Iveta je opäť v Trebišove u svojej mamy. Konečne sa dozvedá pravdu o svojom skutočnom bratovi. Adrián sa rozhodol, že Iveta bude jeho divokou kartou na kastingu MISS východné Slovensko. Opäť ho však sklamala a z kastingu ušla. Tentoraz mala na to vážny dôvod. Nakoniec napriek úteku na MISS postúpila a zúčastní sa sústredenia v Grécku. Divokú kartu dostáva aj Sandra. (TV JOJ)

fabecc1222

Překvapivě fajnový návrat do Trebišova, už jsem se bál, že se podobného dílu nedočkáme. Jak jsme zpět na východě, tak jde hned kvalita nahoru. Už jsem si navykl i na ten východňárský přízvuk, působí to tak mile nezvykle. Castingová zkouška sice projela pár nejklasičtějších (rasistických) vtipů, ale vesměs nic, co by urazilo. ()

Elisson odpad!

Občas mám dojem, že týram samu seba, ale hoci nie som práve optimista aj tak dám sem-tam slovenskej kinematografii šancu. Veď ktovie, možno raz niečo nové dosiahne aspoň priemerné výsledky. Ale toto? Je to absurdne príšerné z hľadiska dejového, morálneho, hereckého, scenáristického, režisérskeho i všetkých ostatných. Nič tak odporné ako je (obzvlášť tento diel) som dávno nevidela. :-( ()

Fifer

Neříkám, že je to nějaká bomba, ale vždycky když to naštve pár lidí jako tedy Elissona, kteří jsou hned morálně zděšení (přitom z čeho, když seriál je zjevně antirasistický a gay je tu jedna z hlavních kladných postav?), tak si říkám, že to mělo smysl točit. Je to příjemná jízda ve stylu Mostu či České sody. Pasáž z Miss Slovenska byla fakt drsná, ale pobavila. ()