Len v Prahe sa stane niečo cez päťdesiat vrážd ročne. Kam vlastne páchatelia odstraňujú telá, ktoré sa nenájdu? Príbeh z čias, kedy dolapiť mafiána znamenalo kamarátiť sa s ním. (RTVS)

Mapl

Absolutní špička mezi krimiseriály. Ačkoli většina z nás přesně ví, jak to dopadne, tak já stejně sedím u televize bez dechu. Sokol a Finger to táhnou, scénář je precizní. Scény a dialogy skvělé. ()

meda2016

Tento díl je o vývoji případu hlavně z hlediska vyšetřovatelů. Nejistota a podezření, kdo z nich jakou roli vlastně hraje. Zároveň vnímám poctu nebezpečnému povolání báňských záchranářů. ()

JB001

Byl jsem manželkou nepřímo donucen  sledovat tento díl vychvalovaného seriálu, ale pro mne osobně to bylo emočně nezajímavé a nemohl jsem se dočkat až konečně vytáhnou ten sud a budu moci jít spát. Sledovat Krejčíkovou se Siniakovou v Melbourne, Roryho v Dubaji nebo Slavii proti Ostravě v Edenu bylo mnohem zábavnější. No a co se týče kriminálních seriálů, tak se těším na druhou řadu Ozark a Devadesátky klidně oželím. Holt den má jen 24 hodin a je třeba s volným časem nakládat podle svých představ ()

quokam

Za mne tento dil nebyl tak velkolepy a dokonaly, jako predchozi. Hvezdicka dolu je za pracku Pliska na lodi. Asi slouzi nejakym dramaturgickym ucelum vykresleni stresu hl hrdinu, ale pusobilo to na policejniho profika amatersky a dil by se bez toho obesel. Zacinam se priklanet ke kritikum continuity postavy pana Pliska. Nu coz, stale je tu moznost, ze mezi 90tkami a Pripady pan Plisek odjel do Tibetu a stravil rok v tamnejsim klastere, kde nasel vnitrni.klid. Hereckou slabsi chvilku si vybral Sokol, ktereho jsem doted taktez hodnotil vysoko. Ale jinak jo, porad je to detektivka vysoke urovne se skvelou atmosferou, za kterou by se nemusely stydet ani velke zahranicni produkce.  Za mne ne tak dokonalych 80 pro. ()

wosch

Jak se hodinu připravovat na ponor... a pak zjistit, že přes ty betonové římsy by sud přehodil leda slon...což bystřejší divák vidí už při prvním pohledu na přehradní hráz. ()

toos

Baví mě na tom, jak se podařilo docela notoricky známý kauzy natočit tak, že jsou znovu pro diváka zajímavý. Vím, že sud najdou a přesto ani nedutám, když ho hledají. Finger jako Plíšek je výbornej. Stará škola, ohař, co chytne a nepustí. Sokolův Tůma a jeho v dobrý víře myšlená nebezpečná hra s podsvětím, o který už ví, že zavání obrovským průserem, je taky zajímavej. A trio doplňuje mladej schopnej vyšetřovatel, kterej ve svý mladický naivitě nevidí, že i on si hraje s ohněm, i když trochu jiným, než jeho zkušenější kolega. Paráda. Málokdy se těším na pokračování nějakýho českýho seriálu a tohle je zrovna ten příklad. ()

Sa.sa

Super díl I akce... Nakonec našli potápěce co se můžou potápět v takové hloubce... Bylo husté jak hledali u hráze v té hloubce... Nakonec je naštěstí napadlo hledat u mostu... Jj přesně většina práce je o štěstí a náhodě... Jak se říká : "vždy se něco najde...!" ()

OtokPag

Mladej Kozák si koleduje o takovej ten domácí průser. Samozřejmě chachaŕi jsou vynikající. Zejména ten vztah s panem nerudným kapitánem.  Je to zábava, poučení i vysvětlení takový tý všednodenní práce okolo vyšetŕování. Baví mě to, jen musím vydržet další týden 😂 ()

natykarb

Seriál nabírá na obrátkách, pecka. Po minulém dílu, kde musím přiznat jsem se trochu ztrácela ve změti jmen byl dnešní díl pro mne lepší. Jen škoda že během týdne toho člověk tolik zapomene a musí vzpomínat. Jsem zvědavá jak se vyvine hlavně postava Franty. ()

AchylesII

"Počkej, ty pičo!" Matej Landl, moje dětská láska ze Spadla z oblakov, málem jsem ho nepoznala :-D Kraj razovity, ale super lidi! Super atmosféra, jen malý detail, hodně mi tam vadí ženské postavy, dnes ta Němcová, tu snad vybrali z ochotnického souboru, to afektované přehrávání se tam fakt nehodí... Martin Finger je frajer jak cyp! Věřím mu úplně všechno... těším se na blížící se finále ()