Stratení na mori

• USA The Requin

Jaelyn (Alicia Silverstone) a Kyle (James Tupper) trávia dovolenku v romantickom plážovom rezorte na pobreží Vietnamu. Po prudkej tropickej búrke však ich chatku na koloch odnesie mnoho kilometrov od pevniny a oni sa ocitnú na otvorenom mori. Odteraz musí dvojica bojovať o prežitie nielen proti hladu, smädu a prírodným živlom, ale aj proti veľkému bielemu žralokovi. (TV Markíza)

mata77

Film má veľmi pomalý až žiadny rozbeh a asi do polovice sa v podstate nič nedeje. Nuda na dovolenke pri mori. Zlom nastáva potom, ako sa manželský pár dostane na otvorené more a spŕška bizarností sa môže začať. Jedna perla za druhou. Na konci ma úplne dorazil a vytočil obraz žraloka modrého, ktorý tu vystupuje ako krvilačná a pomstychtivá beštia, ktorá porušuje svoje lovecké postupy, evolúciou privedené do dokonalosti. Jednu hviezdu dávam za Aliciu, ktorá má pred 50-tkou a naozaj vypadá, ako obyčajná ženská v strednom veku. Za pozeranie tohoto filmu by mal divák dostať zaplatené. ()

DAJAAAA odpad!

Co by člověk čekal od Sabanu.Ti nikdy nic jiného než shity nevyprodukovali.Když vidím jejich logo, automaticky přepínám.Ztrata mého drahocenného času na to koukat. ()

Heywood odpad!

Alicia vypadá stále špatně, stále špatně hraje, a protopže asi platí alimenty ex manželovi bere kde co. I odpad, jako tento. ()

tominger

To bol teda hystericky výkon. Priznam sa, že filmy s podobnou tematikou mam rad, napr. The Reef. No tomuto dielu teda max 1 hviezdu. Chaoticke, uskriekane a celkom aj scifi. Osobne som nepocitil coby len chvíľu štipku napätia. EDIT: nedalo mi to tam nehat coby len jednu hviezdu. :) ()

Chicharron

No tak toto je vážně masakr...sice kvituju, že někdejší sexsymbol devadesátek se nenapíchal botoxem, ale dívat se na vážně povadlou a životem unavenou Alicii Silverstone je docela utrpení, a to nemluvím o tom, že tak 2/3 filmu vydává jen podivné zvuky a skřeky...a bohužel to není při nějakých erotických scénách, které ve filmu samozřejmě nejsou. Její angažmá moc nechápu, i blondýně s IQ houpacího koně musí být jasné, že tento biják bude případem řídké stolice... Jednu hvězdičku, dávám za....naprosto zpitého Vietnamce v kruhové lodi, kdy jsem si podle jeho vzedmutého břicha myslel, že se po zvednutí klobouku objeví zhnilý obličej...ale neobjevil. Vietnamec se za těch pár minut, které odehrál, zhostil svého partu s naprostým gustem a nejlepší bylo, jak si s rybářským háčkem hrál na chirurga. Nic lepšího jsem v této parodii na Čelisti bohužel nenašel. Jdu si radši pustit Aerosmith: Cryin' z dob, kdy jsme byli všichni byli mladí a krásní... ()

Aceboris odpad!

Pri Syfy, alebo Asylum je človek pripravený na ich umelecké dielo a vie čo môže očakávať, ale vidím, že konkurencia nespí. To ako, toto čo bolo. Alicia  strieborný kameň , pôsobila ako herečka čo stojí prvý krát pred kamerou. Žralok ako z lacnej grotesky a tie scény pri štúdiovom pozadí tak to dnes nenájdeš ani v low cost filmoch. Útes Smrti.  je proti tomuto Blockbuster. Predstavte si, že Ste na dovolenke, trávite ju v malom drevenom domčeku, ktorý je uchytený v mori na drevených pilieroch, vidíte, že sa blíži nejaký blizzard, ale aj napriek ponuke domček opustiť, v ňom zostanete. Zrazu zistíte, že blizzard odtrhol chatku a unáša ju na šíre more, počas búrky ešte trošku ponaráža ja blízke útesy a začne sa rozpadať. Asi takto nejak to za začína. Potom je vidieť , že scenárista asi zostal zaskočený, lebo ďalej dej prestal existovať, dokonca v zúfalosti niekoho napadlo, že cez plastovú fľašu založí oheň. Celkovo herci neskutočne nesympatický, ich výkony stoja za starú Belu, dej je totálne na animal horror zlý, až podpriemerný, hudba čistá katastrofa, kamera a strih ako keby to robila banda fetakov. jednoducho Odpad 0/10 ()