V komédii Párty Hárder: Summer Massacre sa vráti partia kamarátov z prvého dielu. Zo svojho príšerného žúru sa už trochu oklepali a v lete vyrazia na „Ibizu východu“ – k jazeru Macháč, ktoré je legendárnym miestom plným párty, muziky a neviazaného sexu. Na brigáde sa snažia zarobiť si peniaze na zlatý klinec leta – na festival  Summer Massacre, od ktorého si sľubujú životný zážitok a pochopiteľne aj prázdninovú súlož. Užijú si leto alebo zlyhajú na plnej čiare a bude na nich čakať akurát tak poníženie, nedobrovoľný celibát či dokonca srbské milície? (Bontonfilm SK)

tharros

|| Filmová tvorba řezníka mi byla sympatická vždy, ale že až tak moc?! 90% || Lepší, originálnější, kontroverznější, svěží a hlavně super ultra vtipnou českou letní komedii jsme tu snad ještě neměli. Vtip za vtipem, nápad za nápadem. Marty Pohl se utrhnul ze řetězu a nebýt stopáže, kterou přeci jen musel držet v mezích únosnosti, myslím, že by mohl mít film klidně i dvakrát tolik a ničemu by to nevadilo. Ti co na to šli, aby si užili jeho svět, by zvládli sedět bez jakékoliv sebemenší tendence opustit kino. Učinili by tak jen Ti, co nezvládnou některé nepřiměřeně zvrhlé a nechutné scény bez zábran... || Dodatek na závěr: Pavel (Adam Ernest) je talentovaný mladý herec, který má šanci to dotáhnout hodně daleko. Tahle role mu sedla perfektně! ()

jsem_fila

Když se podívám na film z tý normální stránky, tak je to sračka, který by neměla šanci vůbec uspět. (Nevím, jestli je dobrý mít v Česku takový shnilý publikum lidí, kteří mají oči pro tento typ filmů, ale taky tomu dávám 5/5...) Potom co tu stránku obrátím a jdu na to z prdele do kina, tak mi to sice furt připadá jako totální sračka, ale aspoň se u toho pořádně zasměju a mám zbytek dne parádní náladu. ()

RAFT

O něco lepší než první díl. Summer Massacre.Možná že, těch nechutností ubylo ne jako v prvním díle. Ale, jinak dobré pokračování. 60% ()

hospoda96

Nejlepší film od Řezníka, kterej si narozdíl od prvního možná i někdy zopakuju, ale čekal jsem trošku víc, na naše poměry je to nicméně unikát. ()

wege

To, jaké čtete knihy, časopisy, co posloucháte za hudbu, a jaké podcasty a samozřejmě jaké filmy sledujete utváří vaši osobnost. Snažíte se hrát tak nějak toho intelektuála, nicméně pak se otevřeně tlemíte u Párty Hárder. Mockrát to jde v tom filmu za hranu, nicméně spousta toho (i za tou hranou), je fakt vtipné. Jak byla jednička fakt skoro nekoukatelná, tedy to docela jde. Ano, pořád je něco trapné a nepřijde vám to humorné, ale pak je tam to druhé. Jak říkal kolega, který mě k obou filmům dokopal. Ten humor tam je takový, že i Vyšehrad Fylm proti tomu vypadá jak Bakaláři. ()

ANTYCHRYST

Příjemný rodinný nedělní film :) bál jsem se že to bude chcanka film..ale ani hovno.. dobrá kamera ..vkusně zasazený fekalni humor :) finále jak se patří:) pro mě obrovské překvapení a klidně bych pritvrdil:) v rámci žánru cz shit komedie 100% :) tvl vím jsem mistr..Ukaž picu :) :) tohle hodně pobavilo :) ()

departed

Střídmější než jednička, avšak stále osobitá a nebrající si servítky ani tentokrát. Jde poznat, že se pracovalo s větším rozpočtem a týmem, je to celé takové ucelenější a víc profesionálnější. Avšak kouzlo i černý humor zůstal zachován. Asi všichni chceme vidět Festival mrdání, že jo? ()

ŠpetaMarek

Kdž jsem si to minulý rok pustil poprvé, po 20 minutách jsem to vypnul, protože se to táhlo jak sopel z nosu. Dnes jsem ale po dvou Ackovejcich produkcích zatouzil po nejake sracce, tak jsem naskocil zpet a pustil od 20. minuty a svete div se, bavil jsem se kralovsky. Jsem rad, ze i cesi maji sveho Aquamana. ()

