No, počkaj!

• Československo Jen počkej, zajíci! (viac)

Hlavnými postavami tohto najpopulárnejšieho ruského animovaného filmu sú vlk a zajac. Vlk sa neustále snaží chytiť zajaca, aby ho mohol zjesť. To sa mu však nedarí. Vďaka nevydareným pokusom uloviť zajaca tak obaja zažívajú množstvo vtipných momentov. (TV JOJ)

heavy66

Každý rok minimálně dvakrát, vždy po lampiónovém průvodu v letním kině, a už jsme to znali zpaměti - režie Kotěnočkin, výtvarník Rusakov, kamera Petrovová, hudba Krylov...... ()

BisiJoker

Tenhle seriál mi byl dopřáván při vstávání do školy když běžel ve Snídani s novou a po ránu to byl dobrý a příjemný zážitek. ()

mai

Když se řekne - Jen počkej zajíci! - okamžitě si vybavím zlého vlka chytajícího zajíce na stavbě, kde několikrát proběhnou kolem hrocha, či co to bylo, hraje k tomu hudba, která je spjatá s tímto seriálem ( ajajajaj ajajajaj ajajajaj já :D ) a každou chvíli zajíc vlka napálí....Nebo...vybavím si díl, kdy se vlk stal hodným a zajíc vypočítavým a zlým a role se obrátily...Nebo díl se zuřivým drakem a čarodějnicí s chalupou na kuřích nožkách. Tyhle díly má zafixované a pamatuju si je až do teď a to jsem pohádku sledovala převážně ve školce...prostě pohádka mého dětství...;) ()

martins

Nemohu jinak než nejvyšší hodnocení. Z nostalgie, krásné vzpomínky, prvních 13 dílů, co jsem v 80.let několikráte viděl. Ty další tři díly už tak dobré nejsou až na ten poslední 16 pohádkový, které jsem však viděl až s novým dabingem v 90.letech. Další dva díly jsou už modernější, ale nejsou špatné, k nim pak přibyly v novém století 19 a 20.díl. Sovětská variace na Toma a Jerryho se náramně povedla, škoda, že vznikal v průměru jeden díl ročně. Spolu s Malou Věrkou a Chladným letem roku 53 nejlepší, co od Velkého bratra přišlo. ()

Meow86

"Vlkovka" ve tvaru Z. Velmi ojedinělá masivní propaganda cigaret v pořadu pro DĚTI. Vzhledem k Putinově posilované cenzuře se už beztak některé díly staly trezorovými. Škoda. 95% ()

Gig

Výtečný dětský seriál, na kterém naše generace vyrostla a myslím, že nejen ta moje. Ruská mentalita a kultura dýchá ze všech koutů. Můžou být lidi protiruští, můžou být lidi protiameričtí, ale tohle se vám prostě musí líbit. Má to vtip, náboj, nápady, dobrou hudbu. Někteří můžou říkat, že je to kopie Toma a Jerryho a naroubování na ruské kořeny. Někdo může říkat opak a to, že američané okopírovali vlka a zajíce. Mě je to jedno. Pro mě je to dětství a fajn zábava. A zajáci, nu, pagadi, tedy jen počkej! ()

carl.oesch

ASi jedna z nejlepších a přitom nejúpřímnějších věcí Made in SSSR. Zatímco drtivá většina filmů pro děti měla na rozdíl od těch našich onen protivný politický podtext, tady je to bez ztráty kytičky. A každý čekal i na titulky, protože kromě zábavných příhod, dobré animace a dynymiky zde bylo i ono scénář Kamov, hudba Gladkov a režie Kotěnočkin...to se neokouká. Jedna z mála věcí, kde se Rusáci Američanům vyrovnali. ()

FISSSH

Seriál, který nemá chybu...nejlepší je dívat se na to s někým starším, kdo si to pamatuje ještě z dětství a sledovat jeho reakce. A to je potom k popukání... ()

Pathetic

Co měli sověti pěkné byli pohádky kreslené i některé hrané.Jen počkej je jedna z těch nejpovedenějších a dodnes se na ni rád podívám , hlavně na vlka na balíkovači z výbornou muzikou.To mě bere. ()