Štúdio 666

(festivalový názov)
  • USA Studio 666 (viac)

Kvůli nahrávání dlouho očekávaného desátého alba se legendární Foo Fighters stěhují do tajemného sídla na okraji Los Angeles. Brzy se však ukáže, že v obrovském domě straší. Když frontmana Dava Grohla posednou krvežíznivé nadpřirozené síly, visí na vlásku nejen vydání nové desky, ale i životy ostatních členů kapely. (Cinemax)

maddy

Miestami fajn hlavne čo sa týka brutálnych vrážd a gore scén, ale inak nechápem čo viedlo Foo Fighters natočiť na staré kolená takúto brakovú hororovú blbosť. Pre hororových fanúšikov to nebude, pretože ako horor je Studio 666 len slabučkým odvarom lepších gore festov, mäsochisti už gore scény videli mnohokrát inde a v lepšom prevedení, ako komédia to je vyslovene trápne a nie vtipné, no a fanúšikov Foo Fighters to snáď musí až naštvať, pretože kapela sa tu iba zbytočne zhovaďuje, čoby Dave Grohl po päťdesiatke už fakt nemusel mať zapotřebí. Ale chápem, keď už nie sú peniažky z predaja albumov, tak nech kápne niečo ešte z Hollywoodu. Akurát fakt netuším pre koho malo byť toto v roku 2022 vlastne určené a je až hanba to pustiť (síce iba v US) do kín. CELKOVO: 3/10 ()

Rathalos

No pri pohlade na to,ze tato zalezitost je hudobna hororova komedia,tak ma napadlo len jedno a to,ze sa bude jednat o nejaku totalnu chu*ovinu,ale príjemne som bol prekvapeny,mix tychto troch zanrov sa celkom vydaril,bolo to vtipne,zabavne,gore efekty neboli nic extra,ale postacili,aj nejaka ta krv potesila,hudba bola vyborna a scena v posteli bola najlepsia,ta ma dostala,este nemozem zabudnut spomenut a pochvalit Davea Grohla,na to,ze nie je herec,zahral to velmi dobre,takze suma sumarov,som spokojny...:-) ()

MightyHal

Nejsem fanda Foo Fighters, těch pár mainstream songů co jsem od nich slyšel mě nebavilo. Jenže jakmile byla oznámená Foo Fighters gore komedie, nemohl jsem odolat, chtěl jsem si v tu chvíli užít nějakou ujetost a zjistit zda si tato kapela ze sebe umí udělat prdel. A ONA FAKT UMÍ. Opravdu Dave Grohl si tu ze sebe a své kapely, dělá neskutečnou prdel a do toho je to doprovázeno, ujetým gorem, skvělými cameii (Lionel Richie for the top!). Je jedno že členové kapely neumí hrát, tohle je béčková zábava pro fanoušky góru nebo Foo Fighters ( já si to užil jako člověk co nemusí tuhle kapelu, ale po tomhle je chci naposlouchat). Tohle je prostě jak film Club Dread, campy sranda, s dobrou režií, padnoucím humorem a zábavným gorem. Dejte si pár piv a užijte si to. ()

campix

Je to brak. To bylo jasné už od prvních zmínek o filmu a také od prvních trailerů. Potěšujícím faktem může být, že to koukatelné opravdu je a spíše se jedná průměrnou žánrovku, kterou si Foo Fighters natočili tak nějak pro zábavu než vážně mířený filmařský pokus. Je vidět, že si to opravdu uživají a i když jsou to neherci, tak minimálně Dave s Taylorem nejsou úplná polena. To se na druhou stranu nedá říci o Patovi (to bylo šílený, co předváděl). Nicméně opravdu jsem to čekal daleko horší, takže u mě jakožto velkého fanouška FF vládne spokojenost. ()

majo0007

Nirvanu (kde Dave búchal na bubny) som bral jak-tak a od FF (kde Dave trsá na gitaru a spieva) poznám nejaké 2/3 fláky. Fandom spravil z filmu awesome očakávania. Hmmm... zostalo to na nejak na pol ceste - tak ako pri pokusoch Beatles. Chalani sú schopní v hraní, ale drevá v "hraní" (vyslovene mi trhal žily Pat - antiherec! Naopak Taylor je "born halywůd star"). Neodopriem tomu zopár tip-top situácií (Grohl vŕzga na varhanoch Richieho song Hello a ten ho vyfuckuje za plagiátorstvo) a samozrejme chvezda navyše je za MixMastera Johna Carpentera, ktorý sa tu na chvíľku objavil - a robil so synom podmaz k filmu. Vysoké hodnotenie u mňa vyhrala scéna s prepoleným Ramim pri šústání - motorovkou - bez CGI. Ako celok to beriem jak sympaticky amatérsky počin, na svoje si prídu fanúšikovia kapely & mjuziky (hoci neviem, že by hrali FF až takôj trash metal ako vo filme) a aj občasného "fun splatteru". ()

• Natáčelo se v Los Angeles (Kalifornie, USA). (BMW12)