Jigeum Uri Hakgyoneun - Season 1 (2022) (séria)

Episode 5 (S01E05)

(epizóda)

Ve městě je vyhlášené stanné právo. Čchong-san se ztratí ostatním a On-džo velí misi, při které se ho snaží vypátrat dronem. (Netflix)

Martrix

Místy to vypadá, že se nudí i samotní tvůrci, tak vymýšlí blbosti, jako třeba zrychlené honičky a la groteska. Co je ale horší, je způsob jakým se rozhodli "okysličit" stávající situaci. Najednou máme víc druhů zombie, což sice přináší další možnosti, ale je to trochu přitažené za vlasy. Nu, uvidíme. ()

Hyssi odpad!

Největší sračka celýho seriálu - takhle bych popsal celej díl.. Strašně nelogickej otravnej odpad. Takové ty situace, kdy někoho žerou a frajer má volnou cestu, ale počká až ho sežerou a nalezou mu do cesty a  pak až jde ty už ani nekomentuju. Nebo že frajerka říká, že nemá žádný šípy přitom kdyby si je brala z těch mrtvol tak má furt plno tyto situace jsou opravdu strašně otravné a úplně mi kurví celý zážitek.. Také se mi hrozně hnusí postavy ve vedlejších skupinkách.. Ty dialogy jsou úplně otřesné takovej ten špekáček u těch lukostřelců ten se nedá vystát.. A to že Frajer stane z mrtvých to už asi ani nemá smysl komentovat.. Také nesnáším při akci rozklepanou kameru, to mě okamžitě zkurví celou akci.. Nejhorší díl celé série jednoznačně. [5 %] ()

MickeyStuma

Nastává další dějový milník. Přidala se politika a vyhlášení stanného práva. K tomu sem tam nějaká ta filosofická myšlenka a hlavně stále nekončící akce. A právě v této části mimo jiné vzniká nová dějová linka mezi dvěma rivaly se zajímavým charakterovým vývojem jednoho z nich, což v následujících dílech ještě asi bude hodně zajímavé. Nejnapínavější scéna v knihovně. ()

Astaroth12

Túto časť musim komentovať, lebo disponuje zatial najlepšou scénou, ktorá sa odohráva v knihovne. Je nadupaná, svižná e efektne zdarilá. Len je i celkom vtipná na miestach, kde to nepredpokladala. A tým bol beh dvoch hlavných postav okolo zombikov, čo by asi nerozdýchal ani Seagal, ale títo pani to zvládli na jednotku, však to je Južná Kórea, tak sa to dá pochopiť. Je tu veľa hlúpostí, ale seriál má hlavne baviť a to mu zatial u mna vychádza. ()