Hájovna Falkenau

• Západné Nemecko Forsthaus Falkenau (viac)
Dráma / Rodinný
Západné Nemecko / Rakúsko, 1989, 324x45 min

Christian Wolff, Anja Kruse, Michaela May, Eduard Linkers, Sky du Mont, Jutta Speidel, Hans Quest, Georg Marischka, Patrick Lyster, Peter Kremer (viac)

Se správcem lesa a jeho rodinou navštívíme bavorský kraj a zároveň nahlédneme do osudů místních obyvatel, jejich starostí i radostí, dobrodružství i lásek... (oficiálny text distribútora)

Segrestor odpad!

Pochybuje tady snad někdo nad německou televizní produkcí? Naše produkce na tom není o moc lepé, jsou to stejně vylhané a naivní skvosty, ale tady je to asi umocněno tím bavoráckým kýčem. Falkenau je navíc starý názve města Sokolov. ()

WANDRWALL

Kde jinde se zevrubně něco zajímavého dovědět o obyčejných obyvatelích bavorského kraje než z tohoto seriálu?***(6.12.2010) ()

mirliflore odpad!

Ano, přiznávám, měl jsem vůči tomuto seriálu předsudky. Už jen ten název a to, že ho natočili v Německu a že ho dávají na Primě, mě odrazovalo. Nakonec jsem se přece jen odhodlal a zapnul bednu. Vydržel jsem to 5 minut. Děj se točil okolo jednoho dědy, co chtěl dělat umění tím, že vyřezával koláče ze stromů, ale byl už moc starý a neměl dost sil a tak si musel vzít na pomoc nějakého mladého borce. Když pak všichni říkali, jak je to geniální nápad a jak teď bude ten děda spokojený, vypnul jsem to. Každého, kdo se vydržel na tenhle seriál dívat víc jak 1 díl, bych zavřel do cvokhausu. Nebo bych mu doporučil nechat si vyšetřit zrak a sluch. ()

PetrPan odpad!

Pane bože, kdy už se Němci naučí hrát a natočit něco, co má smysl a nějakou zápletku, asi nikdy a naše německá TV Prima to vždycky zařadí do programu ()