kenkaku odpad!

Nesnáším herecký projev Parker Posey. A protože neuběhla ani minuta a její xicht (a protivný “herecký” výstup) byl na obrazovce, věděl jsem, že bude zle. To jsem ještě netušil jak moc… nápad vykrást Na hraně zítřka do TWD universa? A ještě s touhle ropuchou v čele (a tou druhou hned v závěsu)? Tak to je jako mít debilní (smyčka) a debilnější (casting) nápad hned v jedné epizodě… Bože, minulá epizoda byla proti tomuhle tak skvělá (hlavně obsazení). Zvedám u ní hodnocení. ()

JASON_X

Lola rennt a Butterfly Effect. Tak na tyhle dva vzájemně nesourodé filmy jsem si v průběhu druhé epizody vzpomněl. Konverzační černá komedie v době propukající zombijské epidemie, jejíž děj je zajímavě (i když vůbec ne originálně) časově zacyklený, proč ne. Bavilo mě to a líbila se mi postarší bruneta v roli čubky šéfové. ()

DragonnCZ

6/10. - Hele je to fajn to je tak celý, ty dvě hrdinky jsou dobrý a hezky na mě fungovali v příběhu, příběh je zajímavý, ale nechápu proč se vše tam děje znovu to nechápu kde je vysvětlení a proč, divný experimentování ()

DatWylda

Nemůžete prostě udělat dobrou 45 minutovou standalone epizodu, kde žádný z charakterů není ani trochu sympatický. Jako, tvůrci si asi řekli: Jó, uděláme něco originálního. Třeba zkopírujem koncept Na Hraně Zítřka, ale charakteři nebudou mít ani ponětí, co dělaj, dokud se prostě nestane to, co se má stát. Jako, nápad dobrý, provedení o něco horší. Když jsem to dokoukal, tak jsem si řekl: Tyv*e, to jsem těch 45 minut mohl dělat něco lepšího. Taky, jsem teď trochu alergickej na woman momenty, ale to je moje věc. ()

Habansz odpad!

Katastrofa. Bez mučení se přiznám, že jsem vydržel 26 minut z těch 47 a to jen proto, že nic, co se ve světě TWD kdy stalo nebylo horší než dvě hlavní postavy a než celej ten timeloop koncept. Jak se to jako má hodit k seriálu a JAK TO MOHLO PROJÍT jako nápad, to mi zůstane navždycky záhadou, stejně jako konec týhle debilní epizody. Tady jsem skončil a dál v tom nehodlám pokračovat. Roky jsem zůstával věrný pouze původnímu seriálu a na spin offy kašlal a teď už vím, že to bylo to lepší, co jsem mohl udělat. ()

Tomasianov

Celkom zaujímavý nápad s časovou slučkou ktorý má ale poznanie horšie prevedenie. Epizóda nám začína celkom solídne a pri sledovaní úvodných pár minút som si v duchu hovoril že by sa mohlo jednať o veľmi zaujímavé nahliadnutie do sveta TWD. No uznajte sami že sledovať chaos a paniku ktorá bezpochyby musela nastať tesne pred tým než sa všetko zrútilo a svet ovládli zombie by mohlo byť celkom zábavné ale tvorcovia sa rozhodli celú premisu zaobaliť do časovej slučky a poruchy osobnosti čo znie stále celkom zaujímavo ale verte tomu že to znie oveľa lepšie než to v skutočnosti je. Herecké výkony nič moc no dá sa to tolerovať čo je ale fakt otrasné a nechutné sú cgi výbuchy ktorých je táto epizóda plná taktiež scéna kde sa jedna z našich hlavných hrdiniek zavesí na cisternu s benzínom vyzerá jak z rakúskeho TV filmu z roku 2001. Takže za mňa dávam celkovo veľmi slabé tri hviezdy 4,5/10 a dúfam že ďalšie časti budú o čosi lepšie. ()