MartinTerran

Já bych řekl, že pokračování se povedlo ještě lépe než první díl. Opět je to zase o tom jednom a taky je to nechutné a vtipné, jak taky jinak že? Policajt Reif v roli ochranky/vyhazovače naprosto luxusní - to jsem se fest smál. Hodnocení: 74/100. ()

iz67

Vůbec mi nevadí ta kunda sem a kunda tam. Druh humoru mě nepohoršuje. Pohorsuje me jeho totální absence. Asi to není úplně Slunce seno nebo Kameňák. Ale nemá to k tomu daleko. Problémem je, že důvod k zasmání se hledá opravdu zatrachtile těžko. Jediné řešení je to dopředu brát, jako stupidní scénky k táboráku. Pak tomu asi přijdete na chuť. Mně to přišlo stejně jako totální píčovina. ()

borohub

Řezník se opět překonal a naservíroval nám film, který humorem a provedením překoná většinu českých novodobých "komedií". Oproti prvnímu dílu mi přišel humor takový "vyspělejší" (= méně fekální), avšak to tento snímek vůbec nesráží spíše naopak. I v Párty Harder se dočkáme pořádného černého humoru, tento humor je ale velmi dobře dávkovaný, tudíž se nejedná o žádnou křeč. Jediný mínus tohoto filmu je to, že Grundza nedostal téměř žádný prostor, celou dobu jsem čekal, kdy se tam objeví se svým parádním zbožíčkem a ono nic. Co to ale vykompenzovalo byla parádní postava vyhazovače, kterou ztvárnil Petr Reif. Kouzlo této postavy plně ocení ale asi pouze lidi, co znají policii v akci (ikdyž ty scény s ním jsou vtipné samy o sobě, ale kdo zná tenhle primácky pořad užije si to dvojnásob). Těším se na další Řezníkův film, třeba nějaký Grundza spin-off by nemusel být vůbec špatný, ale nechme se překvapit. 90% ()

Hatred

Po naprosto kultovní jedničce je dvojka jen nedomrlé pokračování, které nenabízí nic navíc (krom stopáže, která je ale spíš na škodu) a spíš jen vyváří staré známé fórky. Přestože jsem Párty Hárd pouštěl asi patnácti různým lidem, protože se v našich vodách dlouho neurodilo nic tak vtipného, toto pokračování už nikomu pouštět nebudu, protože i přes několik povedených věcí jsem odcházel spíš zklamaný. Chápu že po takovém nářezu je těžké udržet vysoko nastavenou laťku, ale kam se ztratilo precizní pointování vtipů a úderné hlášky? Některé linie příběhu vyzněly úplně do ztracena a u několika scén jsem si říkal, že jsou tam vysloveně jen kvůli "celovečerní" stopáži. Objektivně je to tak 60 %, ale nynějších 83 zdaleka neodpovídá, zvlášť při srovnání s jedničkou, která má podceněných 62 %. ()

PAVLIS

Podruhé skoro to samé, jen o rok později, v obměněné trojici maturantů a finální párty je již v režii jiných. Neboli opět teenagerská úchylnost s humorem často za hranicí dobrých mravů. Opět jsem se chvílemi bavil a opět byl párkrát znechucený. Chybí tomu ale už moment překvapení a tah na branku není tak přímý jako minule, takže chvílemi je to už trochu křeč. ()

MFloyd

Pořád zábavné, ale pro mě už krapet přecpané nápady (a výkaly) a třeba finále mi nepřišlo tolik kulervoucí, jako u jedničky. Snímek si udržuje hladinku téměř celou stopáž, takže se soustavně dobře bavíte, ale vyvrcholení (u tohohle filmu obzvlášť důležité) nepřišlo. ()

Pete

Filmová verze Mártyho frků se dočkala druhého dílu, respektive prázdninové edice na Mácháči. Je to tentokrát kupodivu řekněme skoro profesionální film, v podstatě se technicky vyrovná běžné tuzemské produkci, dokonce tam hraje i nyní všudypřítomný Vodochodský, ale ukazuje se, že amatérská jednička byla autentičtější, upřímnější, a mnohem živelnější. Zde čekáme na pořádný massacre vlastně až do závěrečné fekál párty, která nemůže chybět, ale kýžená katarze je slabší. Samozřejmě tu nehledám nějakou sofistikovanou zábavu, nicméně nepřijde mi moc vtipné, když má někdo vývod, epileptický záchvat na diskotéce, nebo zjistí, že je rybím člověkem - každopádně očistný záchvat smíchu jako před lety se tentokrát nekonal ani jeden. To kouzlo dosud neviděné srandy toho nejhrubšího zrna je pryč, a na "Kameňák pro teenagery" plného postav nesympatických kreténů a bez jakéhokoliv děje je Párty Hárder příliš dlouhým zážitkem. A není to tím, že bych byl moc starej, fakt ne! ;) ()

Oxyuranus

Asi ani ne tak úplně nekorektní a hovadský, ale je to poctivý film se vším všudy. Poslední dvacetiminutovka na shit párty má ovšem kurevský koule! Renesanční člověk Martin Pohl nám dokazuje, že umí nejen hudbu, kresbu, ale i film. Mě baví takoví lidi! ()

tkey

Vlastně jsem nevěděl jestli se mám smát, brečet nebo vyznávat rybí národ. To je tak špatný až je to dobrý.... nekoukat na to střízlivý! ()

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD