Miesto zločinu České Budějovice

• Česko Místo zločinu České Budějovice
Česko, 2023, 13 h 11 min (Minutáž: 56–71 min)

Kamera:

Asen Šopov

David Novotný, Leoš Noha, Judit Pecháček, Filip Březina, Pavla Beretová, Jitka Schneiderová, Martin Myšička, Tereza Brodská, Miroslav Táborský (viac)

Tím ostrieľaných kriminalistov odhaľuje zločiny v Juhočeskom kraji. Okrem vyšetrovania a náhľadu do kriminalistickej práce prinesie seriál aj pohľad do súkromia postáv. Šéf vyšetrovacieho tímu, Karel Dvořák (David Novotný), predtým slúžil v tajných službách a nepriamo zavinil fatálne zranenie kamaráta. Diváci sa môžu tešiť aj na Emu Grodskú (Pavla Beretová), ktorá je z Ostravy prevelená do Českých Budejovíc na miesto šéfky kriminálky. Okrem služobne starších vyšetrovateľov sa seriál zameria aj na mladú dvojicu kriminalistov v podaní Jany Šímovej (Judit Pecháček) a Petra Brauna (Filip Březina). Tím doplní aj štátna zástupkyňa Lucie Veselá (Jitka Schneiderová) a súdny lekár Alex Karpenko (Martin Myšička). (RTVS)

Recenzie používateľa JB001 k tomuto seriálu (3)

Slnovrat (2023) (E01)

Byl jsem zvědav, co ČT za moje prachy vypustila do světa. Nezklamala. Děs a běs. Ale třeba se to zlepší... ()

Statok (2023) (E02)

Byl jsem zvědav, jestli druhý díl bude lepší než pilot, ale musím konstatovat, že nedělní superdebata byla mnohem zajímavější. Bože proč musím platit ty koncesionářské poplatky za něco, co mi je dlouhodobě proti srsti ()

Únos (2023) (E04)

Baví mne Novotný, Noha a nově Beretová. Nicméně Okresní přebor byla mnohem lepší komedie ()