Jigeum Uri Hakgyoneun - Season 1 (2022) (séria)

Episode 4 (S01E04)

(epizóda)

Dva studenti potřebují mobil, a tak se vydají na riskantní výpravu do sborovny. Pjong-čchan předá detektivu Song Če-ikovi zásadní informace. (Netflix)

Hyssi

Ale jo, seriál se docela lepší. Tohle byl dost zábavnej díl. Docela jsem si ho užil až teda na tu závěrečnou hodně nepravděpodobnou scénu.. Také mě serou časové posuny pokaždé, když se změní dějová linka. Ovšem jinak docela slušný díl na poměry seriálu.. [55 %] ()

Martrix

Několik vysloveně odlehčujících vsuvek, jako řešení záchodu, nebo komentáře k streamu blba, který se vypravil mezi zombíky kvůli lajkům, nijak zvlášť neškodí. Ale je fakt, že zajímavých momentů ubývá a pokud to tvůrci v dalších epizodách něčím neokysličí, nejspíš celý seriál ani nedokoukám. ()

MickeyStuma

Na této epizodě je nejzásadnější to, že se osvětluje původ viru způsobující zombie apokalypsu. A uvidíme také jistý paradox. Zatímco je město paralyzováno, v ulicích pobíhá youtuber přenášející vše živě. Hm… Kdo jsou ti diváci? Mimo to se tvůrcům také povedl scenáristický majstrštyk. Do příběhu dobře naroubovali sociální problematiku o školní šikaně a to způsobem vedoucí k zamyšlení. ()