Problém tří těles

• USA 3 Body Problem (viac)

Recenzie používateľa Earl_23 k tomuto seriálu (6)

Problém tří těles (2024)

Gratuluji k dalšímu zničenému projektu. Výjimečná knižní předloha, byť nesnadno adaptovatelná, ale takhle to zničit... Tři hvězdy za scény v Číně a úvodní vstup do virtuální reality. Ale asi nemám chuť pokračovat. Tak jsem to dokoukal. Strašný, strašný, strašný... Muselo být velké umění takhle to zkazit. ()

Rudé pobřeží (2024) (E02)

Překvapivě velmi dobrá epizoda. Skvělé ztvárnění herního prostředí. To mělo atmosféru jak kniha. ()

Ničitel světů (2024) (E03)

Proboha... Ne, vážně, po druhé epizodě jsem se těšil, ale co bylo tohle? To nemá s předlohou nic společného a takhle chabě pojatá část s lidským počítačem a vysvětlení příběhu Trisolaris je strašný fail. Po Zaklínač Netflix zničil další značku. Pokračovat nebudu :( ()

Soudný den (2024) (E05)

Kdo by to byl řekl... Skoro skvělé ()

Vzhůru ke hvězdám (2024) (E06)

Volný pád... Jak z toho mohli udělat takovou nudu?? ()

Meditátor (2024) (E08)

Připomíná to ochotnicke divadlo. Zničili jste adaptaci jednoho z nejlepších a největších příběhů, co kdy kdo napsal. Gratuluji. ()

Co chystá režisér Johna Cartera a WALL-E?

Co chystá režisér Johna Cartera a WALL-E?

10.10.2022

Scenárista a režisér Andrew Stanton (Hledá se Nemo, WALL-E) se po letech pauzy chystá vrátit za kameru svého nového celovečeráku. Stanton naposledy natočil animák Hledá se Dory pro Pixar, předtím měl… (viac)