Modelingová agentúra je presiaknutá intrigami, zákernosťami, klamstvom a podrazmi. Iveta (Alžbeta Ferencová) dostáva od mamy balík, v ktorom je krucifix a dedičné šperky po babičke. Toto bohatstvo však z domu zmizne, známy je aj zlodej. Diana si chce siahnuť na život. Vyjde jej pokus o samovraždu? Adrián navrhuje Ivete, aby sa prihlásila so súťaže krásy MISS východné Slovensko. Iveta do dozvedá zlé správy o jeho zdravotnom stave a má veľké obavy, pretože je to jej jediný skutočný kamarát vo veľkomeste. (TV JOJ)

Arsenal83 odpad!

Východniari nevedia po slovensky, správajú sa všetci ako sedláci, homosexuáli sú vrchol ľudskej existencie a keďže seriál ide v prime time, Markíze nevadí v plnej miere ponechať vulgarizmy ako "kurva" a "do piče". Veď sme tam dali do krúžku číslo 15, tak deti to určite v takom čase nebudú pozerať. ()

fabecc1222

Tímhle dílem zřejmě padla nějaká poslední naděje, že by to opravdu mohlo být ještě o Trebišově a životě v něm. Bohužel, přesměřování děje do Bratislavy byla scénaristicky osudná chyba a já už pomalu začínám ztrácet trpělivost s všemožnými karikaturními typy postav, které se postupně objevují. ()

earl hickey

První díl mě bavil a těšil jsem se, jak to  bude pokračovat. Další dva byla slabota a po čtvrtém díle končím. Byla to komedie? Hodně trapná! Bylo to drama? Hodně špatné! Dál už se nedívám!!! ()