Armádní kapitánka musí využít svůj dlouholetý taktický výcvik a vojenské zkušenosti, když vzdálenou stanici pro zachycování raket, které velí, ohrožuje souběžný koordinovaný útok. (LUKICKK)

Kodousek

Její manžel má Extraction, Elsa má svůj Interceptor, tímto jednuchým souvětím bych asi tak popsala tento film..... předvídatelné..film vytvořený na míru hlavní herečce,.aby byly doma nějaké šušně taky.... ()

Polux

5/10 | Objektivně (nic takového v umění neexistuje, ale chápeme se) je to trash. Subjektivně je to trash, ale ukamenujte mně, já se vcelku bavil:-). | O smysluplnou zápletku tady vůbec nejde, akce je totálně béčková, většina budgetu skončila u Pataky a Hemswortha a trauma hlavní postavy je s ohledem na její (nekompromisní) charakter k smíchu, ale... | ...Ale postava Pataky tady imho regulérně sahá na legendární Seagalovský level jak co do fyzické převahy a sebevědomí vůči svému oponentovi, tak co do hlášek (což je v bitkách o to vtipnější, protože nemá metr devadesát a devadesát kilo (ve svých nejlepších letech) jako pan "nikdy jsem se nikoho nebál, ale on mi nahání hrůzu"):-), Bracey přehrává a střídá polohy tak mocně, že víc už to snad ani nejde a korunu tomu všemu dává cameo "muže z lidu" Hemswortha, které definitivně potvrzuje, že film prostě nelze brát vážně a nedělat si z něj prdel - ať už to byl záměr tvůrců nebo jejich neschopnost. Jako akčňák je to trash, jako parodie na akčňáky docela guilty pleasure:-). | PeZet ()

Dechman

Preboha! Soukup kúpil netflix :D :D :D ...akože mám dosť...toto bolo čisté "D" . Bez logiky, z chybami ako prasa, no aspoň som sa nasmial :D , jedna hviezda, že pobavilo. ()

CheeseFigure

Koncept Smrtonosnej pasce na konci líznutý románom Casino Royale od Iana Fleminga. Pataky hrá drsnú ženu, ktorej život zničilo ohradenie sa voči sexuálnemu násiliu na pracovisku a ktorá teraz ako jediná stojí medzi Amerikou a jadrovou apokalypsou. Čakal som lacný akčný výplach, v ktorom žena prebije celý pluk teroristov a tom som aj dostal, takže moje očakávania sa naplnili. Síce je komické, keď Pataky strčí do o dve hlavy vyššieho svalnatého týpka a ten odletí stranou ako handra, ale čo už. Hlavný záporák Alex ma celkom bavil a prišiel mi fajn, škoda, že sa s ním trocha viac nepracovalo. I keď, v podobnom filme väčšiu prácu s postavami netreba čakať. Úvod bol skvelý a na celom filme najlepší (SPOILER: Spolu so scénou, keď Pataky obesí toho kreténa, ktorý sa jej predtým pýta, či si myslí, že ho zastaví ostnatý drôt). S pár pivami v sebe to nebolo tak hrozné. Je to proste akčná kravina so silnou ženskou postavou, krutými teroristami a pár vtipnými momentami a hláškami a taktiež s pár silno nelogickými momentami, predvídateľným dejom a so situáciami, pri ktorých si človek vytrhá všetky vlasy. Taká sprostosť na večer s, nie len jedným, pivom. ()

Milo384

Klasický akčňák se zápletkou jak z roku 1990, neporazitelný hrdina musí vše zachránit a všechny zastavit, akorát zde je na protiraketové základně někde v oceánu. Hlavní hrdince jsem tedy drsnou vojandu nevěřil a na koci byla drsnější než Rambo ve dvojce. Chvíli jsem přemýšlel i nad jednou hvězdou... ()

JB001

Když jsem dal poslední bondovce "No time to die" 4*, tak tady jsem byl v pokušení dát "odpad" Nedal jsem ho, protože existuje spousta horších filmů ()

Sopholojong odpad!

Elsa Pataky... prave si predviedla najhorsi zensky herecky vykon roka v "rambovsko-pascovskej" sracke dekady (aj Willisove posledne veldiela maju lepsiu atmosferu). Zlate maliny ani nemusia vyhlasovat nominacie. Staci jej cenu rovno poslat cez Amazon s pozdravom od Netflixu. :D PS: Aj Thorovi za najhorsie cameo. Skoro som sa dostal od smiechu (paradoxne v zlom slova zmysle). ()

Chicharron

Docela slušný akčňák na pomezí scifi thrilleru, kdy jedna stanice v moři (se kterou by si v případě potřeby poradila ponorka nebo raketový křižník) chrání půlku Ameriky před jaderným útokem a 60 kilová holka, která zamete s několika 100 kilovými chlapy... Jednu hvězdičku přidávám za Hemswortha, který si asi do filmu na pár minut odskočil z vedlejšího studia, kde zrovna točil Thora...a pobavil asi nejvíc. ()

