Americký explozivní thriller o tom, že i doušek obyčejné vody může mít smrtelný říz. Pierce Brosnan se pokouší zlikvidovat novou, velmi nebezpečnou výbušninu, která se mísí s vodou. Stačí se napít a začne se aktivovat... (oficiálny text distribútora)

JohnSmith

Lehký a slabý pyro thriller. Sice slušně obsazený, akční scény mají docela šťávu, ale to okolo je špatný, hlavně neustálé řešení záletu manželky hlavního hrdiny. ()

herr_carter

Příjemná stylovka a oddychovka na nedělní večer...dávali v televizi, jinak bych se k tomuhle filmu asi v životě nedostal. Role jak ušitá pro Pierce Brosnana, protože ten v 90.letech představoval ideální ksicht na ztvárnění podobných "specialistů" - dobře vypadající a hlášky trousící, tentokráte likvidující béčkové teroristy,co dávají nálože do vody,hahahah...................moje hodnocení = 6 z 10. ()

Paity

Průměrný akční thriller, kterých bylo natočeno hafo. Pierce Brosnan dělá co může, aby udělal alespoň trochu zajímavý příběh o "výbušné vodičce", ale příliš to nefunguje. ()

cityman

Klasický akční film o bombách, který mi v době svého uvedení naprosto učaroval. Má spád i poměrně dobrý nápad. Pierce Brosnan tady ještě nebyl zdaleka tak známý jako je dnes, ale filmu to spíše prospělo než naopak. ()

filipvrbik

Jasně, je to béčko, navíc z roku 92, ale chvílemi si to dokonce koledovalo o čtvrtou hvězdu..není to totiž tak tupé, jak by člověk čekal, a zajímavá role Brosnana před Bondem...60% ()

sirien

Nedávno jsem viděl znovu, zvyšuji hodnocení o jednu hvězdičku na 3*. Je to roztomile oddechové, má to místy dobrý vtip a tak. Není to nic super, ale rozhodně neurazí. Viz GEMINI, SHIT, CHOZE - ty 3 jejich komentáře vám řeknou všechno, co o filmu potřebujete vědět. Nic víc ani míň tam neni. ()

djfun

V první půlce docela kousnutelná detektivka protkaná pár ucházejícíma džoukama (a tím nejklišoidnějšim traumatem hlavního hrdiny), druhá se změní v slaboduchou a hodně nepovedenou akční slátaninu, kde při několika scénách buď kroutíte hlavou nebo se musíte nechtěně smát. O přízeň své ženy (i diváků) škemrající elegantní prosťáček Pierce je zde díky tupému scénáři obzvlášť odpudivý. ()

Kingjiri

Béčkárna od začátku do konce, která se nebere vůbec vážně. Líbil se mi nápad s výbušnou vodou, explodující lidi byli velice zábavnym béčkovym prvkem (klaun na vozíku) a Brosnan sypal jednu hlášku za druhou. Je ale velká škoda, že si režisér Duguay pořádně neuvědomil, že netočí TV film (jak má dle svý filmografie ve zvyku), takže i v rámci béčkovýho žánru neni kvalita uplně nejlepší (hlavně herci nebo hudba), dvě silnější hvězdy. ()