Starosta mesta Kingstown - Série 2

(séria)

Necrotongue

Už jsem se o tom zmínil v komentáři / recenzi k závěrečné epizodě této řady, ale tentokrát jsem nebyl tak spokojený jako u předchozí sezóny. Do sedmého dílu bylo přitom všechno na velmi dobré cestě, pak ale přišel jakýsi zlom, děj výrazně zeslábl, stále častěji v něm docházelo na situace, které mi hlava příliš nebrala, a přestože jsem do poslední chvíle věřil, že finále bude opět velkolepé, ukázalo se, že jsem byl přílišným optimistou. Takhle; závěrečná epizoda nebyla špatná, já jsem ale po dřívějších zkušenostech čekal vybroušený diamant a dostal jsem jen smaragd. Jasně, byl velký a krásně broušený, ale uvnitř měl malý (ale přesto patrný) kaz, a to mu rázem ubralo na ceně. Ale i přes veškeré frflání považuji seriál stále za vydařenou záležitost a byl bych moc rád, kdybych se dočkal další série. / Poučení: Když se nedaří, tak se holt nedaří. ()

wege

Bylo to skvělé, ale nemělo to pro mě už to dokonalé kouzlo první série. Nebýt ale jí, i tady bych asi dal 5 hvězdiček. Příběh je to trošku jiný, trošku jinak postavený. Pořád ale s dominantním Jeremym v popředí, který ukazuje své herecké kvality v plném rozsahu. Opět to hraje krásně tělem, jak on jen tím a pár slovy dokáže ovládnout celou scénu. ()

Soweek

Starostu potkal bohužel ten samý osud, co Yellowstone, jenom to tento seriál stihnul hned po první sérii. V seriálu se vše neúměrně řeší vraždami, které nikdo neřeší. Tempem úmrtí v seriálu by už celé město dávno bylo dávno v karanténě okupované Národní gardou a zde se prostě každý díl zamete 5 mrtvol pod koberec, jako kdyby o nic nešlo. Drama a příběh jde silně do pozadí a to co bývala dříve chytrá macho konverzačka, je nyní bezduchá akční slátanina. ()

Fr

„ODPOČIŇ SI MIKE, ČEKÁ TĚ VELKÝ BOJ“…  Malý unavený Mike. Tři prdele problémů a nikomu se moc nechce mu pomoct s jejich řešením. A přestože se stejně – jak já říkám – 90% problémů vyřeší samo, tak tady to většinou znamená, že má ruce od krve někdo jinej… Takovej příběh, kterej se nedostane pod kůži, což je kurva problém, páč na tom je to postavený. O bezradnosti autorů svědčí třeba i dýlka epizod – 35 minut… Vole…kolikrát bych se radši nechal přejet pluhem…///   -------------- POD ČAROU: ------------------------------------------------ 1.) Kingstown je postaven na skutečném městě Kingston v provincii Ontario v Kanadě, jehož ekonomika je závislá na věznicích. Rodinná část dramatu je fiktivní… 2.)  Thx za titule „???“ a „Kardamon“.  ///                         PŘÍBĚH  ****  HUMOR  ne  AKCE  *  NAPĚTÍ  * ()

mzss1

[54%] Musím se přiznat že jsem zklamaný. První série mě bavila docela dost. Celé to prostředí společnosti, scény s vězni, a především se skvělým Jeremy Rennerem, bylo super. Zde se to dějově nikam neposouvalo, a i když některé epizody byly jen cca 35 min dlouhé, tak to většinou dost nudilo. 8 a 9 epizoda byla asi nejnudnější. Finále nebylo špatné, přestřelka v domě byla docela solidní, ale nic mě zde neposadilo na zadek. Na druhou stránku jsem zde určitě nenašel nic extra zásadního, ale opravdu se tahle druhá řada táhla jak smrad. Nevím, jestli vznikne třetí, ale asi se do ní moc nepohrnu. Renner je zde opravdu jediný světlý bod. Škoda, přitom první série začala tak nadějně … ()