Victorine chce co nejdřív otestovat svoji technologii léčby srdce na pacientce, ale napjatá situace s Alessandrou se nečekaně vyhrotí. Dupin jde konečně s pravdou ven. (Netflix)

Anderton

Tentokrát to Parker a Flanaghan s tou ukecanosťou a statickosťou trochu prehnali, avšak môžu to odôvodniť tým, že spomínajú Bergmana a tak dlhé dialógové scény v tejto epizóde (a nič viac) sú vlastne len poctou a snahou o hlbší psychologický ponor do postáv. Osobne mám pocit, že už sme s viacerými súvislosťami a povahami postáv oboznámení dostatočne a nie je potrebné tým pádom každú epizódu natiahnuť na hodinu. ()

Lenka.Vilka

Tak tady přišla opět neskutečná spokojenost. Uznávám, mě by z toho zvuku asi taky hráblo. Byť uznávám, že mám trochu nevýhodu. Nejsem načatá jako tady kolegyně, která už je tudíž taky odklizená... ()

William_

Druhá polovina seriálu začala velice zajímavě (nechutně a zvráceně), a pokud podobné tempo bude pokračovat, nebude seriál nudný a šedivý podprůměr. Zkrátka mě tato epizoda přesvědčila že to má cenu dosledovat. Nejvíce si užívám dialogy mezi detektivem a "tatíčkem". ()

psychoJoa

Nějak bojuju s tím, že to teď balancuje na tenkém ledě - doufám, že závěr bude dostatečně uspokojující (vzhledem k fantasy prvkům a počínající rozvláčnosti). Linka Victorine byla prozatím asi nejslabší s ohledem na to, jak byla našlápnutá. ()

kenkaku odpad!

Ten casting je fakt bizár…  asi největší dno je holohlavá lezbo mužatka. To utrpení z feministických keců a vaty celou epizodu… neskutečný. Nad vodou mě držela jen vize, že každá epizoda bude mít na konci mrtvolu a tentokrát to bude tahle. 50 minut pryč. Neskutečná nuda a mužatka furt žije. Tahle epizoda opravdu nemá nic. ()

warrenur

A kde bola v zavere zvodna Gugino?! Sakris, naburalo mi to koncept. :) F*cked up mind zahrany pomerne fajnovo, ale miestami to znacni i krivalo. Priemer. Muzik, chce mat poleptanu zenusku doma...tusime preco. ()

HarryCameron

Za mňa jedna z najslabších epizód, ktorá je len ukecanou psychologickou drámou, kde hlavná postava hovorí doslova do steny a všetky jeho deti - ktoré ešte žijú - potrebujú odbornú pomoc. V zásade každý Usher ma nejaký psychický problém, droguje, alebo ma halucinácie. Dva dôvody pre ktoré ma zmysel vidieť túto epizódu: 1, dozviete sa konečne kto je "informátor", 2, uvidíte čo sa môže stať, keď po svojej partnerke hodíte poriadne ťažkú sošku. . . . ()