Jigeum Uri Hakgyoneun

• Južná Kórea 지금 우리 학교는 (viac)

Na střední škole se začne šířit nebezpečný vir a studenti se musí probojovat ven, aby se nenakazili a nestali se z nich zombíci. (Netflix)

Recenzie používateľa Najt k tomuto seriálu (13)

Jigeum Uri Hakgyoneun (2022)

První 3 díly me vadil scénář a chování postav, vynahrazovala mi to ale perfektní akce a hutná atmosfera. Potom se seriál rozjel takovým stylem, ze jej momentálně považuji za jeden z nejlepších zombie seriálů. Naprosto perfektní akce, neskutečná atmosféra, skvělé postavy, emoce, beznaděj, smrt a zkáza. Postavy se vyvíjejí a potom mají mnohem silnější vůli i moudrost než mnozí dospělí. Není žádné stádo ovcí, ale studenti, kteří pochopili, že jsou odkázáni sami na sebe s touhou přežít. Chvílemi byl seriál atmosférickým přehršelem a scéna s bouřkou, deštěm a hromadou hladových zombií byla opravdu lahůdka pro všechny zombie fandy. Je to jiné, je to korejské, je to s "detma" ale je to sakra dobré. Tenhle seriál momentálně patří mezi mé nejoblíbenější a co se týče zombie žánru, tak patří mezi top. Už se těším na dalsi sérii!!! ()

Episode 1 (2022) (S01E01)

Miluju zombie a poslední dobou mám rád i jihokorejskou produkci. Po vynikajícím království zombie a hře na oliheň ikdyz tam nešlo o zombie, tak tu mám další zombie řezbu jménem Jigeum uri hakgyoneun. A musím říct, ze první díl se slušně rozjel. Efektní podívaná rychlých zombie je super, prostředí atraktivní, i postavy zajímavé. Jediný scénář tady pokulhával. Ale co si budem, o čem se asi tak středoškoláci bavej. Takže uvidíme, co tohle dílo přinese, zatím to ale vypadá solidně. ()

Episode 2 (2022) (S01E02)

Chvílemi atmosférická bomba s vynikajícími efekty. Občas to je sice trochu přiblblý ale ja zombie miluju. Slabších 5 ()

Episode 3 (2022) (S01E03)

Nářez, akce je naprosto fantastická. Jen mě štve debilnost postav. Pokud se to nezlepší budu ubírat hodnocení. Jinak akce atmosféra, efekty, zombie to je první liga. ()

Episode 4 (2022) (S01E04)

Za mě tenhle díl byla atmosférická pecka. Akce opět parádní, jen ten scénář. ()

Episode 5 (2022) (S01E05)

Další solidní díl. Parádní akce, důraz na emoce a utrpení, žádné vymleté dialogy. Scéna s dronem výborný, Čangův úprk taky a scéna v knihovně super. ()

Episode 6 (2022) (S01E06)

Míň akce, ale víc emocí. Ja tenhle seriál žeru. Scénář je lepší, příběh se sice sune pomalu ale sune, a apokalypsa probíhá tak jak jsem čekal. Docela jsem si zvykl i na postavy a tak se vždycky těším na další díl a nikdy se u toho nenudím. Proto plný počet. ()

Episode 7 (2022) (S01E07)

Šílený díl, který vypadá velice černé .. osudy studentů jsou na vlásku. ()

Episode 8 (2022) (S01E08)

Tenhle díl byl trochu odpočinkový a šlo spíše o konverzační pasáže, který tady byly mnohem lepší. Konec ovšem zase ukázal, že skupina bude mít zase velký problém. ()

Episode 9 (2022) (S01E09)

Jedna z nejlepších epizod seriálu. Silné momenty, vynikající i když krátká akce, skvělá hudba, bezmoc a nakonec plán útěku v doprovodu deště a bouřky, to dělá z této epizody top a především ke konci absolutní atmosférické žně. Tohle bych mohl sledovat stále i kdyby ten seriál měl 10 řad. ()

Episode 10 (2022) (S01E10)

Další skvělá epizoda. Akce, napětí, atmosféra, libi se mi postavy, příběh, natočené to je skvělé, efekty jsou supr. Zkrátka tenhle seriál začínám milovat. Dalsi zombie akce o jaké se vám jen snilo. ()

Episode 11 (2022) (S01E11)

Tak tohle byla rána do srdce.na jednu stránku smutné a dojemné, na druhou si říkám proč. Každopádně v předposledním díle už vím, že se tenhle seriál zapíše mezi mé nejoblíbenější. ()

Episode 12 (2022) (S01E12)

Čekal jsem že závěr bude spíš rozloučení, ale skončilo to opravdu nejhorší možný moment oro diváka protože ted nedočkavě bude vyhlížet další sérii. ()