Adele - Hello

(hudobný videoklip)
Krátkometrážny / Hudobný
Veľká Británia / USA, 2015, 6 min

kingik

Dítě s Adélou bych fakt nechtěl mít. Když se tak na ní podívám, mám pocit, že večeřela tak za dva. To je vypasený prase. Rajko Doleček z ní má žlučníkový záchvat. Mladý babáč a vypadá jak Almara. Celkem byla slušně zmalovaná, takže ji to uchránilo od totální obludnosti. Kameraman měl spásný nápad. Nezabíral moc její postavu. Ta se pomalu nevešla do záběru. Hlavu má akceptovatelnou, až na ty dvě brady. Hudebně mě její singl neoslovil. Písnička je nesmyslně roztahaná na šest minut. Z jejího hlasu plakat dojetím nebudu, že ho má výjimečný. Ať se nad ním rozjímají kritici. Mně je tahle zpěvačka nesympatická. Celý ten její projev postrádá sympatické pojetí. Celá namyšlená, ohyzda. Klip mě nebavil. Hnusný barvy, pořád se tam zjevoval nějaký negr, režijně slabé a nudné. Tahle zpěvačka mě nebaví. Pro mě jedna z těch horších na oko. Sluchu tolik zabrat nedala. 40% ()

Marek1991

Hudobne zvládnuté, veľmi dobre to graduje, ten hlas je perfektný a emočne je tá pieseň s tým príbehom tak nabitá, že je to podľa mňa jeden z najlepších hitov poslednej doby. Čo sa týka klipu a nostalgie, tak to spočiatku je tiež zvládnuté, aj keď ten kožuch, to jej možno až typicky prehnané anglické sebavedomie po celú dobu klipu už na mňa dobre nepôsobilo. ()

corpsy

Toto bolo možno aranžované samotnými manažérmi a ľuďmi z nahrávacieho štúdia, tými čo si vychutnávajú tie najväčšie dútniky. Zhodila Adele kilá kvôli sebe, alebo kvôli kontraktu? ()

FilmFan24

Hello...to zavolání Adele v nádherné písní z výborného alba mě fakt dostalo...Nádherná píseň v krásném obrazovém ztvárnění. ()

UniqueNett

Naprosto nádherný a neskutečně emoční videoklip. Líbí se mi black&white provedení, spolupráce tak božského hlasu nádherné Adele s Xavierem Dolanem mě baví. Krásné na pohled, dokonalé na poslech. P.S. Lidé jako kingik by měli mít zákaz cokoliv hodnotit. ()

PEZ

Neviem, prvá polka mi prišla úprimná, tak zo strany Adele aj zo strany režiséra. A potom akokeby sa pustili do toho producenti a "poradili" Adele to na konci vygradovať a predĺžiť na 6 minút a Dolanovi "poradili" pár dobrých záberov. Toto mi na rozdiel od Adelinho najväčšieho hitu prišlo ako produkt. Nemôžem si pomôcť. ()

FoxMulder

Adele nemám nijak zásadně rad. Je to obtloustlá, blbá, nevzdělaná kysna z ghetta. Nicméně zpívá dobře a překvapivě i její klipy mají vysokou úroveň. Asi je to tím, že by bylo naprosto nemožné ji natáčet jak polonahá tančí v dešti a demoliční koule by se s ní utrhla. Tohle mě nebere tak jako Someone like you, ale ta melancholická, podzimní stylizace se mi libí. ()

Knor

Nádherná holka s nádherným hlasem. Adele je určitě momentálně nejlepší zpěvačkou. Tenhle klip by mohhl být emotivnější. Ale písnička je super, ostatně jako většina písní od Adélky :-) ()

Revivup

Skvělá písnička ze skvělého alba. Klip se bohužel plácá v průměrnosti. Působivý úvod navozuje nostalgickou atmosféru, při záběru na oči Adele člověk dostává husí kůži. To vše ovšem vyprchá s příchodem refrénu - nesmyslné užití větráků, nesmyslný kožich a k tomu hlasy konverzace v pozadí jako vrchol otravnosti. Tuto píseň si rozhodně vychutnám více bez vizuálního doprovodu. ()

Hezonja7

Pokud mám hodnotit klip tak nic moc,má připomínat nějakou nostalgii či co ale hudba v tomto tracku je úžasná,nedivím se že je toho plný internet a že zde jde o rekordní nárust sledování, kometa Podzimu!! ()

SatchS odpad!

Nezastaviteľný dáviaci reflex ma prenasleduje len pri pomyslení na to, čo sa deje s hudbou v dvadsiatom prvom storočí. Absolútna dehonestácia nielen zvukového, ale aj s ním spojeného vizuálneho prejavu, totálny nezáujem o akékoľvek invenčné myslenie, stačí tam predsa najebať text o tom ako sme boli jang a frí, zasadiť to celé do lesa, pretože teraz majú všetci pozéri hlboké videoklipy v lese, a voilà. Konečne viem, prečo jelene skáču naschvál pod autá. ()