Naďu (Tereza Kostková) a Petra (Tomáš Maštalír) stretávame v čase rozpadu ich manželstiev. Petrov vzťah s manželkou Lenkou (Lenka Krobotová) ochladol dlhým odlúčením kvôli jej práci na misiách v Afrike. Nadin manžel Viktor (Marek Majeský) sa pre zmenu opäť raz „zamiloval“ do mladšej ženy. Nevinná zrážka áut Nade a Petra má za následok, že začnú na seba narážať aj v bežnom živote. Naďa popri práci učiteľky vedie aj hodiny jogy. Peter je po viacerých zdravotných problémoch s chrbticou nútený zmeniť svoj životný štýl a práve joga mu má v tom pomôcť. Peter spoznáva Naďu v jej prirodzenom prostredí a ich vzájomné sympatie sa začínajú prehlbovať. Do rodiaceho sa vzťahu však vstupujú nielen ich deti (2 + 2), ale o slovo sa prihlásia aj bývalí partneri. Začína sa tak bláznivá jazda dvoch neúplných rodín, ktorá bude výzvou nielen pre našich hlavných hrdinov, ale aj pre ich blízkych... pretože všetko sa môže stať. (Bontonfilm SK)

vlk++

nenáročná rom-kom s Maštalírem za každým rohem, mám ho sice rád, ale čeho je moc..., kterému zdatně sekunduje Tereza Kostková, nádherná ženská zrající jako to nejlepší víno, které tu hromadu současných filmových rolí přeji, ať si len herecký Olymp užije :) není v tom nic hlubokého, jede se podle ověřeného předvídatelného schématu, končí to tak, jak budete očekávat, že to skončí, Sokol ani Stárková by mi tam vůbec nechyběli, dávám 3*, ale pokud to někdy někde poběží a nebude nic lepšího, tak se klidně zase podívám. ()

Malarkey

No, je to tu stejně debilní, jak v jakékoliv jiné romantická komedie, která má v místě výroby uvedené Česko. Levně natočený film s ještě levnějším scénářem. Romantické komedie evidentně táhnou i u východních sousedů. ()

Djoker

Tak to vypadá, že v celém Československu došly MILF, takže chudák Kostková je bude muset hrát až do šedesáti. Tvůrci zaslouží pochvalu za zakomponování Namibie do scénáře. Dovolená v Africe pro vybrané členy štábu byla jistě příjemným zpestřením při natáčení další sterilní romantické komedie. ()

Xmilden

Šel jsem do toho s těmi nejlepšími úmysly, tedy měl jsem chuť se dojmout nad tím jak hledá svou životní lásku Tereza Kostková. Jenže dostal jsem něco trošku jiného. Všichni jsou rozvedení a kdo se nerozvedl, tak se určitě brzy rozvede. Všichni jsou s tím v pohodě. Abych to zkrátil je to taková reklama na Slovensko. Jako jsou například Bobule reklamou na Pálavu. Scény z dovolené a vzájemná rivalita a sbližování rodin mě zase připomněly Sandlerovo Zkus mě rozesmát. Tady jsem se tedy smát neměl čemu a pro milovníky napětí, tady není místo. Dobře to dopadne a všichni jsou ještě šťastnější než byli. 40% ()

Vančura odpad!

Nesnesitelně nudný film, který potvrdil skutečnost, že hraje-li v čemkoli Kostková nebo (ko)produkuje-li to Prima, je to veskrze čistý odpad. Nesympatické obsazení a stupidní - a dokonale předvídatelný - děj, který uráží mou inteligenci. Tímto prosím scenáristu, aby si laskavě osvojil rozdíl mezi havarijním pojištěním a povinným ručením, aby se se už příště neztrapňoval. ()

eileen

Čekala jsem šedý průměr a byla jsem mile překvapena. Ne, že by to nikde nedrhlo, na sladkou romantickou komedii, to bylo chvílemi až moc přeslazené na můj vkus, ale první půlka filmu byla vážně docela dost zábavná. Na té chatě už to bylo horší a role pro O. Sokola bohužel opravdu nic moc. Dala bych mezi 3 a 4 hvězdami, ale za to, že se současný film nedotkne ani náznakem ras, genderů a sexuální orientace jdu s hodnocením nahoru. Netušila jsem, že ještě někdo natočí něco, co se těchto otázek ani nedotkne. Díky za to. A Kostková s Maštalírem byli v pohodě. Jen mě zaráželo, proč všechny děti "vo filme hovorily po slovensky". Bývá to většinou tak, že děti mluví s rodičem jeho jazykem, tudíž děti Kostkové měly s ní mluvit česky, ale to už je detail. ()

