Slovenský seriál o nás, predsudkoch, živote, láske, splnených aj nesplnených snoch. Autentický, vtipný, no i kontroverzný príbeh o pôvabnom dievčati tmavej pleti s ambíciou byť iná ako všetci ostatní. (TV JOJ)

Recenzie používateľa Fifer k tomuto seriálu (7)

Iveta (2021)

Kolečko dokázal dodat řadu vtipných hlášek a gagů, ale celé se mu to rozpadlo pod rukama. Jasně, je to crazy komedie, nemusí to být úplně realistické, ale tam ty postavy a motivy tak přeskakují. Postavy se náhodou potkávají, zjevují, hlavní motiv neznámého otce je jasný od prvního dílu.  Jestliže Hřebejkův poslední český počin Pozadí události schytal pořádnou kritiku, tak za tohle ho čeští kritici i diváci sežerou (až to půjde i v české telce). A tentokrát právem. Nepovedlo se to.  50%. ()

Episode 1 (2021) (S01E01)

Hřebejk s Kolečkem to docela zvládli. Jasně, má to svoje mouchy, ale je to komediální seriál. Nemá smysl snažit se hledat kdejakou nelogičnost. Taky ne všechny fóry se povedou. Ale baví mě Trebišov, baví mě hlavní hrdinka, baví mě její mama, i konflikt mezi nevěřící mladou generací a tou starou, pro kterou je kostel povinnost. Baví mě i ten celý východňárský slang. Je to evidentně pokus restartovat Most v trebišovských barvách. A taky mě baví, že ještě pořád starej bílej boomer může napsat/natočit seriál o romské holce. Protože proč by ne? ()

Episode 2 (2021) (S01E02)

Druhý díl přenesl děj do Bratislavy. A chvílemi přepínal skoro na dramatickou polohu. Naštěstí se pak vrátil zpět do komediálních vln. Celkově slabší než první. Přece jen prostředí bordelu mě bavilo míň než Trebišov. Uvidíme, co bude dál. ()

Episode 3 (2021) (S01E03)

Svět tréninku modelek mě bavil. Ale Trebišov mi pořád chybí. Vtipy na Čechy s kombíkama a řízkama u nás padly na úrodnou půdu. Ano, mám kombík, ano, beru si vždy řízky na cestu. :-) ()

Episode 5 (2021) (S01E05)

Neříkám, že je to nějaká bomba, ale vždycky když to naštve pár lidí jako tedy Elissona, kteří jsou hned morálně zděšení (přitom z čeho, když seriál je zjevně antirasistický a gay je tu jedna z hlavních kladných postav?), tak si říkám, že to mělo smysl točit. Je to příjemná jízda ve stylu Mostu či České sody. Pasáž z Miss Slovenska byla fakt drsná, ale pobavila. ()

Episode 6 (2021) (S01E06)

Je to jako na houpačce. Část dobrá, část slabá. Žárlivost modelek v Řecku a příběh malého chlapce mě bavil. Taková ta klasická falešná žárlivost a beznadějně zamilovaný bordelsynek, ten už mě bavil trochu méně.  Nejlepší scéna fotografa, který si užívá nasrané ženské, se kterýma si hraje, je přímo vykradená ze Samotářů, ale i tak fungovala pěkně. Celkově 3 hvězdy. Mám prostě rád tu hlavní hrdinku, tak mě to pořád baví, ač kvalita je střídavá. ()

Episode 7 (2021) (S01E07)

Kvalita kolísá. Místy se to vleče. Odhalení otce asi nikoho nepřekvapí. Ale některé hlášky z tohoto dílu jsou fakt luxusní a smál jsem se jakože hafo. Celkově se ale některé díly cyklí v tématech. A možná je škoda, že tvůrci to neosekali třeba tak o jeden, dva díly a nezhustili děj. ()