Armáda zlodejov

• Česko Zmetci (viac)

Ringo, Violet, Wick a Princ jsou novodobí Robinové Hoodové přezdívaní The Misfits, kteří vykrádají bankovní schránky boháčů a zlodějů, aby pomohli lidem, kteří to potřebují. Tentokrát ale mají zálusk na hromadu zlata určeného k podpoře terorismu, které má ukryto milionář Schultz v jedné ze svých věznic v Jezeristánu na středním východě. Jediný, kdo takovou krádež dokáže zvládnout, je mezinárodní zloděj Richard Pace, který několikrát dokázal uprchnout ze Schultzových věznic. Ale dokáže přistoupit na podmínku, že z tohoto obrovského pokladu mu neujde nic? Přesvědčit o správnosti této akce ho má i jeho dcera Hope. (Televize Seznam)

Chicharron

Z některých věcí prostě bič neuplete ani údajně nejoblíbenější herecký představitel Jamese Bonda... Celý film je snůškou cliché a vykrádaček z jiných filmů a ani atraktivní lokace a luxusní auta to nemůžou nijak vylepšit. Jedním slovem nuda. ()

McGuffin

Nejsou to žádní ztroskotanci, The Mis­fits, ale lupiči. Zlato ukryté pod podlahou koupelny věznice v Abú Dhabí jako jeden muž šlohnou a strážím ve vyvolaném zmatku jako nic přímo pod nosem odvezou. Jeho majiteli zůstanou jen oči pro pláč a jeho spravci ani to ne, jenže kdo by je litoval, hloupoučké teroristy. Očekávanou odpověď, co bude s lupem, sice zůstanou scenáristé Kurt Wimmer a Robert Henny publiku dlužní, ale s tím dnes už holt nic neuděláte. P.S. To je zpráva o příběhu, ne o filmu z něj. www.macguffin.cz ()

Bituminous odpad!

I kdyz je film hovadina, aspon ho proklikam do konce. Tady jsem to v pulce vypl. Tenhle film nevi cim chce byt, cim ma byt. Strasny slepenec... ()

VladoCZ

První půlka filmu nudná, druhá si hraje na chytrou dynamickou zlodějskou story s naprosto hloupými situacemi, které jakože byly hrozně plánované. Bohužel si to jen hraje na chytrý film. ()

MaxBodycount

Harlinova reklama na Emiráty ktorou sa preháňa Pierce Brosnan niekde uprostred metamorfózy z Karla Gotta na Arnieho je žiaľ pretiahnutá do celovečernej dĺžky tím najošúchanejším z jebnutučkých príbehov a nezasluhuje si ani druhú vetu recenzie. Moment filmového blaha: Vypnúť zvukovú stopu a ujebať Kájovu bestofku na plné vždy, keď sa objaví Brosnan. ()

Zrzavakocka

lehký děj co odsejpá  prostě a jednoduše "klidné" pohodové" "oddechové"  nenáročný oddychový film  pěkné prostředí , pěkná auta ......... ()

mdf

Exotické lokace jsou asi jedinou devizou tohohle filmu, vcelku mě to ani nevtáhlo do děje,takže mi bylo úplně jedno jak loupež dopadne, spíš nuda než zábava. ()

PORTER44

Parta lupičů v čele s P.Brosnanem která chce okrást grázla který má své úspory zlata skryté ve své věznici a zbývá jen vymyslet jak ,trochu nudná podívaná akce nic moc. ()