Příběh herce hrajícího hlavní roli v nekonečném seriálu, který díky vnějšímu tlaku i událostem v osobním životě přestane odlišovat reálný svět od fiktivní skutečnosti seriálového hrdiny. Brněnský autor Miroslav Skála ve spolupráci s režisérem Hynkem Bočanem, s nadhledem i ironizujícím odstupem a s humornou nadsázkou, vytvořili televizní komedii, ve které si hlavního hrdinu, herce Hofmana, zahrál Petr Nárožný. (oficiálny text distribútora)

Max Q.

Tak mě se to líbilo. Marně sice vzpomínám, že by za totáče existoval nějaký opravdu nekonečný seriál, ale třeba se mýlím. Na hodnocení filmu přidávám hvězdu za scénu s Bedrnou a rudlem. Ta byla geniální. ()

karnifex

Neprávem opomíjený klenot. To, co zde předvádí Nárožný s Heřmánkem, je skutečný koncert. A když k tomu připočteme mimořádnou schopnost sebeironie při pohledu na filmařskou branži, pět ***** je naprosto namístě (zkuste si jen představit, že by ČT, natož některá ze soukromých televizí, byla v současnosti schopná natočit něco aspoň z poloviny tak dobrého). ()

Scooby..

Ani bych nečekal že se film bude takhle odehrávat, každopádně je to dobré dílo a rád se na to znovu podívám. Až na pár drobností seper film. ()

giacobbe

Film předběhl svou dobu. A bohužel si na něj nikdo nevzpomněl ve chvíli končících Manuel,Dallasů,Dnů našeho života,Esmerald a právě vznikajících Životů na zámku, Rodinných pout. Dnes už mírně vyčpělé. ()

Cesty timem

Docela nadčasové. I já jako divák bych v současnosti rád utekl ze seriálů nebo od seriálů či raději ze světa, když slyším či vidím jenom třeba reklamu na seriál Slunečná, Ordinace, Ulice, či co já vím ještě. Ony na ně musí být v souačasné době dokonce odkazy a reklamy v podobě otravných upozornění v normálním a kvalitním filmu. Jinak by se asi takové srágory nesledovaly. Doba kdy mne seriály bavily a stály trochu za něco jsou pryč. To snad i dobový např. Inženýrská odysea apod. když vyloučím a přeslechnu politické exkremetny byl proti dnešním "Oničem" docela "Něco". ()

Dobry_clovek

Prijemna komedie, ktera si utahuje z nekonecnych, prihlouplych serialu. Zaroven je to ukazka toho, jak dobri herci dokazou povysit i zjevne levnou produkci na docela koukatelnou komedii. ()

PORTER44

Průměrná komedie ze života herce z nekonečného seriálu,který po čase zjistí že vlastně neví jestli už je v reálném životě nebo pořád hraje.Docela dobré herecké obsazení a herecké výkony. ()