dopitak

Když se začnou náhody nebezpečně kupit, máte jistotu, že jste v české romantické komedii. A taky víte, že takový film bude stát za hovno. Maštalír zachraňuje co se dá. Jenomže Tereza Kostková je sympatická, totální neherečka, jenžto nemůže a nesmí být do ničeho obsazována. Pravděpodobnost podobného vývoje děje v realitě jako obvykle nulová. Je záhadou, že si na sebe podobné projekty vydělají, ačkoliv je pravda, že převážnou většinu ale zalepí inzerenti Primy, která tím získá šlehačku na jeden večer. ()

ivishka

Příjemná oddechovka se sexy slovenským hercem Tomášem Maštalírem. Na to, že to je film dělaný pro 50+ ženy v menopauze, tak byl docela příjemným překvapením. ()

sofiapetra

Je to milý a naprosto předvídatelný filmík k žehlení nebo balení dárků. Bohužel bez jediného pokusu o ftipnou scénku. Vidět to v kině, budu naštvaná. Třetí hvězda je za Kostkovou a Maštalíra. ()

M.i.k.e

Pro cílovku asi bude tahle Slovensko-Česká obdoba románu Danielle Steel v pohodě, ale kdo si úplně nepotrpí na papundeklovou telenoveláckou romantiku tak by se měl tomuhle filmu obloukem vyhnout…40% ()

bourec

Výhodou filmu je sympatický obsazení. Zejména v osobě Tomáše Maštalíra. Příběh celkem nepitvořivej. Není to extra prča, ale s úsměvem na rtech se to dá sledovat. Takže solidní průměr. 60%. ()

necisty

Sympatické postavy i z řad dětí, které skutečně hrály skvěle, doplnilo pár originálních vtipů - za Harryho a Sokola hvězda navíc. Bohužel to jako vždy pokazí vměstnání smutných pasáží a bez nich to není film na plný počet. ... GA Cinema ()

oveckaoa

Na česko slovenské poměry nadprůměrná komedie co  hodně vykrádá Střídavka (2022)  tak, že to je v podstatě jediná výtka , ale zase na rozdíl od ní má lepší postavy a lepší chemii mezi nimi. Ženská se rozvádí s chlapem jelikož má x jiných ženských (ačkoliv tohle se řeší zhruba 5 minut) a chlap se rozvádí s ženskou jelikož upřednostňuje černoušky před ním a dětmi  ti dva se potkají před soudem kde ona ho nabourá a dají se dohromady. On se líbí ji ona jemu a pak  souhrou náhod na sebe pořád narážejí až jdou na chatu kde jdou na nějakou soutěž v manželských párech (to samé bylo ve Střídavce jen tam to byl běh a něco tady je to hledání zlatého vejce běh s jednou zavázanou nohou a volný styl). Má to výborné herce   Kostková a ten Slovák i ty děcka jsou sympatické na filmové  poměry navíc to působí přirozeně a nikdo nepřehrává a na konci to nahodí i vážnou notu. P.s. Chtěl bych žít ve světě kde , když Vám někdo nedojde na rande v restauraci dojde k Vám barman a řekne Vám nemusíte platit je to na účet podniku nebo kde ,když někoho nabouráte  a řeknete mu, že máte finanční problémy tak on po Vás nic nebude chtít a vezme nehodu na sebe. 80 procent ()

Sany33

Príbeh: Dve zlomené rozvedené srdcia si k sebe postupne aj vďaka životným náhodám hľadajú cestu. Herecké obsadenie: Terezka Kostková a Tomáš Maštalír sú v podstate stávkami na istotu ale obsadenie adolescentného osadenstva sa mi tiež  páčilo a sedelo k daným charakterom. Prevedenie: Vo svojej podstate ide o tuctovú komediálnu drámu ktorých slovenská a česká produkcia chrlí kopu každý rok. Ale oceňujem jednu vec ktorá nie je samozrejmosťou. Vždy sa podobné filmy točia okolo nevery, podvádzania a ľahkej prostitúcie čo diváka ako ja unavuje. Tu je priami romantický ťah na bránu a celé to dáva zmysel a super sa na to pozerá. Jednoducho nepozeráte si čas aby ste vedeli kedy to skončí. Pocity: Zrejme ma to zastihlo v optimálnej nálade lebo sa mi to páčilo. Sympatický herci, pozitívna nálada a uveriteľná zápletka, ktorá nebola pritiahnutá za vlasy. Pôvodne som chcel dať iba lepšie 4 hviezdy ale soundtrack od Paliho Haberu to vyšperkoval na plný počet. Pridaná hodnota: Triviálna komédia s pridanou hodnotou a vynikajúcimi hercami a hudbou. 90% ()

Master19

Příběh je jako přes kopírák, už jste to jistě viděli milionkrát: náhodné setkání, zamilují se, dramatický rozvrat, happyend. Dvě hvězdičky jsou za pár vtipných momentů a za Piešťany. ()