Svet, ktorý je naďalej vykoľajený z globálnej skazy, čelí novému a neočakávanému počiatku. (Apple TV+)

mitrax

njn... ked scenaristi nevedia kadial delej alebo sa v tom uz tak zamotali, ze sa sami stratili, tak vzdy existuje moznost tzv. WTF momentov. V tejto poslednej epizode prvej serie si ich uzijeme hned niekolko. Asi bolo kazdemu jasne, ze mimozemstania svoje posledne slovo este nepovedali ale obavam sa, ze ja uz ano. ()

Martrix

Jdete do restaurace na váš oblýbný stejk s chilli omáčkou a amerikama. Jenže co se nestane. Dostanete houbové rizoto. Máte hlad a pořád tak trochu doufáte, že to je fór a kuchař ten stejk vtipně a neotřele šupnul pod rizoto. Tak jíte, žvejkáte rýži, na kterou jste moc chuť neměli. A ona není vůbec špatná...až tedy na to, že je to samá houba a rýže. A že jste původně přišli na flákotu masa. Trochu se u toho šklebíte a brbláte si pod vousy, ale co už. Jenže v okamžiku kdy odstrčíte talíř, přiletí pinkl a řekne vám, že to byl jen předkrm a že máte zase za rok přijít a tentokrát na vás bude čekat deluxe stejk přes celej talíř. Rizoto je sežraný, neubylo mě, ale jestli se tam ještě někdy za rok vrátím, to je ve hvězdách. Ale je dost dobře možný že jo, protože kuchař evidentně umí a tentokrát to může být gastroporno. Jenže pokud si to ostatní hosté vzali víc osobně než já, tak žádné pokračování nebude. Simon Kinberg a David Weil totiž diváky dost přeceňují a pravděpodobně na to dojedou. PS: Dnes byla odsouhlasena druhá řada a zde je komentář jednoho z Apple kravaťáků, programového ředitele Matta Chernisse: „Od prvního dne jsme byli napojeni na toto jedinečné, strhující a velmi lidské vyprávění příběhu o invazi, který obratně zkoumá, jak jsou životy různých postav po celém světě ovlivněny, když je Země v obležení. Bylo tak obohacující být svědkem reakce celosvětového publika na brilantní herecké výkony, strhující tajemství a rozsáhlou filmovou vizi, nemluvě o docela děsivých mimozemských vetřelcích. Nemůžeme nadšenější z pomyšlení, až diváci uvidí, co si tvůrci Invaze David Weil a Simon Kinberg pro tyto postavy – stejně jako pro naši planetu – připravili ve druhé sezóně.“ ()

Anderton

Finále prvej sezóny Invasion sa vydarilo. Aspoň z toho hľadiska, že jeho priebeh je dosť prekvapivý a ide proti diváckym očakávaniam. Na tom je celý seriál postavený, takže fanúšikovia by mali byť spokojní a tí, ktorým štýl seriálu nevyhovuje, budú maximálne otrávení. Určite prekvapí, že nevidíme to, čo si myslíme, že vo finále uvidíme a oná udalosť je nám iba sucho oznámená. No a ani ten cliffhanger na druhú sezónu nepatrí medzi obohrané seriálové klišé. ()

warrenur

Zaverecnych 5 minut bolo ozaj atmosferickych a sci-fi z toho srsalo, kedze nam vsetkym bolo jasne, ze to neskonci zostrelenim jedneho plavidla. To pred tym bol uz len nudny a i nutny "dojazd"...vsuvka s typkom v klastore mi prisla uplne zbytocna. ()

kenkaku odpad!

Co tohle zase bylo? Nejdřív dokola sledujeme všechny jak čumí a jen tak bloumají. Kluka prohlásí dle EEG mozkově za mrtvého a blik najednou je na přístrojích podporující životní funkce… WTF!? Pak se na střidačku zjišťuje jakože něco děsně ultra objeveného (CELOU epizodu), aby se zase vysvětlilo úplné hovno. Tohle je pro mě definitivní konec sledování této idiocie. ()