Nadějný hudební skladatel, který má třicítku na krku, řeší milostné vztahy, přátelství i strasti života umělce v New Yorku. (Netflix)

Buywhat

Muzikály nie sú moja silná stránka a za život som ich videl toľko, že to dokážem spočítať na jednej ruke. Tick, Tick, Boom! ma oslovilo hlavne skrz Andrewa Garfielda, keďže sa jedná o veľmi všestranného a schopného herca. Film dýcha 90kami februárového New Yorku a ja som si prezentovanú atmosféru vychutnával každým dúškom. Zaujimavý štýl narácie dopĺňajú chytlavé pesničky, ktoré vedia presne kedy zaznieť. Isté zvraty a akcie sú často predvídateľné ale konieckoncov som so snímkou spokojný. Príjemný film na jesenný večer. 7/10 ()

Alecjay

Andrew Garfield v nejlepší kondici! Emotivní, poutavý, poučný. Nevím co víc k tomu říct, ale přemýšlet nad tím budu ještě dlouho. Obzvláště pro fanoušky Broadwaye jasná volba. ()

uhlerado

Konečne niečo iné ako bežné filmy, zvučné dobrá hudba, ten chlap bol génius, ako muzikant to vnímam ako z jeho pozície, úspech sa dostaví ()

Veber

Hudebně zajímavé. Prolínání několika rovin. Pár opravdu zajímavých momentů, působivá choreografie. Bohužel, přes to všechno mi Tick Tick Boom v hlavě asi delší dobu nezůstane, což je škoda. Ps: Andrew Garfield dokazuje, že je velmi nadaným hercem. ()

bonovox

Zaujímavý koncept rozprávania príbehu v 3 časových rovinách čí príbehoch ale mňa to až tak nechytilo. A. Garfield to ale podal skvele, klobúk dole...Aj hudobné čísla celkom ok ale celkovo som čakal od toho viacej. 60% ()

Adaaamecek

Totální BOOM. Andrew je neskutečný a občas i naprosto nechápatelný herec. To, co zde dokázal je neskutečný. Filmu neméně pomáhá, že tick, tick… BOOM! je sám o sobě užasný a strašně zábavný muzikál. Funguje zde vše a mě to zkrátka strašně baví! 8/10. ()

Simon.Dobes

Andrew Garfield tu podal jeden úžasný herecký výkon! Je to miestami dlhé, nie všetky postavy vám sadnú, ale v celkovej podobe to je parádny film. Zaujímavý príbeh a podarené muzikálové skladby, to vám tento film ponúkne. Garfieldovi úloha sadla a veľmi sa mi v tomto filme páčil. Má taktiež výborný hlas pri spievaní. ()

HellsAngel

Na moje veľké prekvapenie si kvalitné muzikály užívam čoraz viac a tick, tick... BOOM! vo mne zanechal veľmi príjemné pocity. Miestami je síce ťažšie čitateľný – najmä pre diváka, ktorý o hlavnom hrdinovi nikdy nepočul – dej má však skvelé tempo a baví aj v momentoch, kedy sa cítite trocha stratený. La La Land je kvalitatívne niekde inde, avšak Garfield hrá ako o dušu, na čo sa veľmi dobre pozerá. ()

Heywood

Já jsem mimo ligu těch, kteří tomuhle rozumějí. Hudba se mi až na drobné výjimky tady nelíbila a to poslouchám vše počínaje Pink Floyd, Jona Hassela, Zappu, Monolake a výčet by byl nekonečný. Z muzikálů jsem začal 1952 (Zpívání v dešti byl dobrý start a nebyl žádný, co by mě minul a i ta Hallo Dolly měla něco do sebe, byť WHO pojali muzikál jinak už v roce hluboké studené války a tak jako mě nenadchl La la Land nebo Chicago, tak mě nenadchlo tohle. A Garfield sice získal Zlatý globus, ale už dlouho mi nikdo nebyl v hlavní roli tak nesympatický. A pokud je cílem bavorák, super byt, prachy a prachy.. to generace odchovaná škváry MTV asi nic jiného neumí. Ale právě této generaci je tento film určen, jí byl určen muzikál a tato generace to vysoko hvězdičkuje. Ano každé umění má cílovou skupinu, ale tady se mi zdá až moc úzká. Oscar z toho nebyl a to ta Akademie strká ceny už více za politiku a stupidní korektnosti  než za skutečný kumšt, který je někdy i uměním. Skončil jsem na 20% s nepříjemným pocitem z filmu, nepříjemným pocitem promarněného času a nepříjemným pocitem dívat se na hysterika, který se může podělat z toho, že mu klepe třicet na dveře. Vím, co jsem v tomto věku dělal, kolik jsem měl dětí a kolik přátel. Jsem rád za svůj život, tohohle "číšníka" bych si do přátel nedal (úspěch přeji každému, o tom je ta rozmanitost vkusu). A mimochodem, kolik písní z tohohle díla se stane evergreeny jako jiné z jiných muzikálů? Hádám velkou nulu. ()

jjjerry

Velmi příjemné překvapení. Začátek mně uplně nesedl, trošku jsem se ztrácel. Poté jsem se dostal do děje a nechal se unést hudbou a příběhem a užíval jsem si to. Netradiční pojetí. ()

vaclav.g.kar

Na Netflixu nám přistál nový muzikál s Andrewem Garfieldem v hlavní roli. V první řadě se jedná o opravdu krásný snímek jak po vyzuální stránce tak hlavně po hudební stránce. Písničky jsou poutavé a chytlavé a opravdu se některé zaryjí do hlavy. Většina osazení zpívá dobře a film drnká i na citovou notu. Prostě nevím co bych tomu mohl vytknout, snad jen nenaplněnou epičnost. Solidních 70% a na líné deštivé odpoledne výborná věc. ()

