Divoké pivo je klasická česká komedie o privatizaci malého jihočeského pivovaru. Vřadě komediálních situací se zde setkávají dobří čeští policisté s mafií, poctiví občané s podvodníky. Úsměvný příběh, který samozřejmě nepostrádá milostnou zápletku, významně ovlivní pohádkové bytosti, které se náhle vynoří z dávné minulosti. V nové české komedii hlavní dvojroli vytvořila Markéta Hrubešová. (oficiálny text distribútora)

bernau84

Kde todlecto seženu? na vhs to nikdo nemá půjčit to nelze , v televizi to asi už neuvidim.... :-( chci se nechat znechutit.... hlavně tam hraje Víťa "vepř" Jandák - můj Idol.... ()

papez12

V podstate film naplnený hviezdami,alebo aspoň známymi hercami,.... nerozumiem ako som to mohol vydržať až do konca. Vôbec ma to nebavilo. Dávam hviezdičku len za Poloczka, ktorého mám moc rád nech hrá akokoľvek a v čomkoľvek. ()

bratr_jezek

Opravdu jen pár vtipných momentů a krásná Markéta Hrubešová, možná i to pivo má jistý magický říz, ale natočit něco takového by chtělo vypít několik sudů. Śkoda, Markétu mám moc rád, hrdě si došla pro plyšového lva a přitom byla snad jediná, která se snažila "hrát" ()

Mishelen

Ten film je opravdu ubohost. Tehdejší aktuální "humor" dneska už nikomu nic neřekne. Pamatuji se, že tento film vysílala TV Nova při svém 5. výročí vysílání, a od té doby jsem to už neviděl. Asi věděli proč to nedávat. Tu jednu hvězdičku dávám za herecké obsazení: naposled se tady totiž ukázal "nesmrtelný" Jára Kohout, V. Krška, jedna z posledních rolí i pro K. Augustu a J. Sováka. Sovák a Poloczek vzpomínali, že za tento film nedostali ani korunu. A Hrubešová byla opravdu svůdná. ()

jerzy1976

Ať si říká kdo chce, co chce, já mám ten film rád :-) Jednak se odehrává v mé milované Třeboni a třeba sexuální scéna Jandáka s Hrubešovou (Elvírou) mě prostě vždy rozseká. Role Jonáka je takovou třešničkou na dortu. ()

Pupon

Já na to koukal kvůli mléčným vakům Markéty Hrubešové - v té době mého sexuálního idolu. A to hodnotím jako dost dobrý. Zbytek byla vata kolem :-) ()

SteveCZE

(5/10) Jsem líný se rozepisovat, takže stručně... Jste-li fandou Markéty Hrubešové, nebo rovnou obdivovatelé jejích obřích cec... Ehm, tedy jistých předností (a že si jich tu v druhé půli užijete), pak je pro vás tento snímek Must-see. I tak je nutné si uvědomit, že Divoké pivo je opravdu mizerný film s odfláklým scénářem, nevyužitými komediálními herci a velmi hloupým dějem. I tak jsem se u některých scén dost nasmál. A jako oddechový film, u kterého vypnete mozek, to funguje na výbornou. ()

bighead

Tak je to samozřejmě odpad,ale dávám jednu za pěkné záběry Třeboně a pivovaru- (na Regentu jsem odkojen) a taky za Ivánka,že ten lump zůstal zvěčněn na plátně v dalším filmu.Ale takovýhle filmy se prostě v devadesátkách točili,patří to k té době- i taková sračka může být příjemnou vzpomínkou na časy mládí. ()

lazyman

Jedna hvězdička pouze pro Markétu Hrubešovou, která svými obnaženými scénami tuto slátaninu udělala trochu koukatelnou... Jinak paskvil na entou... ()