Medicopter 117

• Česko Medicopter 117 (viac)
Nemecko / Rakúsko, (1998–2005), 62 h 18 min (Minutáž: 45–93 min)

Serge Falck, Hanno Pöschl, Sabine Petzl, Roswitha Meyer, Urs Remond, Julia Cencig, Hans Heller, Tom Mikulla, Jo Weil, Edita Malovčić, Heinz Weixelbraun (viac)

Jejich největším nepřítelem je čas. O životě a smrti totiž často rozhodují sekundy. Vrtulníkový záchranný tým doktora Lüdwitze to ví, a tak často riskují svoje životy pro záchranu lidí. (oficiálny text distribútora)

Scottman odpad!

Seriál nemá s leteckou záchrannou službou vůbec nic společnýho. Divim se že u základny medicopteru nedislokovali policejní zásahovku, vzhledem k tomu jak často posádku berou jako rukojmí. ()

DrobnohledX odpad!

Deutchehumus. Neuvěřitelná helikoptéra, která i když je vypnutá odstartuje během několika málo sekund. Seriál ve kterém se neustále řeší osobní problémy hlavních "hrdinů", především pak kdo měl s kým koitus, proč, kdy, jak a kde. Za zmínku stojí fakt, že do seriálu byly vybraní ti nejméně sympatičtí herci. Tyhle německé sračky jsou zřejmě součástí německého folkloru, protože jim zřejmě rozumí jen němci. ()

RoxaNie

Nechápem tie odpady. Nemci vedia točiť seriály a to sa im musí nechať. Seriál bol verný povolaniu, každý príbeh bol nápaditý, zároveň sa prelínal s osudmi záchranárov. Nechýbalo napätie, hudba bola ukážková. Zbožňujem tento seriál a nikdy naňho nedám dopustiť. Rada si ho zapnem aj po rokoch, pretože sa dal pozerať, a aj veľa naučil o ľudskom správaní sa, o morálke, o kolegialite, o tom, že svoju prácu treba vykonávať zodpovedne. Klobúk dole tvorcom aj hercom. ()

Ondr4H odpad!

Tak jako dopravák Simír řeší záchranu světa, tak zde zachranná helikopterá se chová jako přebarvená helikoptéra NAVY Seals i s týmem.Stejný produkční tým a stejná země původu.Náhoda?Nemyslím si!Kobra má záchvěch v podobě prvních několik řad, tohle bylo pitomé od začátku. ()

Mangix

Hvezdicku za ten napad..serial, kde helikoptera zachranuje..ale za to, ze se tento napad zrealizoval..by dostal pres hubu...ja totiz nevim co o tomhle serialu napsat. ()

Pukancek

Keď som bola menšia tak som to hltala ale mám pocit, že som z niektorým seriálov, o kt. som si myslela že sú super, vyrástla. Medicopter patrí medzi ne. ()

Ziper

Je třeba uznat nepravdivost a lež všech možných kousků v rámci seriálu. I tak mi některé díly přišly zajímavé a ne příliš nudné. Ale líbil se mi více než Kobra 11. ()

VMa

Sanitka přesunutá z silnice do vzduchu. Samotný nápad by byl skvělý, ale to provedení. Provedení vše zkazilo. Nesmyslné akce a plýtvání nápadu na případy, které by mnohdy seděly spíš Kobře 11. Takže ta jediná hvězdička je vlastně jedině za docela pohledné herečky, hlavně pak ty z prvních řad - a za sem tam hezkou přírodu. Ale jinak je to větší brak než Stefanie. ()

ada_adinek

Nejlepší seriál 100% ať si říká kdo chce co chce jaký to je. Ale tento seriál mě baví, vyrůstal jsem s nim a jsem rád. Sympatičtí herci a není to jako avatar jen efekty z pc a nic jiného proto dám 5 hvězdiček. ()

AndieCZ

Nevím, jestli si Medicopter 117 zaslouží tak nízké hodnocení. Má něco do sebe. Neviděla jsem snad jiný seriál o horské službě. Některé díly přepísklé, to tedy byly.. ()

xyran

Přijde mi to o poznání lepší než brak typu Chicago hope, Kosti a jiné brakovky,které mají podobná hodnocení jako je to moje. Seriál možná naivně natočený,ale rozhodně ne o bezhlavé bezchybnosti a navíc - naše Evropské prostředí je přeci jen bližší... ()

Milouch

Jednoduché a předvídatelné zápletky střídají celkem pohledné akční záběry na let BK 117. Jediné co se asi opravdu povedlo jako u většiny německých kriminálek je soundtrack a za něj dávám jednu hvězdu. ()

Appendix

Akce, výbuchy, atraktivní ženy, co víc si jenom záchranáři mohou jenom přát. Tohle není víc, než náborový seriál pro záchranáře. Realita je sice ta tam. Ale pro začátek, proč ne. I mě to tak inspirovalo, ale upřímně, radši tohle než náš seriál Sanitka 2. ()