Armádní kapitánka musí využít svůj dlouholetý taktický výcvik a vojenské zkušenosti, když vzdálenou stanici pro zachycování raket, které velí, ohrožuje souběžný koordinovaný útok. (LUKICKK)

Stíba

Ležel jsem doma tupě znaven na sedačce a podle toho mi asi Netflix podstrčil tenhle jadernej akčňák. Hned na začátku do vás píchne pár divných dialogů aby vám bylo dáno jasně najevo, že tady se potkáváte s béčkovou produkcí a pak to tak nějak ve stejném duchu pokračuje dál. Není to úplně blbý, žádné vizuální kiksy a v některých  ohledech to vlastně působí v pohodě, ale jsou tu i místa kdy se s úsměvem trochu chytáte za hlavu. Co tu v cameo roli dělá Chris Hemsworth jsem nějak nechápal dokud jsem si po skončení filmu nepřečetl, že Elsa Pataky v hlavní roli je jeho manželka. ()

kukkik odpad!

Tak takovou sr** už jsem dlouho neviděl :D Je tu úplně všechno, od jedné z nejotravnějších Mary Sue všech dob přes jedno z nejzbytečnějších a nejvíc mindfuck cameos až po horkého adepta o nejblbější scénář akčního filmu minimálně tohoto roku + povinná donebeblijící woke agitka, jak se na Netflix sluší a patří. Naprosto zasloužený odpad! ()

Likan7

Dvousekundová cameo scéna Hemsrotha (manželka Elsy Pataky) je nejen to nejlepší z celýho filmu, ale ono to je to jediný, co se dá nějak přežít a zapamatovat. Režisér Matthew Reilly nemá žádné jiné zkušenosti a po tomhle je mít taky dlouho nebude. Nevěřím, že mu někdy něco ještě přiklepnou. Tohle je šíleně špatná záležitost. Jestli se Netflix kasal, že chce místo kvantity přinášet kvalitu, tak tady nejspíš ještě nezačal. ()

rublik05 odpad!

Velice nepovedený pokus o akční béčko, na kterém jde strašně vidět, že nikdo ze zúčastněných neměl sebemenší snahu natočit něco lepšího, než jen další kravinu televizního střihu. Všechny postavy, včetně hlavní hvězdy, jsou zoufale nesympatické, nikomu jsem nevěřil ani nos mezi očima, záporáci jsou zoufalý až běda, Elsa Pataky občas působí vyloženě jako nadčlověk, což je chvílemi až komické. Akční scény jsou nezajímavé a neinvenční, nejsou ani moc dobře natočené, nad množstvím hloupostí ve scénáři jsem jen nestačil kroutit hlavou. Hodina a půl byla až až, nudit jsem se začal prakticky už od samého začátku. Interceptor bych shrnul jako nudnou, sterilní a lacinou blbinu, která divákovi nic nedá, jen mu zbytečně sebere 90 minut života. 0/10. ()

Shitonit

No a je to tady opět. Kdybych se nechal ovlivnit moudrama zdejších filmomilců, kteří tento snímek totálně pojebávají, neměl bych to obrovské potěšení závěrem mého krátkého shrnutí zakončiti plky mé pouhopouhým tišeslastným vyjeknutím doprovázeným nevěřícným vokapovyboulením...: "Blbost!!!" ....avšak nutno podotknouti, že ač se jedná o totální sračku dějově prošpikovanou nadprůměrnou nicotou, film obsahuje obrovské množství překvapivě zdařených rvaček, které vcelku nečekaně vyhrává hlavní hrdinka, kterážto v barvách všemocné ameriky i jednou rukou ladně  zvládá zachránit svět.  Závěr: Sračkoidní blbost, vcelku vhodná na zaplácnutí deštivě nasranýho večera. ()

BFG2000

Průměrný akční film. Elsa se snaží, co jí síly stačí, Luke Bracey je správně, již od pohledu, zvrhlý záporák. Chris Hemsworth trochu nepochopitelný - kde se tam vzal? Uteče to jako voda. Udělat na podobné téma pořádné drama ačko, mohla by to být celkem pecka! ()

oldy

Takové to béčko na jednou se podívam a stači. Hrdinka má štěstí,že nepřatele jsou na ni docela hodní. Když maji příležitost ji zabít,tak s ni kecaji a nechaji at uteče a děla jim pak peklo. A to se opakuje. Hlavně když jeden řekne,že ji měli hned zabit a jak pak má sam možnost a drži ji zbran u hlavy nestřeli :D Prostě těch věci je tu víc. 4/10 ()

Mistr_Moon odpad!

Vau, konečně film na Netfilxu, nemá 3 hodiny. Je to fuk, protože jsem vydržel jenom 20 minut a musel to vypnout. Netflix by se měl na tyhle sračkoidní filmy vykašlat a radši dělat rodinná dramata... ()

Mamlas odpad!

Studiovka, nekonečné kecy a detailní záběry nezajímavých obličejů furt a stále. Nějaká mamina se tam občas pere. Dívat to nelze. (2%) ()

Sharleen

Dáme tam stále peknú babu Elsu Pataky, natočíme úplnú sprostosť, ktorú hodíme na Netflix ako neskutočný trhák, ktorý treba vidieť. Kapitánka Elsa, ktorá vymláti dušu zo všetkých kazisvetov, prestrelenú ruku si zalepí páskou (lebo v takom dôležitom objekte, z ktorého sa v prípade potreby zachraňuje celé USA, nie je ani použiteľná lekárnička) a s tou druhou rukou predvádza niečo, pri čom môžu aj tí najlepší gymnasti sveta s niekoľkými olympijskými medailami len zelenieť od závisti. Už nad tým nejaký čas uvažujem, ale naozaj najvyšší čas zrušiť celý Netflix... a za toto poznanie vďačím Interceptoru, za čo si vyslúžil jednu hviezdičku miesto odpadu. ()

Tominni

Hodně slabý film, kde Elsa Pataky bojuje na oceánské stanici sama proti teroristům, kteří chtějí zničit největší města v Americe.....Ono - samo o sobě by to nemuselo být špatné, taková ženská verze Smrtonosné pasti, ale to se bohužel nekoná. Slaboučký scénář, logika stojící na prostřílených nohách - to vše vede k tomu, že divák přemýšlí, zda se náhodou nejedná o parodii. Ale není tomu tak, jen ten film zkrátka za moc nestojí. ()

Pitryx

Naprosto skvělé béčko při jehož sledování utekl čas jak voda. Já jsem se bavil, pravda, občas trošku potměšile, ale bavil. Takže je mi fuk, že tam bylo pár chyb, přehnané scény a tak podobně.  A proč dávám jen osmdesát, když jsem tak nadšen? Asi proto, že ty chyby zase tam moc vidět nebyly. Ovšem ta skoro poslední, když baba vylézá z vody a je suchá (možná se mi to jen zdálo), tak to bylo moc i na mne. ()

johnsnow

Ehm chcel som napísať pár slov k tomuto ale verbal to vystihol dokonale. Akurát ja budem o jednu hviezdu zhovievavejší, predsa len sú aj väčšie chujoviny ako toto. ()