Sopholojong

Po otravnom a prepalenom In the Heights dalsi prepaleny a otravny muzikalovy, postmoderny mismas, miesajuci divadelne javiskove a dokumentarne stand-up vystupy s hranym filmom. Nenavidim tieto kombinacie. Hrany film by sa nemal nikdy miesat s divadlom. Bud jedno, alebo druhe, nie dokopy. Garfield mi po Eyes of Tammy Faye uz druhykrat tento rok isiel na nervy a zacina to hranicit s nenavistou. Hodil si sa na Spidermana, ale na oscarove charakterne ulohy nemas, skor na ulohy zmatenych chlapcov v romantickom zanri. Moja averzia ku kabaretnemu a "priteplenemu" stylu hudby a piesni tiez nepomaha (potesil ma jedine vystup ciernej holky na streche s  oranzovo-ciernou nocnou oblohou a siluetami mesta s prepinanim na "audience" event). 4/10 zo sucitu, ze Netflix sa snazi prist s niecim novsim. ()

HMTD

Tohle by měl být film pro mne. Jsem fanoušek muzikálů a hudebních filmů. Má to zajímavé téma. Ale něco se pokazilo, slyšel jsem na ten film tolik chvály, a tak jsem možná očekával až příliš. Garfield je za podání role hodně vychvalován, a hraje dobře, jen mně osobně připadá, jako by hrál postavu v úplně jiném příběhu. Všechny postavy okolo něj přesně sedí a u něj si nemohu vybrat, hraje člověka který v sobě dusí emoce? Spíš ne? Hraje člověka který prožívá emoce, ale z různých důvodů je v sobě dusí? No to bude blíž záměru. Obávám se, že v části je chyba na scénáristech, pochybuji že se události staly tak jak je film vypráví, podle mne jen scénárista chtěl naplnit svou kreativitu a tak některé vlastnosti postavy a události zahnal až do extrému. Jenže já to tam cítím a to co pro někoho může být přednost dramatizace, mi ubralo na zážitku. Přijde mi škoda, že zatím nemáme takový film o Andrew Lloyd Webberovi. ()

Jaroslaw

9/10 Wow! Na to,že nekoukám na muzikály,tak jsem si tuhle pecku neskutečně užil.Andrew Garfild si to tu neskutečně dává a od začátku do konce jsem mu vše baštil,skvělý emocionální příběh o nadějném skladateli a vůbec se nedivím,že za tuto roli získal cenu. ()

PISTA226

9/10 Slyšel jsem, že je to dobrý a jelikož je tam Andrew Garfield a je to muzikál a já MILUJU muzikály, tak jsem nemohl odolat. No bylo to asi takový, jak jsem čekal, což je správně, protože jsem to čekal opravdu dobré. Celý příběh je navíc podle reálné skutečnosti, takže to dodává v smutných scénách víc emocí divákovi. Andrew to měl opravdu, ale opravdu těžké ale zvládl to perfektně, po tomhle má u mě místo mezi těmi dobrými. Když film skončí, tak si říkáte, že to vlastně bylo trochu depresivní a ano bylo, ale né každý film musí být plný radosti. Tady tyto smutné emoce prohlubovali písničky. A to je ta hlavní věc proč jsem se nemohk dočkat až to zkouknu - PÍSNIČKY. Je to bomba... Pokud máte rádi muzikály, tak tohke si oblíbíte, ale naopak pokud muzikály nemusíte, tak tohle není nic pro vás, hudba je tu téměř všude. Naprosto skvěle nejen zahrané v různých částech s choroeografií, ale prostě ta hudba byla prostě z toho života a opravdu byla moc krásná obzvláště ta první a hlavní. Fakt prostě téměř každá písnička se mi trefila do vkusu a krom jedné nebo dvou vyjímek velmi dobře i zazpívané Andrewem, který jak jsem říkal to musel mít fakt těžký. Trochu mě mrzí jak to dopadlo nakonec s jeho přáteli a přítelkyní, že nedostal takové šance jaké si zasloužil, ale je to rálný život no... mohli možná taky více probrat ty přátele v nemocnici, víc si s nimi pokecat a dát jim více prostoru. Líbí se mi, že to je vlastně pod tím vším takoví dokument a najednou jsem poznal o dalšího umělce víc. ()

zurivymlok

Toto je přesně film na půli mezi dvěma a třemi hvězdami. Na jedné straně jsem se po větší část filmu docela nudil, na stranu druhou tam bylo pár emocionálně velmi silných scén. Asi bych šel s hodnocením výše, kdybych byl muzikálový fanda a ty docela nemelodické písně se mi líbily. Bohužel muzikály jdou většinou mimo mě. Co mě ale nakonec přesvědčilo zaokrouhlit spíše dolu bylo to, že emocionální vyvrcholení na konci bylo tak nějak nedotažené. Poslední třetina filmu je však hodně dobrá a podívat se na tento film tak určitě není ztráta času - spíše naopak. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

31.12.2021

79. Zlaté glóby - nominace

79. Zlaté glóby - nominace

13.12.2021

Dnes odpoledne byl zveřejněn kompletní seznam nominací pro 79. ročník Zlatých glóbů, které každoročně uděluje Asociace zahraničních novinářů v Hollywoodu (HFPA). Předávání cen se má uskutečnit 9.… (viac)