Vraždy v Midsomeri

• Česko Vraždy v Midsomeru (viac)
TV spot
Krimi / Dráma / Mysteriózny
Veľká Británia, (1997–2023), 217 h (Minutáž: 88–120 min)

Predloha:

Caroline Graham (kniha)

John Nettles, Jason Hughes, Daniel Casey, Jane Wymark, Rowena Cooper, Phyllida Law, Nick Moran, Emily Mortimer, Laura Howard, Julian Glover, Trudie Styler (viac)

Recenzie používateľa chrispe k tomuto seriálu (54)

Jazerná panna (2004) (S07E05)

Možná už mám přemidsomerováno ale boj o "putiku" mi přišel dost slabý. A jo, ve výsledku to bylo prostě divný. 3,5* ()

Slamená žena (2004) (S07E06)

Můj oblíbený díl.  Lidská malost napříč staletími. ()

Mŕtvy vo vode (2004) (S08E02)

U řeky dobrá atmosféra. Případ spíš průměrný. ()

Orchis Fatalis (2005) (S08E03)

Popis epizody ve mně popravdě evokoval spíš nudu, ale nakonec to bylo dost zajímavý. Jasně, je debilní zabíjet kvůli kytce, ale vysvětlete to tomu, kdo po ní tak strašně touží. ()

Plnokrvník (2005) (S08E04)

Škoda, že je v tomto případě pachatel tak hrozně průhlednej. ()

Šiesty zmysel (2005) (S08E05)

Věříte v šestý smysl? ()

Tajomná pivnica (2005) (S08E06)

Velmi kreativní vrah. A tolik radosti nad smrtí obětí, to se jen tak nevidí. ()

Rodinná firma (2005) (S08E07)

Přiznávám se, že na začátku jsem věřila, že to bude o dost lepší. Přesto to byl zajímavý případ s úmrtím, kde se mi při pohledu na mrtvolu udělalo nevolno a s trochu hořkým koncem. ()

Rapsódia z Midsomera (2005) (S08E08)

Opravdu zamotané, pachatele jsem neodhadla. Bonus je mladý Lucifer Tom Ellis a doktor Watson David Burke. ()

Dom v lese (2005) (S09E01)

Škoda, že si to neudrželo atmosféru první třetiny po celou dobu. ()

Láska až za hrob (2006) (S09E02)

Dcery psycho matky s úchylným bráchou mi bylo líto. ()

Dolu medzi mŕtvymi (2006) (S09E04)

Líbilo se mi prostředí a taková poklidná atmosféra. Oběť byla pěknej parchant, takže jeho vražda moc emocí u diváka nevzbudí. ()

Vidiecky život (2006) (S09E06)

Patoložka z Vražd v Oxfordu plete pánům hlavy. Zajímavý vývoj. ()

Smrť v chóre (2006) (S09E07)

Tenor seržanta Scotta!! ()

Minuloročný model (2006) (S09E08)

Hodně soudního prostředí přidalo této epizodě na neobvyklosti a mně se to líbilo. ()

Tanec s mŕtvymi (2006) (S10E01)

Tento příběh se mi zdál v mnoha ohledech slabší, ale i tak se ke třem hvězdičkám nemůžu donutit. ()

Zviera v nás (2007) (S10E02)

Tento případ mi fakt zamotal hlavu a já měla v merku úplně jiného podezřelého. Velmi dobrý díl. 4,5* ()

Sklený kráľ (2007) (S10E03)

Jo jo... Ian King nejednomu člověku zamotal hlavu. ;) ()