Policejní vyjednavač Dano (J. Koleník) vyráží po extrémně nebezpečné akci domů, aby se mohl věnovat těhotné přítelkyni (E. Geislerová). Jejich životy se ale záhy otočí o 180 stupňů a to přímo "od srdce" na oddělení kardiochirurgie v místní fakultní nemocnici. Ve stejný okamžik začíná ve městě summit evropských politických špiček, ve stejný okamžik zmizí ministr obrany a ve stejný okamžik se úplně obyčejný důchodce rozhodne očistit památku svého syna. A to způsobem, o kterém bude za chvíli vědět celý svět. Čtyři okamžiky spustí drama, ve kterém půjde nejen o záchranu životů, stabilitu státu, nenarozené dítě, boj za lásku a pravdu, ale i odpověď na otázku, jak silný může být vztah mezi otcem a synem. (Česká televize)

daleba

No, uvidíme kam se to vyvine příběhově... Rozjetý je to dobře. Každopádně za mě je katastrofální český dabing - takovou slabotu jsem dlouho nezažil. Radši bych to snad viděl ve slovenštině a asi by to bylo i autentičtější. Dabing se teda fakt těžce nepovedl. ()

PaulxH

Já nevím. Já si nemůžu pomoct, ale dabovaní slovenští herci mne přivádí do nepříčetnosti. Proč proboha nemůžou být v původním znění? Nedokážu se na to dívat. Kdyby se alespoň dal pustit ten původní zvuk. ()

tata22 odpad!

Víc jak 30 minut jsem tomu nedal. To se vážně nedalo... Ještě teď mi mrzí, že jsem se do toho vůbec pustil. Já blbec uvěřil, že by se to mohlo povést. Hrůza je, že to má tolik dílů, to bude zabitých večerů kdy mohli dávat něco slušnějšího...  Co to ta ČT letos předvádí ??? Nechápu a těch peněz co ta blbost musela stát. Prosím takřka na kolenou  všechny tvůrce aby politické thrillery nechaly jiným zemím. Nám, ani Slovákům to vážně nejde... ()

milbelQ odpad!

Prečo som sa rozhodol pridať svoj názor. To, že existuje tento seriál som nevedel ale pozrel som program a vidím -  nový krimi projekt ČT. Mám rád České krimi, prvý diel na ČT 1 bez otravných reklám no nepozri to ? Chvíľu som nechápal prečo krimi seriál ČT je obsadený skoro všetko Slovenskými hercami – precitol som až, že projekt spoločne s JOJ -  to keby som vedel !!!  Je to na rozhodnutí ČT ale prosím o adekvátnu odpoveď  - PREČO ČESKÝ DABING – to už fakt Česi nerozumejú slovenčine - to bolo nepočuvateľné ! Dáma + páni scenáristi, keď si niekto náhodne pozrel 1. diel a jeho povolaním je ochrana ústavných činiteľov a videl ako si ochrankári v dome pána ministra vyzuli topánky, neskôr si ich vyzul aj ich nadriadený Ingola tak ho J..LO a sa smeje ešte dnes. Pán minister Malachovský ( veľmi zlý výber herca  ) má problém zo srdcom, prezieravo vymyslené, aby divák vedel prečo skolabuje pri únose a musí byť privezený do nemocnice únoscom, kde už smeruje za tehotnou manželkou práškovo závislí nadopovaný policajný vyjednávač Koleník. Scenár slabota, kamera dá sa, dej zatiaľ sľubuje že to v celku môže byť dobré ale JOJ a to v konečnom dôsledku predpokladám bude prepadák. Za ( E01 ) som dal prepadák, možno by som dal 1 / 2 hviezdy za námet ale ten Český dabing to totálne zabil.  Pozriem ešte ( E02 ) z archívu bez reklám ale v Slovenčine. ()

tuctovychlap

čo na to povedať..? aj nejakých tých slovanov som zazrel len jednu epizódu a....a stačilo..vyzerá to tak, že aj pri hentom vyjednávačovi to bude takto..vraj najlepšie na celom seriáli sú fotky Honzu Koleníka, uverejnené tunáka na csfd v galérii "z epizódy"..bohuotcuprisahám..! :) ()

diamond

Do jaké míry se na mém dojmu projevilo znásilnění série příšerným dabingem nemůžu posoudit. Celé je to tak nezajímavé, že ani nebudu vyhledávat původní slovenskou verzi a raději si následujících sedm nedělních večerů pustím něco zajímavějšího nebo zajdu na jedno. Celkově mi přemlouvání slovenských pořadů vadí a považuji ho za zbytečné. Generace, která slovensky nerozumí stejně televizi nesleduje a raději si vymývá mozek bezduchými příspěvky na sociálních sítích a streamovacích službách. Nehodnotím a dále nesleduji. ()

yarca

Namlsaly mě seriály jako „Devadesátky", „Ochránce" a hlavně v poslední době „Podezření". Takže jsem od ČT čekala zas něco výjimečného, co mě přiková k obrazovce. No, zatím se tak nestalo. Ale dám tomu šanci. ()

Mazmen

Bohužel jak mám rád český dabing, tak tady to znělo jako z nějaké telenovely. Po dvaceti minutách jsem to vzdal. Toto se fakt nedalo poslouchat. ()

Milonak

To je zase slátanina... Naprosto nereálný scénář, pitomé a nepřirozené dialogy - např. rozhovor Koleníka s Geislerovou po telefonu těsně před vpádem Bahula do nemocnice. Mizerný dabing, nechápu proč jsou slovenští herci nadabovaní. Neustále chceme v našich končinách točit něco světového (i když v tomto případě převládají Slováci) a absolutně se to nedaří. Je to strašně šablonovité (už počáteční scéna zachraňujícího Koleníka je doslova etalonem takovýchto filmů) , ta linka s bláznivým synem ministra jen dokresluje snahu o originalitu a nutnost všude nacpat něco "mimořádného" namísto poctivého scénáře a plynulého příběhu. Náhod je až moc - už jen když si přečtu o čem celý seriál bude, tak se o další díl ani nechci pokoušet... ()

sibumi

Musím se přiznat, že u některých scén jsem měl docela nervy, napětí za mě dobře vystupňované. Jenom se nestačím divit, že v roce 2022 nezvládne Česká televize kvalitní dabing. Připomnělo mi to začátek 90. let, kdy celý film daboval jeden herec. Tady máme alespoň upgrade pro dva herce – mužský hlas pro muže a ženský hlas pro ženy. ()

HalfCorona

Hodně slabé a zmatené. Pořád po sobě někdo křičí, všichni se tváří důležitě a neví se proč. Zbytečné rozhovory, blbý dabing. Velké zklamání, v polovině jsem přepnul. Naštěstí šly případy prvního oddělení, které jsou jiná liga! ()

Marissa33

Ďalšia vec, čo mala veľkú reklamu a zatiaľ veru nič moc. Je vidno, že na akčné seriály ešte slovenská produkcia nedospela.  Strih je chaotický a celkový pokus o ponurý vizuál moc neoslovil. Uvidíme čo seriál ponúkne ďalej čo sa deja týka, pretože prví diel zatiaľ veľa neukázal. Dúfam, že sa to celé nebude točiť okolo atentátnika v nemocnici. Herecké obsadenie vcelku fajn, už len aby mali aj čo hrať. Dúfam, že to nebude rovnaký prepadák ako boli Slovania. ()

aliki78

Zrovna na to koukám na čt. Možnost přepnutí do originálního slovenského jazyku je super. I to běží v obraze, že je možnost. Zatím se to rozjíždí uvidíme. Určitě dobrý začátek. ()