Problém tří těles

• USA 3 Body Problem (viac)

Recenzie používateľa Kimkong k tomuto seriálu (9)

Problém tří těles (2024)

Čekal jsem od toho tedy více. Dvě epizody, které byly dobré, zbytek celkem podprůměrný. Předpokládám, že za to může to, že se zatím jen jedná o nějakou vysvětlující omáčku a to dobré ještě přijde. Hudba bohužel nevýrazná a to je stejný autor jako u GoT. ()

Odpočet (2024) (E01)

Tak máme zde seriál kde vědcům hrabe a tak se zabíjí. Nějaký příběh z komunisticé Číny a nakonec poodhalení o co jde. Nic zásadního se nedozvím a je tu plno neznámých věcí. Tak uvidíme příště. ()

Rudé pobřeží (2024) (E02)

Stále tajemná atmosféra. Ukázky nějaké videohry, za kterou někdo stojí. Tajemné postavy, které něco ví a ovlivňují ostatní. A historická vsuvka z komunikačním satelitem. Je jasné, že to pro lidi nedopadne dobře, ale stále je co objevovat. ()

Ničitel světů (2024) (E03)

Takže ufoni chtějí obsadit zemi a s někým již komunikují a poskytují jim technologie? Kdo je proti a nebo je inteligentní, tak náhodou umře. Emzáci, aby přežili kde žili asi budou docela OP a nějak budou umět manipulovat s časem a prostorem? No uvidíme co se z toho vyklube. Zatím to vypadá, že největší tajemství se už odhalily. ()

Náš Pán (2024) (E04)

Nic moc jako. Jediné co jsem si z toho odnesl, že své bohy nasrali. Nevině, ale nasrali. ()

Soudný den (2024) (E05)

První hodně zajímavá epizoda. Po grafické stránce hodně zajímavé. Až zbytečně přehnaná likvidace lodi po ukázku toho, čeho jsou ufoni schopni a co chtějí. Zatím ale nevím proč to dělají jak to dělají. Tedy proč lidi rovnou nezlikvidují, nebo proč dělají vše tak okatě. ()

Vzhůru ke hvězdám (2024) (E06)

Jednou jsi nahoře, jednou dole. Tady ta epizoda je dole. Po epickém finále minulého dílu se lidé offscreen bouří. Hrdinové plánují odvetu a nebo se litují. ()

Jedině pokrok (2024) (E07)

Přípravy na odvážný plán, jak poslat posla za budoucími návštěvníky. Plno loučení a podobných rádoby dojemných scén. ()

Meditátor (2024) (E08)

Velké vyvrcholení se nekonalo. Nějaký z prdele vytažená funkce Mediátora bez jakékoliv souvislosti. Dlouho připravovaná mise dopadla jak dopadla. ()

Co chystá režisér Johna Cartera a WALL-E?

Co chystá režisér Johna Cartera a WALL-E?

10.10.2022

Scenárista a režisér Andrew Stanton (Hledá se Nemo, WALL-E) se po letech pauzy chystá vrátit za kameru svého nového celovečeráku. Stanton naposledy natočil animák Hledá se Dory pro Pixar, předtím měl… (viac)