No, počkaj!

• Československo Jen počkej, zajíci! (viac)

Hlavnými postavami tohto najpopulárnejšieho ruského animovaného filmu sú vlk a zajac. Vlk sa neustále snaží chytiť zajaca, aby ho mohol zjesť. To sa mu však nedarí. Vďaka nevydareným pokusom uloviť zajaca tak obaja zažívajú množstvo vtipných momentov. (TV JOJ)

Lennie

Tenhle seriál jsem jako malá moc neprožívala, ale pak jsem si to vynahradila při růstu sestřičky a při hodinách fyziky. Ačkoli ty nové díly stojí za houby, stará verze je kouzelná. A má skvělý hudební doprovod. ()

Born2BeAlone

Na tenhle animák jsem se koukal se svým tátou před 15 lety a koukám na něj i dnes se svojí neteří a pořád mě baví :-). A krom Vlka jsou mi velmi sympatické vedlejší postavičky, zejména pak naštvaný pan Nosorožec a důstojný tlustý pan Hroch. ()

toktokmokmok

Seriály = spomienky. Pamätám, že raz bežal No počkaj ako večerníček a zomrel Brežnev. Namiesto toho dali na znak smútku nejaký bábkový seriál, ktorý bol teda skutočne depresívny a nepozerateľný. Dodnes si pamätám, ako ma vzalo, že to zrušili. A neviem, ako mi to vysvetľovali rodičia, ale v škôlke som vraj na druhý deň povedal, že No počkaj prestali dávať preto, lebo zomrel ten, čo hral vlka. ()

Ajka1

Nejlepší seriál mého dětství, jejich příběhy jsem si mohla pouštět klidně až do zblbnutí a nikdy mě neomrzely. Super! ()

Maja238

Vlka - drsného hladového kuřáka, mi bylo vždycky strašně líto! Dostával největší nakládačku a přesto se vždycky vrátil v plné síle a s novým odhodláním ulovit nenáviděného zajíce - hodňoučkého a mazaného vegetariána. Šel na to všemožnými způsoby, ale nikdy žádný nevyšel což mě dost mrzelo a stále mrzí. Snad někdy, až vyjde úplně poslední díl, ho konečně sežere. Za to, co vytrpěl by si to fakt zasloužil! :D ()

anyonecek

Jako malej jsem tenhle seriál obdivoval a i když už jsem větší, stále ho obdivuji, je to prostě humor, který dostane každýho. Stejně jako mat a pat dá se říci němý film, který prostě dostane svou komičností ne jednoho diváka. ()

Hoomig

Jsem už sice posttotalitní dítě a tak to nemůžu dost posoudit, ale tohle asi bude jedna z mála kvalitních věcí, které k nám dorazily od pánů soudruhů ze SSSR ne? 90% ()

MirkaP

Milovala jsem to jako dítě, moje děti to milovaly a teď to miluje vnuk. Moje osobní nej- je první díl a ten zemědělský. ()