Jessica_Biel

Tady jsou zase chytré hlavy... Když nemáte rádi akční filmy, tak na to nekoukejte. Hluboké myšlenky a logiku hledejte jinde. Pro mě obyčejný akčňák který vůbec neurazil a udělal mi klidné odpoledne. Byl jsem spokojen 6/10 ()

mdf

To zase byla propagandistická sračka, plná nesmyslů, vyleze z vody je úplně suchá, dostane bomby do ksichtu,kopačku, ale ona statečná američanka, všechno zvládne na jedničku. Nepotřebujete nějaký velký rozpočet na to, abyste natočili i dobře vypadající souboje, tady to fakt nefunguje.Akční d-čko. ()

PuppetMistr

Elsa Pataky v tomhle filmu debutovala na celé čáře. Konečně dostala pěknou roli akční hrdinky. Film byl vynikajíci. Já sem spokojený. A na mně tenhle film vůbec nepusobí jako béčko ale jako akční pecka. ()

JanJakJan odpad!

Zachránila svět jednou rukou 🤣 co dodat . Vše co bylo doposud označeno jako béčkove, nyní dostalo nový rozměr. Opravdu slabé až chabé herecké výkony a to pokud to tímhle termínem označíme, obavám se, ze urazíme i ochotnické divadlo…. Ne! tohle bylo tak ubohé, že to ani nestojí za recenzi. Bez emocí, bez nápadu, hloupé takové nepovedené retro ()

doom.cz

celkem slušná pičovinka, která měla na začátku solidní potenciál. komorní sestava bandy vrahounů a pár správňáků se dala pěkně využít v pomalé vyvražďovačce. bohužel, slušná první půlka byla vystřídaná rozblemcanou ukecanou druhou, která ztratila tempo. když si většinu záporáků vyvraždíte chvilku po začátku, asi nic jiného než patos a kydy nezbude. takže nám autoři místo ucházejícího béčka v levných kulisách naservírovali naředěnou kaši, kterou ukončil zcela nepřekvapivý závěr. škoda, paní Patáková byla docela sympatická kost a měla i kapku náběh na Smrtonosnou past v sukních. nesmím zapomenout vypíchnout scénu se šlehačkou... pardon, montážní pěnou. a scénu s žiletkovým drátem. ()

jethrotull odpad!

Tupa hlupa propagacna americka sracka. Je mi na bltie z takychto filmov. Ak to ale bola komedia,tak potom vyborna,lebo po 10 minutach filmu som sa uz len smial.  Strasny odpad !!! ()

podlet

Uplně sračka to neni. CGI otvírá akčním béčkum docela dveře na slušnou výpravu (bez výpravy). Scénáristicky už to tak dobrý neni. ()

Zagger

neurazi, ale vic nez 2* tomu snad ani nikdo nemuze dat, kulisa k praci v pohode.. namet mel rozhodne potencial, ale tocit bych to nechtel ani jako zacinajici reziser, mel bych po kariere ()

horskejvlk

Film mě neurážel byť některé scény. Kdy si vybíjí zuby a pořad žijí je klasická B movie. Nejlepší byl Chris Hemsfword jako prodavač v Datartu, za tu nadsázku hvězda navrch⭐️⭐️ ()

Aresko123 odpad!

Ak chcete vidieť ako mala nesympaticka skrata bije veľkých vytrenovanych chlapov hlava nehlava, tak ste tu správne. Postava malej zagrnelej vojacky bola absolútne neuveriteľná a stupidna. A scenár naozaj geniálny, partička super múdrych taktikov vymyslela plán ze zničí z Ruska 16 najväčších miest v USA. A že si budú užívať milióny za túto akciu. Ale kde si ich chceli užívať???? Asi na celkom inej planéte...... Odpad a hnus ()

Minessota odpad!

Polovinu stopáže zabere agitka, která poučuje, jak je špatné, dělat nemravné návrhy podřízeným, neuctívat menšiny, nevolit prezidentem ženy a další klišé. S dějem filmu to nemá žádnou souvislost. V druhé polovině mizerného akčňáku drobná Pataky hravě pobije sedm chlápků o hlavu vyšších ve snaze zachránit Ameriku před útokem jaderných raket. Samozřejmě za doprovodu další agitace, stavěné na odiv v každém druhém záběru. V kontrastu k všudypřítomné agitaci za všemožná práva se Pataky v první akci svlékne do tílka, ve kterém vyniknou její přednosti. A zůstane v něm po zbytek filmu, samozřejmě. Na konci je jasné, že boj s přesilou definitivně prohrála. Když v tom se vynoří ruská ponorka a ruský snajper ukrytý za kapitánem zastřelí jejího posledního protivníka! Asi to zařídil Thor, který ji celou dobu sleduje v televizi, převlečený za lůzrovského prodavače v Elektroworldu. Tohle dílo nestojí ani za čas strávený přetáčením nesmyslných scén. Natož pak za tuto recenzi. ()