Tanečnica Erin Grantová (Demi Moore) v súdnom procese vďaka intrigám svojho bývalého muža Darrella (Robert Patrick) príde o prácu i o právo vychovávať svoju dcéru Angelu (Rumer Willis). A pretože túži dostať dieťa späť a potrebuje peniaze na odvolací proces, nechá sa zamestnať ako striptérka v jednom z mnohých nočných klubov v Miami. Je evidentné, že striptérku robí len pre peniaze a je zmätená, bezmocná a nešťastná, keď prežije scénu absolútnej hanby pred vlastnou dcérou, ktorá ju uvidí pri práci... (TV Markíza)

MickeyStuma

Velice odpočinkový pohodový film o boji matky za svoji dceru. Prohrála soud o opatrovnictví a aby mohla o ni zase bojovat, potřebovala vydělat peníze. A kde jinde se dají rychle získat, než ve striptýzovém klubu jako tanečnice. A tam se děj příběhu, který je krapet říznutý krimi případem, převážně odehrává. Snímek si na nic nehraje a plyne takovým nenáročným tempem, že divák ani nemusí přemýšlet nad událostmi právě odehranými. Vše je zvýrazněné s jistou opatrností a nic se nepřehání. Lehkost filmu tedy nemusí všem vyhovovat, ale i to jisté kouzlo má a dokáže oslovit. I v jednoduchosti je síla a tady to platí dvojnásob. ()

Gwin

Hodnotím jednou hvězdičkou za Demi (i když ty silikony...), protože to je asi tak vše, co se dá hodnotit pozitivně. A teď se přiznejte. K do z vás se na tohle díval z jiného důvodu než kvůli Demi Moore? Já ne :) ()

Jeand´Boa

Dávám dvě hvězdy - nemá to však nic společného s tím, že by každá hvězda byla za jedno ňadro Demi - dávám dvě hvězdy, neb za víc to opravdu nestálo...nikdy nepochopím, proč se kolem tohoto filmu tolik nadělá... ()

guri

To, co sa na zaciatku snazi tvarit ako drama sa postupne meni na nechcenu parodiu. Ta jedina hviezdicka patri Demi Moore. ()

PavelZava

Demi Moore je sladká. Vtipná byla postava Shada (Ving Rhames) přidám pár dialogů s ním : (u právníka, kde Shad vyhrožuje aku-vrtačkou) Sledujete politiku pane Shade ? Vypadám snad, že sleduju politiku ? (Ochranka se ptá Erin) Jste paní Grantová ? Né, Barbara Bushová. Kdo je on ? George Bush. George Bushe nikdo nezval, tak se běž projít. (Dvě pistole míří na neozbrojeného Shada) Jseš Blázen ? Jó psychouš. Představa nepřemožitelnosti spojená se silným sebevražedným nutkáním ()

Hulk Hogan

Proč tak nízký hodnocení? Je to naprostá pitomost, ale je to sranda. Chytnul jsem to náhodu asi v jednu v noci v telce. Nejdřív jsem u toho zůstal jen kvůli Demi, ale nakonec jsem to i dokoukal. Děsná pitomost, ale s Reynoldsem a Patrickem jsem se fakt dobře bavil :) ()

Odpadlik

Film sám je hrozný. Emancipovaná matka co si vydělává striptýzem na živobytí je dost nezáživné téma, ale role Burta Reynoldse, coby úchylného kongresmana je krásně ujetá a je to asi jediný důvod proč jsem u filmu vydržel až do konce. ()

donkocicak

Průměrná zábava, která zaujme především půvaby Demi Moore a několika dalšími herci, které známe z amerických komedií či akčních filmů. ()

Acrobat odpad!

ani hlava ani pata tohto filmu. Iba prsia a rit demi moore. to nestaci a nikdy stacit nebude. Je otrasna, ako aj cely film, ktory nema co povedat. ()

Jackie_Brown

Souhlasím s půl hvězdičkou za dokonalé tělo Demi Moore a další půl hvězdičku za skladbu Little Bird od Annie Lennox. Tolik na obhajobu, zbytek spalte! ()

sigf07

Nálepku komedie k filmu připlácl až český distributor, původně bylo vše myšleno smrtelně vážně. Nepochopím, co vedlo producenty k tomu, uvést do kin necelý rok po prodělečných Showgirls podobně (velice podobně) laděný Striptýz. Faktem je, že oba filmy toho mají hodně společného, jen Striptýz se snaží povolání hlavní hrdinky omluvit morálními motivy a co se týče hereckých výkonů, stojí o stupínek výš (Demi je přece jen lepší herečka než Berkleyová a postava Vinga Rhamese mi byla sympatická). ()