Roztleskávačky si vyberou slabší chvilku a jedna z nich skončí na dvacet let v kómatu. Když se pak probere, chce si splnit sen a stát se královnou plesu. V sedmatřiceti. (Netflix)

Maximilianus

Humor Rebel Wilson je tu cítiť, a je to jeden z tých prípadov, kedy sa to hodí do takéhoto filmu a do takejto zápletky. Bohužiaľ toho bolo málo a  aj tak umiernené, asi kvôli štandardom Netflixu, ktorý sa tu opäť snaží byť hrozne rovnoprávny. V konečnom dôsledku ide o nenaplnený potenciál a celkom obyčajný, podpriemerný film. 5,7/10. ()

John80

Príbeh stredoškolačky,ktora utrpí uraz ako roztlieskavačka, 20 rokov v kóme, po 20 rokoch sa  rozhodne  prežť  zameškané,ako komédia celkom OK-dá sa  pozrieť s  roznymi  hitmi  napr.Britney Spears   3* ()

rublik05

Rebel Wilson zde vlastně předvádí podobné výkony jako například v trilogii Ladíme, což je jeden z důvodů, proč ji má tolik lidí rádo a naopak dost lidí nesnáší. Svůj osobitý styl a humor si zachovala i po razantní fyzické proměně a jelikož pár let žádnou komedii netočila, byla pro mě její nová vizáž zpočátku docela šok. Podle mě jí to slušelo i pár let zpátky, každopádně klobouk dolů, musela se neskutečně nadřít. Snímek je jinak klasická oddechová teen komedie založená primárně na jejím výkonu, jehož výhodou jsou jednoznačně vcelku sympatičtí herci, několik vtipných scén a fajn atmosféra. Stopáž mohla být na můj vkus trochu kratší, ale dá se to přežít. Kdo se bude chtít jen pobavit a moc u toho nepřemýšlet, bude jistě spokojený. 5/10. ()

Trixinka

Na filmu je velice pozitivní tělesná proměna herečky Rebel Wilson, ovšem její herecký styl zůstává stále stejný. Hlavní hrdinkou filmu je nesnesitelná kráva, která má z mě nepochopitelného důvodu dva věrné přátele, kteří jí nakonec pomůžou vyrovnat se s faktem, že strávila 20 let v kómatu. Se zavřeným okem poměrně originální nápad s řadou odkazů na dnešní životní online styl. Bohužel, zbytek byl poměrně lehce odhadnutelný a na mě až moc drzý, přisprostlý a až místy vulgární. Pokud se takto chovají náctileté dívky v USA, tak jsem ráda, že tam nežiju :D ()

Cooller

pravděpodobně myšleno částečně jako satira, ale tím že drtiva většina těch "funny momentu" je vyloženě pouhe zachycení reality jakou momentalně proživame, není to pak až tak vtipné jak by to eventuelně mohlo být. Za meho dětství by se tohle velice vzdaleně dalo přirovnat k american pie, bohužel místo na pubertální humor se tenhle snimek soustředí spíš na kulturní vystřelky dnešní doby, což je obrovská škoda protože Rebel Wilson v sobě talent přesně pro takové role určitě má. ()

sunfreedom

Pohodová hoďka a půl v sobotu po obědě. Neurazí, nenadchne. Pokud je message, že nová generace amerických středoškoláků opustila toxický přístup známý z předchozích high school filmů, tak asi cajk. Ale silně o tom pochybuju :) ()

petr12

Maturitní večírek staví na vykreslení politiky přílišné politické korektnosti, kterou Netflix propaguje, a doby před sociálními sítěmi. Nesnaží se porovnávat, moralizovat. Jen zprostředkovává pohled na dvě rozdílné generace. Hodnocení nechává čistě na samotných sledujících. Protože nepatřím mezi skupinu, která má potřebu změny pro samotnou změnu, tak jsem se královsky bavil. Samotného mě zaráží, jak je dnes lehké ovládat masy skrze "často i nejlepší kamarády" influencery. Vždyť je tak jednoduché přebírat, než si utvářet vlastní, názory. Nemám jim to za zlé. Škoda jen toho výchovně sluníčkového konce. ()

RedRose

Já osobně tu mařku nemusím a i když zhubla asi dvě třetiny své váhy, nijak se to nezměnilo... Obzvlášť ty kecy na začátku jak nejsou sexy a CéDéčko a kazeta...?! Ani jedna by na královnu plesu asi nedosáhla! Jediné co film opravdu ukázal, jak je současná hyperkorektní divně pokřivená doba, proti uvolněné mládeži let 20 let zpět... ()

RigorMortis

Cca prvá polhodina vyzerala ako typická komédia z americkej strednej školy. Aj nápad bol zaujímavý - stredoškoláčka sa po 20 rokoch preberie z kómy a je konfrontovaná s obrovskými zmenami všade okolo nej. Postupom času to ale skĺzlo na priemernú komédiu s niekoľkými klišé a niečím, pri čom som si nebol istý, či ide o výsmech chorobnej korektnosti (to by bola neskutočná sebareflexia tvorcov) alebo si Netflix sám  ukážkovo nasral do huby. Nenadchla ale ani neurazila. Klobúk dolu pred Rebel Wilson, takto schudnúť sa len tak nevidí. ()

mikki089

Zábavná komedie. Opravdu se mi líbil fakt, že hlavní hrdinka byla na střední ta populární a vedoucí roztleskávačka, což v typických filmech o středoškolácích z produkce Netflixu je celkem vzácnost. ()

Tominni

Taková blbůstka od Netflixu, která je vlastně celkem fajn. Překvapivě o dost hubenější Rebel Wilson v roli kapitánky roztleskávaček, která se probudí po dvaceti letech z kómatu, ale se stejnou touhou stát se královnou plesu. Střet s realitou po dvaceti letech (hlavně setkání se sociální sítí) je dobrý, v některých scénách bych ubral (scény z kina), někde zase přidal (posledních 30 minut), ale na jedno zhlédnutí to není špatné, lehce lepší průměr. ()

BlondJames

Rebel Wilson jsem měla fakt děsně ráda a když začala hubnout tak jsem jí děsně fandila a když jsem zjistila jak děsně zhubla děsně jsem jí tleskala, než jsem viděla tenhle film a děsně mě zklamalo, že jsem jí tak nějak nedokázala už tak herecky přijmout jako dřív, bylo to takové děsné. ()