No, počkaj!

• Československo Jen počkej, zajíci! (viac)

Hlavnými postavami tohto najpopulárnejšieho ruského animovaného filmu sú vlk a zajac. Vlk sa neustále snaží chytiť zajaca, aby ho mohol zjesť. To sa mu však nedarí. Vďaka nevydareným pokusom uloviť zajaca tak obaja zažívajú množstvo vtipných momentov. (TV JOJ)

MsUtahraptor

Tuhle pohádku jsem odmala milovala- jedna z mých nejranějších (a dodnes nejkrásnějších) vzpomínek je její sledování u babičky v obýváku ještě na černobílé televizi. Pokaždé to stejné napjaté čekání na titulní větu a tak trochu i pošetilá naděje, že tentokrát jí nebude třeba... Té ušaté bestii prostě nešlo fandit a Vlk... Vlk je TAK ZKAŽENÝ! :D <3 ()

Zagros

Přestože mě jako dítě minulý režim už téměř minul, Jen počkej, zajíci se ke mně ještě dostalo. Jsem za to rád, jako dítě jsem se u toho nasmál, měl jsem Zajíce velmi rád a naplno mu fandil. Minimálně jedna hvězda je přidaná za naprosto geniální hudbu. ()

Theraphosa

Tento ruský seriál u mne velké obliby nepobral. A to pro "konkurenční" seriály jako byl Tom a Jerry, nebo Kačeři, který jsem já osobně žral nejvíc. 60% ()

Peť@n

Jako malýmu se mi to docela líbilo, ale nedávno jsem shlédnul pár díllů a musím říct: zlatej Tom&Jerry. Ten mě dokáže pobavit i teď. A musímse přiznatt že sem chvílema tomu až přehnaně roztomilýmu zajíci přál krutou a bolestivou smrt :). ()

Paity

Ve své době skvělý Večerníček od Velkého bratra. Tohle ale nešlo nemilovat, navíc když si vezmu kolik generací na tomhle vyrostlo.... Dnes už bych ale určitě fandil vlkovi a zajíce poslal do výtahové šachty. ()

Janega

Tom a Jerry boli pre socializmus asi príliš kapitalistickí, tak si vytvorili vlastnú smrtonostnú dvojku. Skvelá zábava. Postavičky sú pekne animované, pri zajacovi sa inšpirovali asi veľkonočnými čokoládovými zajacmi. ()

Foxhound#1

Ze země velkého bratra přišly dvě dobré filmové věci - Mrazík a Jen počkej. Zatímco první jsem si velmi oblíbil, to druhé už tak ne. Asi je to tím, že jsem vyrůstal na dysneyovkách a tohle dílko jsem viděl jen občas a ani teď po letech na mě velký dojem nedělá. 2 a půl. ()

Angelino

Toma som vždy trochu ľutoval, lebo nikdy Jerrymu nič zlé v podstate neurobil. Zato Vlk je zlý až od kosi. A nie len na zajka, ale aj na všetkých okolo. Takže omnoho hlbší morálny základ a samozrejme určitá kultovosť má dávajú plnú. A ak sretnete kohokoľvek vo Vašom veku z "východného bloku" všetci ju poznajú... ()