Hodnotím za 50%, slabší tři hvězdy. ()

blazma

Po dlouhé době praštěná komedie. kterou jsem dobrovolně chtěl sledovat. O to víc překvapivé, že mě to fakt bavilo. Velmi přijemný relax a odpočinek. ()

bonovox

Celkom pozerateľná športová komédia hlavne kvôli sympaťákovi Kevinovi Jamesovi. Škoda zbytočných scén (hromadné vracanie v zápase...) 50% ()

Snoove

Kdo má rád americký fotbal a komedie, tak mu těhle 95 minut docela uteče. Není to nic světoborného, ale dávám plus za dobrý překlad sportovních termínů... ()