Reklama

Reklama

Najsledovanejšie žánre / typy / pôvody

  • Dráma
  • Komédia
  • Dokumentárny
  • Dobrodružný
  • Akčný

Recenzie (62)

plagát

K zemi hleď! (2021) 

Kopec nápadov, je to vtipné, má to spád, ale v konečnom dôsledku mi to príde len ako zábavná alegória

plagát

Cenzorka (2021) 

Keď sa Ulrich Seidl stane na staré kolená sentimentálny... (P.S. Ktorý *** vymyslel ten plagát? Vyzerá ako reklama na lacný erotický časopis z 90-tych rokov)

plagát

Jozef Mak (2021) (TV film) 

Chudobnému aj z hrnca vykypí, na posraného aj hajzel spadne a pre istotu aj počas svadby leje ako z krhle. Ale Jozef Mak s detskou tvárou, nalepenými fúzami a vyrysovaným telíčkom sa stále tvári ako... (ako učiteľ z Oteckov). Vôbec to však nevadí, pretože skúsený scenárista dobre vie, že najlepšie aj tak všetko vysvetlí voiceover rozprávača. Takže... ďalšie "povinné čítanie" máme z krku.

plagát

Ako si nezobrať princeznú (2021) (TV film) odpad!

Takých zlých hercov ako boli tí dvaja "snúbenci" som už dávno nevidel. Ale asi to nebola iba ich chyba, lebo celá rozprávka je totálny prúser.

plagát

V kruhu (2019) 

Zatiaľ čo rumunská nová vlna už začala byť otravná, bulharská verzia ma baví stále viac. Po filmoch Lekce a hlavne geniálnej Glory je toto ďalší príklad perfektnej sociálnej drámy.

plagát

Muž so zajačími ušami (2020) 

Alegorický motív so zajačími ušami je úplne zbytočný a v celkovej štruktúre filmu dokonca rušívý. Všetky informácie aj tak Krobotovi porozprávali ostatné postavy rovno do očí, a divákom (pre istotu) ešte aj priamo do kamery. SPOILER!!! - Holý čurá~ na začiatku by mohol tiež pôsobiť zbytočne, ale v tomto prípade autori dodržali princíp "Čechovovskej pušky" a s čurá~~ sa nakoniec vykľuje corpus delicti. (Preto ten odkaz na Freuda?) P.S. Dúfam, že Filmová akadémia zareaguje na najnovší trend a začne udeľovať Slnko v sieti aj v kategórii Najlepší režisér v epizódnej úlohe.

plagát

Otec (2020) 

Čisté peklo.

plagát

Slovania - Poklad (2021) (epizóda) 

Toľlko práce, toľko peňazí - a je z toho taká pi....na

Ovládací panel
2 body

Reklama

Reklama