Réžia:
Robert SiglScenár:
Iris KieferKamera:
Grzegorz KędzierskiHudba:
Gerhard DaumHrajú:
Alexandra Maria Lara, Sissi Perlinger, Gunther Philipp, Agnieszka Wagner, Piotr Szwedes, Zdzisław Rychter, Stanisław Brudny, Leon Niemczyk, Henryk Bista, Robert Sigl, Karl Michael Vogler (viac)Hrajú
Alexandra Maria Lara
Rumunsko
Najlepšie seriály:
V sieti CIA (2007) (seriál)
Napoleon (2002) (seriál)
You Are Wanted (2017) (seriál)
Sissi Perlinger
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Big Ben (1996) (seriál)
Případy profesora Capellariho (1998) (seriál)
Prípad pre dvoch (1981) (seriál)
Gunther Philipp
Rakúsko-Uhorsko
Najlepšie seriály:
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (seriál)
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (seriál)
Hájovna Falkenau (1989) (seriál)
Agnieszka Wagner
Poľsko
Najlepšie seriály:
Správna Agáta (2012) (seriál)
O ztracené lásce (2002) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Piotr Szwedes
Poľsko
Najlepšie seriály:
Správna Agáta (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Zdzisław Rychter
Poľsko
Najlepšie seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Dekalóg (1989) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Stanisław Brudny
Poľsko
Najlepšie seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Czas honoru (2008) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Leon Niemczyk
Poľsko
Najlepšie seriály:
Archív smrti (1980) (seriál)
Vládci kouzel (1995) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Henryk Bista
Poľsko
Najlepšie seriály:
Dekalóg (1989) (seriál)
Robert Sigl
Najlepšie seriály:
Lexx (1997) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Karl Michael Vogler
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Krystyna Feldman
Rakúsko-Uhorsko
Najlepšie seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Z nasadením života (1968) (seriál)
Jerzy Nowak
Poľsko
Najlepšie seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Z nasadením života (1968) (seriál)
Zaklínač (2002) (seriál) - herec, a.z.
Andrzej Blumenfeld
Poľsko
Najlepšie seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Czas honoru (2008) (seriál)
Dekalóg (1989) (seriál)
Wojciech Wysocki
Poľsko
Najlepšie seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Klan (1997) (seriál)
Aleksander Mikołajczak
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Učitel (2016) (seriál)
Andrzej Precigs
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Vraždy na přelomu století (2017) (seriál)
Správna Agáta (2012) (seriál)
Piotr Gąsowski
Poľsko
Najlepšie seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Kouzelný strom (2003) (seriál)
Princip slasti (2019) (seriál)
Leonard Andrzejewski
Poľsko
Najlepšie seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Príhody pána Michala (1969) (seriál)
Archív smrti (1980) (seriál)
Karolina Rosińska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)