Mike a Milo diskutujú o možnom obchode. Bunny urobí drzý krok a má požiadavku na Mikea. (SkyShowtime)

Necrotongue

V případě deváté epizody si opravdu nechci příliš stěžovat, protože se vrátila obvyklá temně tísnivá atmosféra, s ní si to ruku v ruce přiskotačilo solidní napětí a příběh se hnul po dvou spíše stagnujících dílech z místa. A že už bylo načase. I když počítám s tím, že si tvůrci nechají nejednu nevyřešenou záležitost na další sezónu, myslím, že bude finále druhé řady pěkně našlapané. No, možná nemyslím, možná spíš doufám. I když jsem osmou epizodu v zásadě chválil, faktem je, že se sedmý i osmý díl nevyznačovaly zrovna zběsilým vývojem příběhu a mně už to trochu chybělo. Vůbec mi ovšem nechyběla nejmenovaná postava, která mě svým podivným chováním už před časem dokonale otrávila a k níž se teď tvůrci naplno vrátili. Na to, jak bude vypadat závěr druhé série, se každopádně těším a možná se i dozvím, jak je možné, že nikdo neřeší mrtvého bachaře. Jasně, byl mimo službu, ale čekal jsem, že o něm padne alespoň jedna věta. / Poučení: Právě jsem viděl, jak v praxi vypadá pořekadlo: "Jak si kdo ustele, tak si lehne." ()

s0re

Tak konecne sme sa dockali nejakeho dejoveho posunu. Bohuzial, sme na to museli cakat 9 casti.  Verim ze posledna cast bude velkolepa, no nic ma uz presvedci o tom, ze cela tato seria bola zbytocne pretiahnuta vzhladom na nezaujimavy scenar vo vacsine castiach.  Oproti prvej serii je to velke sklamanie. ()