Nikdo nevyvázne živý

• Veľká Británia No One Gets Out Alive (viac)
všetky plagáty

Zoufalá Mexičanka bez dokladů se nastěhuje do zchátralého penzionu v Clevelandu. Jenže to, co tam zaslechne a uvidí, ji rozhodně neuklidní. (Netflix)

Accuphose

Tak jsem si přečetl pro zajímavost předešlé komentáře, abych si to porovnal. Předně oceňuju super kameru a originální námět. Potom se mi celej film líbilo, že to není poplatný době, a nikdo se tam s ničím moc nesere, což poznala hlavní hrdinka tak nějak nejlépe a s tou její naivitou se to krásně spojilo. Souhlasím s logickými dírami, nejvíc mě do očí praštilo, že někdo postavu zamkne zvenku ve dveřích, a pak stejná postava odemkne zevnitř jinejm dvoum postavám.... Pravda je ta, že v půlce se film láme a dochází scénář, což poznáme na detailech, dialozích atd. Hlavní záporák, jak se někomu může nebo nemusí líbit, mohl být opravdu graficky líp udělanej, a to že to někdo na konci nechápe, to není problém tvůrců, tohle fakt žádnej Lynch není. Jediný, nad čím tápu, je hodnocení. Je to průměr a oproti třeba skvělé "Pyramidě", tady si s tím moc práce nedali, a to přitom je z čeho čerpat. Normálně bych dal dva, ale s ohledem na to, že se točí pořád remaky (Halloween :-( a spol), nebo slátaniny či všekorektní nesmysly, dám nakonec hvězdy tři... ()

Holly_Molly

Kdo bude čekat hororovou nálož, bude zklamanej... Hororový to neni ani za hovno, leda by to byl první horor co divák v životě uvidí. Spíš se jedná o lehký Slasher sociální drámo s nádechem okultna, který ke konci slušně vygraduje, je slušně natočený, neurazí ani extra nenadchne, ale pro hororový nadšence je ztrátou času... ()

vinducha

Amber má problém a to nejeden , nejenže Texas není Ohio ale i  nejlepší kamarádka se taky většinou chová jinak. No a co si budeme povídat , nejlevnější ubytování ve městě bývá nejlevnější z určitých důvodů. A když je k tomu ještě na inzerátu výslovně Only women , tak by si člověk asi měl dávat bacha.. Na prvotinu pan Menghini velice zdařile. ()

gonzo

Při první konečně napínavé akci jsem se podíval na hodinky: 51. minuta. Do té doby jen náznaky a nepodstatné minizápletky. A půl hodiny na to konec. Dvě hvězdy za sympatickou a schopnou herečku a za design příšery. ()

dragonfire odpad!

První půlku jsem si říkal, o co tam asi půjde. Můj zájem rychle klesl a přešlo to v jedno velké: KDY UŽ TO SKONČÍ? Tohle nedávám. Ta CGI babka se zubatým rozkrokem byla extrémní přepal. Hrozně random film. Ani mě nepřekvapuje, že je něco takového na Netflixu, poslední dobou se není čemu divit. ()

Miroslav.Zac

Adam Nevill je skvělý spisovatel a já se po Rituálu těšil na další film podle jeho příběhu. Bohužel jsem předlohu nečetl, takže nevím, jestli film zprznili jeho tvůrci, nebo to byl problém předlohy samotné, ale tohle mě tedy nedostalo. ()

Little_Sawy

Fuu, neviem no, zrejme ma to nijak neoslovilo. Aj keď nemôžem povedať, že do posledných 20 minút to bol celkom light exploation filmešek jak vyšitý. Niečo tam buchlo, niečo puklo, sem tam sa zjavil nejaký bubák, ale nič viac. Atmosféru to celkom malo, nevravím že nie, aj bratia boli celkom pošahaný cvoci, a barák pekne creepy. ()

lineker

V podstatě jsem rád, že z tohoto jsem vyvázl živý já. Takový béčkový zašmodrchanec, který vám nakonec nedokáže předložit ani obstojné vysvětlení. Jo, a ta kobylka křížená s kopretinou byla spíš jak na maškarní bál než do závěru filmu coby tajemné stvoření. ()

mdf

Tak tohle byla další slušná debilita,kde se vlastně skoro nic neděje a leknul bych se tak maximálně souseda u nás v baráku,co příjde ve tři ráno úplně na plech a splete si dveře do bytu. ()

C.A.T.

Nebylo to špatné,na jedno podívání dobré. Naivita hlavní hrdinky by se se zavřenýma očima dala i překousnout,ale co mě posledních pár let pěkně vytáčí je jedna věc, a to absolutní nevysvětlení bubáka. Prostě se tam prdne nějaký monstrum, který může vypadat sebelíp, ale odpovědi na otázky kde se vzal, proč dělá to či ono nebo konkrétně zde proč chce ženy, proč bere hlavy, proč ta bedna, proč motýli a tak dále, ..... asi moc práce nebo nevím, co si o tom mám myslet... hlavně, že násilí je vidět pěkně do detailu,ale poctivě dotáhnout příběh to ne... ()

PMU

No tak tohle mě hodně nebavilo. Sympatie postav nula. Příběh nula. A vlastně i ten zbytek fakt bída. Horor bez šťávy, beze strachu, bez napětí. ()

Dalajlada

Film má výbornou atmosféru. Po nějaké době se však kvůli nedostatku důvodů k atmosféře stane atmosféra nudnou. Celkově to však stojí aspoň za jedno zhlédnutí. Herci jsou přesvědčiví, monstrum vypadá super bizárně. ()

Dr.Hybernus

86 minut? Všechno, co se tam stane, bych dokázal shrnout do 6 vět. Mexičanka se ubytuje v divném hotelu. Objevuje divné bratry. Bratři unášejí ženy do sklepa. Zabijí ženy ve sklepě. Mexičanka je odvlečena do sklepa. Fakt nějaká divná trapná nestvůra vyleze z fakt divný kostky. Sice má tento film nesmírně jednoduchý děj a neskutečně zvláštní konec. Navíc jednoduchý děj nemusí být hned špatná věc, pokud si to neuvědomíte, že se ve filmu prakticky pořád nic neděje a pořád se jakoby scény opakují, pak jste v pohodě a děj vám vadit nebude. Nicméně film měl pěknou atmosféru. Scény ve vás vyvíjí napětí, když je záběr, jak se naše hlavní hrdinka plíží a za ní stojí přízrak ženy, pokud se už zakoukáte, tak se vám oči od obrazovky budou odtrhovat pryč opravdu těžko. A co ten konec? Byl to zajímavý nápad, ale jen možná v hlavě Santiaga Menghiniho. Nic moc, jenom koulíte očima, na co se právě díváte. Konec naprosto zničil celý film. Nic víc než 3 hvězdy si to nezaslouží. ()

JasiraEk

Tak do první poloviny film vcelku šlapal a těšila jsem se na to, co se za vším skrývá, prostě na velké finále. To však bylo naprosté zklamání. Za mě horší průměr, 55 %. ()

gggggg

Skoro žiadna atmosféra, žiadne napätie, dej sa posúval pomaly a nič nebolo vysvetlené. Koniec bol už urýchlený, zlá kamera, jednu hviezdu dávam sebe zo súcitu - že som mal odvahu to dopozerať až do konca. ()