Iveta (Alžbeta Ferencová) sa dostáva do skutočnej modelingovej agentúry. Jej nácvik predvádzania modelov je však katastrofálny. Šéf Adrián je prísny, nepozná kompromis. Ivetina matka je rozhodnutá povedať dcére veľké tajomstvo, preto za ňou odchádza do Bratislavy. Predbehne ju však Vilo, údajný Ivetin brat. Situácia sa poriadne zamotáva, Diana tvrdí, že tento mladý muž nie je jej synom. Iveta má všetkých po krk, vyhadzuje ich zo svojho bytu. Zlý vzťah dcéry a matky sa ešte viac prehlbuje. (TV JOJ)

marhoul

Mě to baví, Iveta je sympoška, Milan Ondrík se opět vybláznil. Blbé je, že zbytek obsazených barbín neumí hrát ani artikulovat, není jim rozumět, čilo spousta hovadin, které vyblijou, zanikne. ()

TKKMR

Oproti prvej aj druhej epizóde veľký prepad kvality. Stratil to kúzlo a zmenilo sa na také tuctové nič, s akousi divnou zápletkou s nájdeným bratom. Jediným plusom bol Milan Ondrík. ()

klukluka

Druhej díl mě až tak nebavil, ale trojka mě po celou dobu udržovala ve střehu a je to fakt zvláštní podívaná- například na testosteronovýho Milana Ondríka na šteklách. 😊 Napoprvé si ho Jan Hřebejk vybral pro roli válečnýho Veterána a asi v něm tehdy evokoval něco jinýho. A Milan si to užívá, řekl bych. Paní Mauréry taky výborná. Celkově je to fajn. Má to zvláštní atmošku, je to hodně v pohodě. ()

• V epizóde počujeme Ivetine (Alžbeta Ferencová) zvonenie na telefóne. Zvonenie je pieseň Alžbety Ferencovej "Is this Love?" pod menom Zea. (adam_majko99)