V uliciach Kingstownu vypukne konflikt. Mike a Bunny dospejú k rozhodujúcemu okamihu. (SkyShowtime)

Necrotongue

No, nebudu zastírat, že mě finále druhé sezóny neuvedlo zrovna do stavu blaženého komfortu. Opravdu jsem čekal, že se tvůrci předvedou v mnohem lepším světle; takže jsem pod dojmem lehkého zklamání ušetřil jednu pěticípou. Ale vůbec mě to netěší, byl bych moc rád, kdybych ji mohl přihodit, jenže děj mi chvílemi připadal poněkud zvláštní, permanentní problém s pohledem raněné laně mě už fakt vůbec nebere a v případě, že by v tomto případě došlo ke konečnému řešení, asi bych jen pokrčil rameny. Jestli vůbec. Nejvíc mě zaujalo a překvapilo, jak se všechno to, co se za značného osobního nasazení budovalo, poslalo jedním telefonátem do... zapomnění. O to víc bych byl zvědavý na to, jak se budou všechny dějové linie vyvíjet v další sérii, ale čert ví, kdy (nebo jestli) se toho dočkám, protože v továrně na výrobu pohyblivých obrázků se po čase opět stávkuje, a to nevěstí nic dobrého. Ať bude, co bude, faktem zůstává, že byl závěr druhé řady výrazně slabší, než jsem po zkušenostech s první sezónou očekával. / Poučení: Skleróza sice nebolí, ale člověk se naběhá. ()

warrenur

Zaver ma sklamal, hoci som niekde vzadu citil, ze taka jednoduchost to urcite nebude. Do oci bil hlavne wtf-telefonat mamicke. Vytvorite premisu genialneho zaporaka, aby divak automaticky ocakaval i blbost a nepytal sa preco? Meh..., kedze tuto cast podla uvedeneho pisali Erickson a Corrado, nedam to na vrub Sheridanovi. :) Slabsi dojazdovy priemer, ktory si o urovni zaverecnej casti predoslej serie moze nechat zdat. 45% ()