Reacher

USA, (2022–2024), 12 h 46 min (Minutáž: 42–56 min)

Tvorcovia:

Nick Santora

Predloha:

Lee Child (kniha)

Hudba:

Tony Morales

Alan Ritchson, Maria Sten, Malcolm Goodwin, Willa Fitzgerald, Serinda Swan, Shaun Sipos, Ferdinand Kingsley, Robert Patrick, Bruce McGill, Chris Webster (viac)

Recenzie používateľa Spiker01 k tomuto seriálu (4)

Reacher (2022)

Konečně pořádný Reacher a to se mi filmy s Cruisem dost líbily. Po Jacku Raynovi další trefa do černého od Amazonu. ()

Season 1 (2022) (S01)

Od začátku strhující jízda s výbornými bitkami, drsnými scénami a humorem, při kterém jsem se smál v každém díle a to jsem tedy fakt nečekal. Hrozně Alanu Ritchsonovi přeju, že se od Titans dostal k vlastnímu seriálu a je v roli Reachera (kde fanoušci knih setřeli Toma Cruise) naprosto perfektní a častokrát se zmiňuje, jaká je to hora svalů a v podstatě nesmrtelnej terminátor, který se s ničím nesere. Tak šup s druhou sérií, nějak to Amazonu trvá podobně jako s třetí řadou Jacka Ryana. ()

Season 2 (2023) (S02)

Dalo by se mluvit o menším zklamání, že druhá řada zkrátka není tak nařachaná jako perfektní řada první, ale kdo je nařachanej, tak je bez pochyby Alan Ritchson. Velký tahoun seriálu, ovšem potěšil mě v této řadě Reecherův tým a doufám, že je uvidíme i do budoucna a vytěží z knih maximum. Co jsem tak pochopil, tak to trošku působí jako antologie a další řada má adaptovat sněžnou vánici, což bylo původně v plánu i pro druhý film s Cruisem. Tak uvidíme jak to tvůrci zvládnou, já budu opět u toho. ()

Bankomat (2023) (S02E01)

"Hajzlové mi zlomili kartáček, tak teď už nevlastním nic!" 😄 ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD